DANCE VALLEY FESTIVAL 2011 – 6 AUGUSTUS 2011, SPAARNWOUDE, SPAARNWOUDE

06 augustus 2011 - 12:00
DANCE VALLEY FESTIVAL 2011 - 6 AUGUSTUS 2011, SPAARNWOUDE, SPAARNWOUDE

Datum:
zaterdag 6 augustus 2011
Tijd:
12:00 – 23:00
Locatie:
Recreatiegebied Spaarnwoude
Plaats:
Spaarnwoude

Muziekstijlen:
acid, acidtechno, ambient, breakbeat, club, deephouse, disco, dubstep, eclectic, electro, funk, garage, goa, groove, hardstyle, hiphop, house, jungle, latin, lounge, minimal, new beat, progressive, schranz, techhouse, techno, trance, tribal house, urban
Prijs:
Voorverkoop: 69,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Mainstage

12:00 – 13:00 – Benny Royal
13:00 – 14:00 – Carita la Niña
14:00 – 15:00 – Lilith
15:00 – 16:00 – Trevor Rockcliffe
16:00 – 17:00 – Ahmet Sendil
16:00 – 17:00 – Koen Groeneveld
17:00 – 18:00 – Madskillz
18:00 – 19:30 – Fergie
19:30 – 21:00 – Avicii
21:00 – 23:00 – Steve Angello
00:00 – 00:00 – MC: Marxman


Above & Beyond’s Group Therapy Stage

12:00 – 13:15 – Boom Jinx
13:15 – 14:30 – Mat Zo
14:30 – 15:45 – John O’Callaghan
15:45 – 17:15 – Super8 & Tab
17:15 – 18:45 – Cosmic Gate
18:45 – 20:00 – Jaytech
20:00 – 23:00 – Above & Beyond


Pryda & Friends

12:00 – 14:00 – Jeremy Olander
14:00 – 15:30 – Tim Green
15:30 – 17:00 – Funk d’Void
17:00 – 20:00 – Eric Prydz
20:00 – 22:00 – Radio Slave


Josh Wink presents Ovum

12:00 – 13:30 – Benny Rodrigues
13:30 – 14:30 – M A N I K
14:30 – 15:45 – Sneak
15:45 – 17:00 – Davide Squillace
17:00 – 18:15 – Steve Bug
18:15 – 19:00 – Live: KiNK
19:00 – 20:45 – Josh Wink
20:45 – 22:00 – Shlomi Aber


Intec Digital presents

12:00 – 13:30 – Jim Rivers
13:30 – 15:00 – Jon Rundell
15:00 – 16:30 – Robert Babicz
16:30 – 18:00 – Yousef
18:00 – 19:15 – Layo & Bushwacka
19:15 – 20:45 – Umek


Hernan Cattaneo presents Sudbeat

12:00 – 13:00 – C-Jay
13:00 – 14:00 – Eelke Kleijn
14:00 – 15:30 – Henry Saiz
15:30 – 17:00 – James Zabiela
17:00 – 18:30 – Nick Warren
18:30 – 20:00 – Danny Howells
20:00 – 22:00 – Hernan Cattaneo


Roog’s House

12:00 – 13:30 – Phonic Funk
13:30 – 14:30 – Balearic Soul
14:30 – 15:30 – Live: Hardsoul
15:30 – 16:30 – Roog
16:30 – 17:30 – Copyright
17:30 – 19:00 – The New Iberican League
19:00 – 20:00 – Chocolate Puma
20:00 – 21:00 – The Cube Guys
21:00 – 22:00 – Baggi Begovic
21:00 – 22:00 – Rene Amesz
00:00 – 00:00 – MC: I/Fan
00:00 – 00:00 – MC: Roga


Beatloverz

12:00 – 13:00 – Bryan Dalton
13:00 – 14:00 – House Religion
13:00 – 15:00 – Sax: I-Sax
14:00 – 15:00 – Nicky Romero
15:00 – 19:00 – Mitch Crown
15:00 – 16:00 – The Martinez Brothers
16:00 – 17:00 – Quintino
17:00 – 18:00 – Mastiksoul
17:00 – 20:00 – Percussie: Andrei Russo
18:00 – 19:00 – Live: Shermanology
19:00 – 20:00 – Hardwell
20:00 – 21:00 – Boemklatsch
21:00 – 22:00 – Vato Gonzalez
21:00 – 22:00 – MC: Tjen
00:00 – 00:00 – MC: Jollygood
00:00 – 00:00 – MC: Zawdi MC


HQ

12:00 – 13:30 – Andy Farley
13:30 – 15:00 – Fausto
15:00 – 16:00 – JP
16:00 – 17:00 – Scot Project
17:00 – 18:00 – Organ Donors
18:00 – 19:00 – Tom Harding
19:00 – 20:00 – Tidy Boys
20:00 – 21:00 – Yoji
21:00 – 22:00 – Andy Whitby
00:00 – 00:00 – MC: Da Silva


Showtek presents Dutch Master Works

12:00 – 13:00 – Thera
13:00 – 14:00 – Nitrouz
14:00 – 15:00 – Kodex
15:00 – 16:15 – Abyss & Judge
16:15 – 17:15 – Activator
17:15 – 18:30 – Alex Kidd
17:15 – 18:30 – Kutski
18:30 – 19:00 – Toneshifterz
19:00 – 20:15 – D-Block & S-te-Fan
20:15 – 21:15 – Dutch Master
21:15 – 22:30 – Showtek
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher


Enhanced Music presents Hard Techno Titans

12:00 – 13:30 – Live: Alex Kvitta
13:30 – 15:00 – Bold
13:30 – 15:00 – Paul Langley
15:00 – 16:30 – Frank Kvitta
16:30 – 18:00 – Robert Natus
18:00 – 19:15 – Live: Arkus P.
19:15 – 20:45 – Pet Duo
20:45 – 22:00 – Live: Boris S


Nachtboetiek

12:00 – 13:00 – Emiel Roché
12:00 – 13:00 – Enrico de Luca
13:00 – 13:45 – Ruben Vitalis
13:45 – 14:45 – Mike S
14:45 – 15:30 – Groovenatics
15:30 – 16:30 – Jean
16:30 – 17:30 – Darkraver
16:30 – 17:30 – Gelazer!
17:30 – 19:00 – Spider
19:00 – 20:00 – Randy Katana
20:00 – 21:00 – MEM
21:00 – 22:00 – Bingo Players
00:00 – 00:00 – MC: Boogshe
00:00 – 00:00 – MC: Lady Bee


Evlo

12:00 – 13:00 – Miquelet
13:00 – 14:00 – KosmetiQ
14:00 – 15:30 – Onnik
15:30 – 17:30 – LouLou Players
17:30 – 19:30 – Prinz
19:30 – 22:00 – Andre Guazzelli
19:30 – 22:00 – Paul Lomax


Bomb Diggy: Tropical Bass

12:00 – 13:30 – Bomb Diggy Crew
13:30 – 14:30 – Narain Ashad
14:30 – 15:00 – Bomb Diggy Crew
15:00 – 16:30 – Hat’n Hoodie
16:30 – 17:00 – Bomb Diggy Crew
17:00 – 18:30 – Diamond Bass
18:30 – 19:30 – Munchi
19:30 – 21:00 – Baobinga


Radio De Roze Panters

De Sheik
Der Pudel
Duo Penaughty
Gewoon Super
Jay Baron
Misjah
Nelis
MC: Pompheimer


What Is Happening Here

Frenky D
Jean d’Egbert
Miaw
Robbert de Hiro
Saskia Rocks
Zupa
Live: Kroons


Dutch Acid Family

Lady Lago
Mantra Flow
McManus
Mickey Louder
Polo
Zen


Smirnoff Cube

3’s a Crowd
De Nachtbrakers
Guerilla Speakerz
Hitmeister D
Ralvero
Taras van de Voorde
Live: Memphis Maniacs
MC: Spyder

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *