DOMINATOR – THE HARDCORE FESTIVAL – 21 JULI 2012, E3 STRAND, EERSEL

21 juli 2012 - 11:00
DOMINATOR - THE HARDCORE FESTIVAL - 21 JULI 2012, E3 STRAND, EERSEL
Datum:
zaterdag 21 juli 2012
Tijd:
11:00 – 23:00
Locatie:
E3 Strand
Plaats:
Eersel

Muziekstijlen:
hardcore
Prijs:
Voorverkoop: 54,-
Tickets:

Voorverkoop is gestart op zaterdag 31 maart 2012 om 13:00.
Waren verkrijgbaar bij Paylogic, bij een aantal voorverkoopadressen.
Voorverkoopadressen:
Alle Primera winkels
Minimum leeftijd:

Minimum leeftijd is 18
Kluisjes:

Er zijn kluisjes aanwezig.

Line Up :

Cast Of Catastrophe (Mainstage)
11:00 – 12:30 – Hellsystem
12:30 – 14:00 – Re-Style
14:00 – 15:30 – State of Emergency
15:30 – 17:00 – Amnesys
15:30 – 17:00 – The Stunned Guys
17:00 – 17:30 – Live: Endymion
17:30 – 18:30 – DaY-már
17:30 – 18:30 – Partyraiser
18:30 – 19:00 – Live: Noize Suppressor
19:00 – 20:30 – Korsakoff
20:30 – 21:15 – Live: Neophyte
20:30 – 21:15 – Live: Tha Playah
21:15 – 22:15 – Dyprax
22:15 – 23:00 – Outblast
22:15 – 23:00 – Live: Angerfist
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher

Outcast (Industrial & Frenchcore)

11:00 – 12:00 – Dither
12:00 – 13:30 – Miss K8
13:30 – 14:30 – Lowroller
14:30 – 16:00 – Meagashira
16:00 – 16:30 – Live: Negative Audio
16:30 – 17:30 – Tymon
17:30 – 19:00 – The DJ Producer
19:00 – 20:00 – Live: I:gor
20:00 – 21:00 – Switch Technique
21:00 – 21:30 – Live: The Sickest Squad
21:30 – 22:30 – Tieum
00:00 – 00:00 – MC: Justice


16 MM (Early Hardcore)

11:00 – 12:00 – Stanton
12:00 – 13:00 – Franky Jones
13:00 – 14:00 – J.D.A.
14:00 – 15:30 – Lenny Dee
15:30 – 16:15 – Live: Marc Acardipane
16:15 – 17:30 – Buzz Fuzz
17:30 – 18:00 – Live: Bodylotion
18:00 – 19:00 – Predator
19:00 – 20:00 – Bass-D
20:00 – 21:00 – Darkraver
21:00 – 22:30 – Vince
00:00 – 00:00 – MC: Syco


International Cast (International Hardcore)

11:00 – 12:30 – Obsession
12:30 – 13:30 – Javi Boss
12:30 – 13:30 – Juanma
13:30 – 14:30 – Exotane
14:30 – 15:30 – Angeldust
15:30 – 16:30 – Kutski
16:30 – 18:00 – Kristof
18:00 – 19:15 – Miosa
19:15 – 20:00 – Satronica
19:15 – 20:00 – Unexist
20:00 – 21:30 – Anime
20:00 – 21:30 – Mad Dog
21:30 – 22:45 – D
21:30 – 22:45 – Rayden
00:00 – 00:00 – MC: Jeff

Raw Cast (Raw Hardstyle)

11:00 – 13:30 – Alphaverb
13:30 – 14:30 – Chain Reaction
14:30 – 15:00 – Live: Frequencerz
15:00 – 16:30 – Psyko Punkz
16:30 – 01:70 – Ran-D
17:30 – 19:00 – Crypsis
19:00 – 20:30 – B-Front
20:30 – 21:30 – Thera
21:30 – 22:30 – Radical Redemption
00:00 – 00:00 – MC: Da Syndrome

Honk Kong Violence (Terror & Speedcore)

11:00 – 13:00 – Rictus Sempra
11:00 – 13:00 – The Vizitor
13:00 – 13:45 – Beatkiller
13:45 – 14:45 – Limewax
13:45 – 14:45 – Thrasher
14:45 – 15:30 – Live: Noisekick
15:30 – 16:30 – Live: Nekrolog1k
16:30 – 17:30 – Bryan Fury
16:30 – 17:30 – Homeboy
17:30 – 18:30 – Maissouille
18:30 – 19:30 – Bonehead
19:30 – 20:15 – Tripped
20:15 – 21:00 – Live: The Destroyer
21:00 – 23:00 – Akira
21:00 – 23:00 – Drokz
00:00 – 00:00 – MC: Metal D

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *