DAYDREAM FESTIVAL 2011 – 16 APRIL 2011, ZILVERMEER, MOL

16 april 2011 - 11:00
DAYDREAM FESTIVAL 2011 - 16 APRIL 2011, ZILVERMEER, MOL
Datum:
zaterdag 16 april 2011
Tijd:
11:00 – 01:00
Locatie:
Recreatiedomein Zilvermeer
Plaats:
Mol
Prijs:
Voorverkoop: 19,50
VIP: 40,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16

Line Up :

Main Dream
11:00 – 12:30 – Mickey House
12:30 – 13:50 – Sam O Neall
13:50 – 14:50 – Licious
14:50 – 15:30 – Sylver
16:30 – 17:10 – Lasgo
17:10 – 18:10 – Willie Wartaal
18:10 – 19:30 – Guy’do
19:30 – 21:00 – Erick E
21:00 – 22:00 – Live: Mason
22:00 – 23:30 – Marcel Woods
23:30 – 00:45 – Ferry Corsten
00:00 – 00:00 – MC: Stretch


Bad Dream, hosted by Hard Nature

11:00 – 12:00 – Atmozfears
12:00 – 13:00 – Dweazle
13:00 – 14:00 – Crushz
14:00 – 15:00 – Abyss & Judge
15:00 – 16:00 – Frequencerz
16:00 – 17:00 – Showtek
17:00 – 18:00 – Live: Avio
18:00 – 19:00 – Alpha²
19:00 – 20:15 – Tatanka
20:15 – 20:45 – Donkey Rollers
20:45 – 22:00 – Zany
22:00 – 23:00 – Korsakoff
23:00 – 00:00 – Outblast
00:00 – 00:00 – MC: Apster
00:00 – 00:00 – MC: Villain


Hallucinate

12:00 – 12:45 – Twin System
12:45 – 13:30 – Groose
13:30 – 14:30 – Pat B
14:30 – 15:30 – Sjoekoe
15:30 – 16:00 – Live: Ghost
15:30 – 16:00 – Live: Q-ic
16:00 – 17:00 – Manu Kenton
16:00 – 17:00 – Max Walder
17:00 – 18:00 – Teka B
18:00 – 19:00 – Playboyz
19:00 – 20:00 – Dark-E
19:30 – 20:30 – The Viper
20:30 – 21:45 – Paul Elstak
21:45 – 23:00 – Freeze
23:00 – 23:30 – Live: Rotterdam Terror Corps
23:30 – 00:00 – Danger Hardcore Team
00:00 – 00:00 – MC: Chucky


Bonzai

12:00 – 13:30 – Jimmy Galle
13:30 – 14:30 – Fire
14:30 – 15:45 – Airwave
15:45 – 17:00 – Francois
17:00 – 18:15 – Franky Kloeck
18:15 – 19:30 – Fab Code
19:30 – 21:00 – Antidote
21:00 – 22:30 – Yves Deruyter
22:30 – 00:00 – Fly


Electro Rush

12:00 – 13:30 – Pros-T-tunes
13:30 – 15:00 – Aerotronic
15:00 – 15:50 – Live: 808 SNKRHDZ
15:50 – 17:15 – Ed & Kim
17:15 – 18:45 – The Oddword
18:45 – 19:45 – Live: Nobody Beats The Drum
19:45 – 21:15 – Mightyfools
21:15 – 22:15 – Live: Space Pirates
22:15 – 23:30 – Laston & Geo


Versuz Essentials

12:00 – 13:30 – Vertesse
13:30 – 14:30 – Tom Tilldawn
14:30 – 15:45 – Daniel June
15:45 – 17:15 – Stefan K
17:15 – 18:45 – Sem Thomasson
18:45 – 20:00 – Bingo Players
20:00 – 21:30 – Barry Fore
21:30 – 22:45 – Funkerman
22:45 – 00:00 – Dave Lambert


Dirty House

11:30 – 12:30 – Deep Origin
12:30 – 13:30 – D-wayne
13:30 – 14:30 – Funk D
14:30 – 15:30 – Jeremaine S
15:30 – 17:00 – Kenneth G
17:00 – 19:00 – Stefan Vilijn
19:00 – 21:00 – Vato Gonzalez
19:00 – 21:00 – MC: Tjen
21:00 – 22:30 – La Fuente
22:30 – 00:00 – Dyna
00:00 – 00:00 – MC: Iceman


This Is Dubstep

12:00 – 13:30 – Tobi Wan
12:00 – 13:30 – Live: Dr. Dub
13:30 – 15:00 – Fuzzi Logic
15:00 – 16:30 – Addergebroed
16:30 – 18:00 – Murdock
18:00 – 19:30 – Slum Dogz
19:30 – 21:00 – Fresh Foolish
21:00 – 22:30 – Cookie Monsta
22:30 – 00:00 – Turntable Dubbers


Dreambucket

12:00 – 13:30 – Deluxxe
13:30 – 15:00 – Matthijs
15:00 – 16:30 – F.R.A.N.K.
18:00 – 19:00 – PartyShakerz
19:30 – 20:30 – Sven Ornelis
20:30 – 22:00 – Frenz
22:00 – 00:00 – 90’s NOW


Reboot

12:00 – 13:00 – Robbinyo
13:00 – 14:00 – Pete Saunders
14:00 – 15:30 – Rick Lampe
15:30 – 17:00 – Deltano
17:00 – 18:30 – Ricket
18:30 – 20:00 – Izaakson
20:00 – 21:30 – Ferreck Dawn
21:30 – 23:00 – Hermanez
21:30 – 23:00 – Massimo Girardi
23:00 – 00:00 – Mr. Sidechain

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *