ARMY OF HARDCORE – 25 DECEMBER 2009, TURBINENHALLE, OBERHAUSEN

25 december 2009 - 20:00
ARMY OF HARDCORE - 25 DECEMBER 2009, TURBINENHALLE, OBERHAUSEN
Datum:
vrijdag 25 december 2009
Tijd:
20:00 – 07:00
Locatie:
Turbinenhalle
Plaats:
Oberhausen

Muziekstijlen:
darkcore, early hardcore, frenchcore, happy hardcore, hardcore, industrial hardcore, speedcore, terror
Prijs:
Voorverkoop: 32,50
Deurverkoop: 40,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16

Line Up :

Area 1: Mainstage
20:00 – 21:00 – Tensor
21:00 – 22:00 – Rudeboy
21:00 – 22:00 – Tomcat
22:00 – 23:00 – Sodafreak
23:00 – 00:00 – Nosferatu
00:00 – 00:30 – Live: Endymion
00:30 – 01:30 – Angerfist
01:30 – 02:15 – The Beat Controller
02:15 – 03:15 – Tha Playah
02:15 – 03:15 – Tommyknocker
03:15 – 04:00 – Masters of Noise
03:15 – 04:00 – Re-Style
04:00 – 04:30 – Live: Neophyte Records Allstars
04:30 – 05:30 – Outblast
04:30 – 05:30 – Paul Elstak
05:30 – 06:15 – Evil Activities
06:15 – 07:00 – Partyraiser
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher
00:00 – 00:00 – MC: Villain


Area 2: Main II

20:00 – 21:00 – Only
21:00 – 22:00 – Nitrogenetics
22:00 – 23:00 – D-Master
23:00 – 00:00 – T-junction
00:00 – 01:00 – Art of Fighters
01:00 – 02:30 – J.D.A.
01:00 – 02:30 – Noize Suppressor
02:30 – 03:30 – Neophyte
03:30 – 04:15 – Na-Goyah
04:15 – 05:15 – Dione
04:15 – 05:15 – Headbanger
05:15 – 06:15 – Lunatic
05:15 – 06:15 – Miss Hysteria
06:15 – 07:00 – E-Noid
00:00 – 00:00 – MC: Apster


Area 3: Deathchant vs. PaceMaker Powered by Audiosickness.com

21:00 – 22:30 – Homeboy
22:30 – 23:30 – Tugie
23:30 – 00:30 – Live: Dolphin
00:30 – 01:00 – Live: Tieum
01:00 – 02:00 – Unexist
02:00 – 03:00 – Bryan Fury
03:00 – 04:00 – Hellfish
04:00 – 04:30 – Live: Axe Gabba Murda Mob
04:30 – 05:30 – Live: I:gor
05:30 – 07:00 – Element: Destruction


Area 4 : Terror//Speedcore Hosted by X-treme Noize

20:00 – 21:00 – Mass
21:00 – 22:00 – Scumblasters
22:00 – 23:00 – Plague
23:00 – 00:00 – Speedcore Whore
00:00 – 01:00 – Hate Division
01:00 – 02:15 – Crazy-2nr
02:15 – 03:00 – Live: Noisekick
03:00 – 04:00 – The Vizitor
04:00 – 05:00 – craP_cillA
05:00 – 06:00 – Jealousy
06:00 – 07:00 – Virus136
06:00 – 07:00 – Live: Bastards of Violence


Area 5 : Freestyle

20:00 – 21:00 – Sonic-D
21:00 – 22:00 – La-Voice
22:00 – 23:00 – Evolution
00:00 – 01:00 – The Rizzler
01:00 – 02:00 – Chris van Cleef
02:00 – 03:00 – Disrespected
03:00 – 04:00 – Ieliej
04:00 – 05:00 – Hardblaster
05:00 – 06:00 – Mad
06:00 – 07:00 – Da Noizah
00:00 – 00:00 – MC: Rudis


Area 6: Happy Hardcore & Early Rave

20:00 – 21:00 – Re-Direction
21:00 – 21:45 – Freeze
21:45 – 22:30 – Jim Sparxx
22:30 – 23:30 – Dr. Rude
23:30 – 00:30 – Highlander
00:30 – 01:30 – Dune
01:30 – 02:30 – Darkraver
02:30 – 03:30 – Panic
03:30 – 04:30 – The Viper
04:30 – 05:15 – Mercenary
05:15 – 06:00 – Dazzler
06:00 – 07:00 – Waxweazle
00:00 – 00:00 – MC: Axys

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *