7TH SUNDAY FESTIVAL – 23 MEI 2010, DE ROOST, ERP

23 mei 2010 - 14:00
7TH SUNDAY FESTIVAL - 23 MEI 2010, DE ROOST, ERP
Datum:
zondag 23 mei 2010
Tijd:
13:00 – 01:00
Locatie:
Festivalterrein De Roost
Plaats:
Erp

Muziekstijlen:
classics, club, disco, early hardstyle, eclectic, electro, groove, happy hardcore, hardstyle, house, lounge, minimal, progressive, techhouse, techno
Prijs:
Voorverkoop: 40,-
Deurverkoop: 55,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Mainstage
13:00 – 14:15 – Tom Tilldawn
14:15 – 15:15 – Ferreck Dawn
15:15 – 16:30 – Hardwell
16:30 – 18:00 – Michel de Hey
18:00 – 20:00 – Erick Morillo
20:00 – 21:30 – Riva Starr
21:30 – 23:00 – Tocadisco
23:00 – 00:40 – Sander van Doorn
00:00 – 00:00 – MC: Stretch


Hard Nature

13:00 – 14:15 – Dweazle
13:00 – 14:15 – Freeze
14:15 – 15:15 – Ran-D
15:15 – 16:15 – Dozer
16:15 – 17:15 – B-Front
17:15 – 17:45 – Live: Psyko Punkz
17:45 – 18:45 – Brennan Heart
18:45 – 19:45 – Noisecontrollers
19:45 – 20:15 – Technoboy
20:15 – 21:30 – Live: Donkey Rollers
21:30 – 22:45 – Tatanka
22:45 – 00:00 – Zany
00:00 – 00:30 – Live: Shadowlands Terrorists
00:00 – 00:00 – MC: Apster
00:00 – 00:00 – MC: DV8


Reboot

13:00 – 14:30 – Immer Gerade Aus
14:30 – 15:30 – Ricket
15:30 – 16:30 – Warren Fellow
16:30 – 17:45 – Nakadia
17:45 – 19:15 – Joris Voorn
19:15 – 20:45 – André Galluzzi
20:45 – 22:15 – Len Faki
22:15 – 00:15 – Chris Liebing
00:00 – 00:00 – MC: Dice

Electro Rush

13:00 – 14:30 – Bram van Helden
14:30 – 16:00 – Der Kaiser
16:00 – 17:30 – Joost van Bellen
17:30 – 18:30 – Live: The Subs
18:30 – 20:00 – Brodinski
20:00 – 21:30 – Mehdi
21:30 – 23:00 – Erol Alkan
23:00 – 00:30 – Dim
00:00 – 00:00 – MC: Lyrical Tie


Fascinate

13:00 – 14:00 – Jarune
14:00 – 15:00 – Dirk Dali
15:00 – 16:15 – Ricky Rivaro
16:15 – 17:30 – Benny Rodrigues
17:30 – 18:45 – Live: Shermanology
18:45 – 20:15 – Quintino
20:15 – 21:15 – Luciën Foort
21:15 – 22:45 – Afrojack
22:45 – 00:15 – Wally Lopez
00:00 – 00:00 – MC: Mitch Crown
00:00 – 00:00 – MC: Roga

Dirty House

13:00 – 14:30 – Funk D
14:30 – 17:00 – Jeremaine S
17:00 – 18:30 – Kenneth G
18:30 – 20:00 – La Fuente
20:00 – 23:00 – Vato Gonzalez
23:00 – 00:00 – Dyna
00:00 – 00:00 – MC: Tjen


7th Sunday Central

13:00 – 14:30 – Jay Juice
14:30 – 16:30 – Covenant soundsystem dj’s
16:30 – 17:45 – Buscemi
17:45 – 18:15 – Live: Audioknights
18:15 – 19:45 – Reserveploegen
21:15 – 22:45 – Giel Beelen
22:45 – 00:15 – Dennis Ruyer
00:00 – 00:00 – MC: Shiver


Spod

13:45 – 14:30 – LT Dada
14:30 – 15:15 – B-Senzz
15:15 – 16:00 – DJeXtin
16:00 – 16:45 – Nilz
16:45 – 17:30 – Rivade
18:30 – 19:30 – LT Dada
19:30 – 20:30 – B-Senzz
20:30 – 21:30 – DJeXtin
21:30 – 22:30 – Nilz

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *