AWAKENINGS FESTIVAL – DAY TWO – 28 JUNI 2015, SPAARNWOUDE (DEELPLAN HOUTRAK), HALFWEG

28 juni 2015 - 12:00
AWAKENINGS FESTIVAL - DAY TWO - 28 JUNI 2015, SPAARNWOUDE (DEELPLAN HOUTRAK), HALFWEG

Datum:
zondag 28 juni 2015
Tijd:
12:00 – 23:00
Locatie:
Spaarnwoude (Deelplan Houtrak)
Plaats:
Wethouder van Essenweg, Halfweg
Muziekstijlen:

techno, house, techhouse, minimal, acidtechno, acid, schranz
Prijs:
Voorverkoop:€ 40,-
passepartout:€ 82,50
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18.

Line Up :

Area V Drumcode
12:00 – 14:00: Joel Mull
14:00 – 15:30: Sam Paganini
15:30 – 16:30: Live: Paul Ritch
16:30 – 18:30: Alan Fitzpatrick
18:30 – 19:30: Pan-Pot
19:30 – 21:00: Maceo Plex
21:00 – 23:00: Adam Beyer
21:00 – 23:00: Ida Engberg
Area W
12:00 – 13:30: Ici sans Merci
13:30 – 15:00: Ilario Alicante
15:00 – 16:00: Live: Recondite
16:00 – 17:45: Tale Of Us
17:45 – 19:30: Ricardo Villalobos
19:30 – 21:00: Joseph Capriati
21:00 – 23:00: Sven Väth
Area X
12:00 – 13:30: Jasper Wolff & Maarten Mittendorff
13:30 – 15:00: Boddika
15:00 – 16:30: Nicole Moudaber
16:30 – 18:00: Gary Beck
18:00 – 19:30: _UNSUBSCRIBE_
19:30 – 21:00: Len Faki
21:00 – 23:00: Ben Klock
21:00 – 23:00: Marcel Dettmann
Area Y Minus
12:00 – 13:30: Fabio Florido
13:30 – 15:00: Julian Jeweil
15:00 – 16:30: Joran van Pol
16:30 – 18:00: Live: Matador
18:00 – 20:00: Paco Osuna
20:00 – 21:00: Live: Gaiser
21:00 – 23:00: Richie Hawtin
Area Z
12:00 – 13:45: Subjected
13:45 – 14:45: Live: Shifted
14:45 – 16:30: AnD
16:30 – 17:30: Live: Karenn
17:30 – 19:30: Rødhåd
19:30 – 23:00: Collabs 3000
Area A
12:00 – 13:00: Delicatesse
13:00 – 14:15: Alex Salvador
14:15 – 15:45: Joris Delacroix
15:45 – 17:15: Alle Farben
17:15 – 19:00: Andhim
19:00 – 20:30: Oliver Koletzki
20:30 – 21:30: Live: De Sluwe Vos
21:30 – 23:00: Karotte
Area C Joris Voorn & Friends
12:00 – 13:30: Anton Pieëte
13:30 – 15:00: Nic Fanciulli
15:00 – 17:00: Apollonia
17:00 – 18:00: Live: Guti
18:00 – 19:30: Live: Henrik Schwarz
19:30 – 21:30: Joris Voorn
21:30 – 23:00: Live: Kölsch
Area B Hardtechno
12:00 – 13:00: Mike Drama
13:00 – 14:00: Greg Notill
14:00 – 15:00: Julyukie
15:00 – 16:15: O.B.I.
15:00 – 16:15: Viper XXL
16:15 – 17:00: Boris S
17:00 – 18:30: Fernanda Martins
17:00 – 18:30: Lukas
18:30 – 20:00: No Dolls
20:00 – 21:30: Golpe
20:00 – 21:30: Svetec
21:30 – 23:00: PETDuo

Gerelateerde Berichten

[event ][/event]

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *