ARMY OF HARDCORE – 25 DECEMBER 2010, TURBINENHALLE, OBERHAUSEN

25 december 2010 - 20:00
ARMY OF HARDCORE - 25 DECEMBER 2010, TURBINENHALLE, OBERHAUSEN

Datum:
zaterdag 25 december 2010
Tijd:
20:00 – 07:00
Locatie:
Turbinenhalle
Plaats:
Oberhausen

Muziekstijlen:
darkcore, early hardcore, early rave, frenchcore, happy hardcore, hardcore, industrial hardcore, speedcore, terror, UK hardcore
Prijs:
Voorverkoop: 32,50
Deurverkoop: 40,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16

Line Up :

Main

20:00 – 21:00 – Re-Direction
20:00 – 21:00 – Tensor
21:00 – 22:00 – Dyprax
22:00 – 23:00 – Nosferatu
23:00 – 00:00 – Korsakoff
00:00 – 00:30 – Live: Endymion
00:30 – 01:30 – Neophyte
01:30 – 02:15 – Masters of Noise
01:30 – 02:15 – Re-Style
02:15 – 03:15 – Mad Dog
02:15 – 03:15 – Tommyknocker
03:15 – 04:00 – The Beat Controller
04:00 – 04:30 – Live: Evil Activities
04:30 – 05:30 – Angerfist
04:30 – 05:30 – Outblast
05:30 – 06:00 – Live: Eastside Connection
06:00 – 07:00 – Noize Suppressor
00:00 – 00:00 – MC: Villain


Main 2

20:00 – 21:00 – D-Master
21:00 – 22:00 – C-commander
21:00 – 22:00 – Madnezz
22:00 – 23:00 – State of Emergency
23:00 – 00:00 – Sodafreak
00:00 – 01:00 – T-junction
00:00 – 01:00 – Tha Playah
01:00 – 02:00 – Art of Fighters
01:00 – 02:00 – Catscan
02:00 – 03:00 – Rudeboy
02:00 – 03:00 – Tomcat
03:00 – 04:00 – Nico & Tetta
04:00 – 05:00 – Kasparov
04:00 – 05:00 – The Viper
05:00 – 06:00 – The Sickest Squad
06:00 – 07:00 – Drokz
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher


Early Rave & Happy Hardcore

20:00 – 21:30 – The Rizzler
21:30 – 23:00 – Affix
23:00 – 00:00 – Kristof
00:00 – 01:00 – Paul Elstak
01:00 – 02:00 – Panic
02:00 – 03:00 – Gizmo
03:00 – 04:00 – Bass-D
03:00 – 04:00 – Dazzler
04:00 – 05:00 – Predator
05:00 – 06:00 – Yves
06:00 – 07:00 – Darkraver
00:00 – 00:00 – MC: Syco


Industrial

20:00 – 22:00 – Audiomatic
20:00 – 22:00 – KPX
22:00 – 23:00 – Lunatic
22:00 – 23:00 – Miss Hysteria
23:00 – 00:00 – EBE Company
00:00 – 01:00 – Mental Wreckage
01:00 – 02:00 – The Outside Agency
02:00 – 03:00 – Sandy Warez
03:00 – 04:00 – Live: N-Vitral
04:00 – 05:00 – Mindustries
05:00 – 06:00 – Peaky Pounder
06:00 – 07:00 – The Destroyer

Terror

21:15 – 22:15 – Xerox
22:15 – 23:15 – Vexer
23:15 – 00:15 – Plague
00:15 – 01:15 – Hardfanatic
01:15 – 02:15 – Bonehead
02:15 – 03:45 – Hate Division
02:15 – 03:45 – Prince ov Darkness
03:45 – 04:30 – Live: Noisekick
04:30 – 05:30 – Dercos
05:30 – 06:30 – Mortum
06:30 – 07:00 – Live: Sillysickcore
00:00 – 00:00 – Live: Bastards of Violence


Freestyle

20:00 – 21:00 – The Maniac
21:00 – 22:00 – Mynotic
22:00 – 23:00 – Porphyria
22:00 – 23:00 – Q-Sonic
23:00 – 00:00 – Sjek
00:00 – 01:00 – Divato
00:00 – 01:00 – Stampede
01:00 – 02:00 – Demar
02:00 – 03:00 – Disrespected
02:00 – 03:00 – Trypsin
03:00 – 04:00 – Omira
04:00 – 05:00 – Cosmo Rockerz
05:00 – 06:00 – Chris van Cleef
06:00 – 07:00 – Mad

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *