7THSUNDAY FESTIVAL – 27 MEI 2012, DE ROOST, ERP

27 mei 2012 - 14:00
7THSUNDAY FESTIVAL - 27 MEI 2012, DE ROOST, ERP
Datum:
zondag 27 mei 2012
Tijd:
14:00 – 00:00
Locatie:
Festivalterrein De Roost
Plaats:
Erp

Muziekstijlen:
dirty house, drum & bass, dub, dubstep, hardstyle, hiphop, house, lounge, progressive, r&b, reggae, techno
Prijs:
Early bird: 37,50 uitverkocht, 3000 beschikbaar
Voorverkoop: 43,50 uitverkocht
VIP: 60,- uitverkocht
Minimum leeftijd:

Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Mainstage
14:00 – 15:00 – Jordy Dazz
15:00 – 16:00 – Funkerman
16:00 – 17:00 – Pleasurekraft
17:00 – 18:00 – La Fuente
17:00 – 18:00 – MC: Gee
18:00 – 19:00 – Hardwell
19:00 – 20:00 – Robbie Rivera
20:00 – 21:15 – John Dahlbäck
21:15 – 22:45 – Martin Solveig
22:45 – 23:45 – Quintino
00:00 – 00:00 – VJ: Optiqal
00:00 – 00:00 – MC: Apster
00:00 – 00:00 – MC: Gee


Hard Nature

14:00 – 15:00 – Bassfreakz
15:00 – 16:00 – Dozer
16:00 – 17:00 – Brennan Heart
17:00 – 18:00 – Tatanka
18:00 – 19:00 – D-Block & S-te-Fan
19:00 – 19:30 – Live: Noisecontrollers
19:30 – 20:30 – Ran-D
20:30 – 21:45 – B-Front
20:30 – 21:45 – Zany
21:45 – 22:45 – Psyko Punkz
22:45 – 23:30 – Vince
00:00 – 00:00 – Live: 3DJL
00:00 – 00:00 – MC: Apster
00:00 – 00:00 – MC: DV8


Reboot

14:00 – 15:00 – Ferreck Dawn
15:00 – 16:00 – 2000 and One
15:00 – 16:00 – Madskillz
16:00 – 17:30 – Gregor Tresher
17:30 – 18:30 – Live: The Advent
18:30 – 20:00 – Joel Mull
20:00 – 21:30 – Steve Rachmad
21:30 – 23:30 – Dave Clarke
00:00 – 00:00 – Nelis
00:00 – 00:00 – VJ: Stv-Visuals


Electrorush

14:00 – 15:00 – Bram van Helden
15:00 – 16:00 – She Male
16:00 – 17:00 – Cursed P
17:00 – 18:00 – The Oddword
18:00 – 19:00 – RipTidE
19:00 – 20:00 – Joost van Bellen
20:00 – 21:00 – Dr. Lektroluv
21:00 – 22:00 – Boemklatsch
22:00 – 23:00 – Kypski
00:00 – 00:00 – MC: Lyrical Tie


Slam!fm

14:00 – 15:00 – East & Young
15:00 – 16:00 – D-wayne
16:00 – 17:00 – Puresang
16:00 – 17:00 – MC: D.MC
17:00 – 18:30 – The Partysquad
18:30 – 19:00 – Gers Pardoel
19:00 – 20:00 – The Flexican
19:00 – 20:00 – MC: Sef
20:00 – 21:00 – FeestDJRuud
21:00 – 22:00 – Menno de Boer
22:00 – 23:00 – Alvaro
00:00 – 00:00 – MC: V

V-essentials

15:00 – 16:00 – Sem Thomasson
16:00 – 17:00 – Dave Lambert
17:00 – 18:00 – Baggi Begovic
18:00 – 19:00 – Gregor Salto
19:00 – 20:00 – Live: Shermanology
20:00 – 21:00 – Luciën Foort
21:00 – 22:00 – Swanky Tunes
22:00 – 23:00 – Bingo Players
00:00 – 00:00 – Mitch Crown


Dirty House

14:00 – 15:00 – Dyna
15:00 – 16:00 – Funk D
16:00 – 17:30 – Kenneth G
17:30 – 19:00 – Stefan Vilijn
19:00 – 20:00 – Skitzofrenix
20:00 – 21:30 – Tjen
20:00 – 21:30 – Vato Gonzalez
21:30 – 23:00 – Sandro Silva
00:00 – 00:00 – MC: Bizzey
00:00 – 00:00 – MC: Iceman

Los Vegas

14:00 – 16:30 – Niels Sterken
14:00 – 16:30 – Ricket
16:30 – 18:15 – Dirk Dali
18:15 – 20:00 – Naughty Nik
20:00 – 21:45 – Jay Juice
21:45 – 23:00 – Dave Knoxx


The Ballsroom

15:15 – 16:00 – Madmix Mustang
17:45 – 18:45 – Live: Memphis Maniacs
19:15 – 19:45 – Jody Bernal
19:45 – 20:15 – Live: The Scooter Experience

Boomshakalak Sound System

14:00 – 15:00 – Durian
16:00 – 17:00 – Drywood
22:00 – 23:00 – Irie Badeo

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *