DOMINATOR – THE HARDCORE FESTIVAL – 24 JULI 2010, E3 STRAND, EERSEL

24 juli 2010 - 11:00
DOMINATOR - THE HARDCORE FESTIVAL - 24 JULI 2010, E3 STRAND, EERSEL
Datum:
zaterdag 24 juli 2010
Tijd:
11:00 – 23:00
Locatie:
E3 Strand
Plaats:
Eersel

Muziekstijlen:
hardcore
Prijs:
Voorverkoop: 46,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Dead End – Mainstage
11:00 – 12:00 – Re-Style
12:00 – 13:30 – Tha Playah
13:30 – 14:30 – Korsakoff
14:30 – 15:00 – Live: G-Town Madness
14:30 – 15:00 – Live: The Viper
15:00 – 16:00 – Mad Dog
16:00 – 17:00 – Predator
17:00 – 17:30 – Live: Art of Fighters
17:30 – 18:30 – Nitrogenetics
18:30 – 19:30 – Endymion
18:30 – 19:30 – Nosferatu
19:30 – 20:00 – Live: Angerfist
20:00 – 21:00 – DaY-már
20:00 – 21:00 – Partyraiser
21:00 – 22:00 – Live: Masters of Ceremony
22:00 – 23:00 – Outblast
22:00 – 23:00 – The Stunned Guys
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher


Trailerpark – Industrial

11:00 – 12:30 – Obscurity
12:30 – 13:30 – Ophidian
13:30 – 15:00 – Counterfeit
13:30 – 15:00 – Negative A
15:00 – 16:00 – Simon Underground
16:00 – 17:00 – Tymon
17:00 – 18:30 – Axe Gabba Murda Mob
18:30 – 19:15 – Live: The DJ Producer
19:15 – 21:00 – Mark N
21:00 – 21:30 – Live: The Destroyer
21:30 – 23:00 – Satronica
00:00 – 00:00 – MC: Justice


Shattered Dreams – Early Hardcore

11:00 – 12:30 – Bountyhunter
12:30 – 14:00 – Pavo
14:00 – 15:00 – Bass-D & King Matthew
15:00 – 16:00 – Dr. Rude
16:00 – 16:30 – Live: Abraxas
16:00 – 16:30 – Live: Jeroen Flamman
16:00 – 16:30 – MC: Remsy
16:30 – 17:30 – Scott Brown
17:30 – 18:30 – Delirium
18:30 – 19:15 – Live: The Oldschool Commanders
19:15 – 20:30 – Darkraver
20:30 – 21:00 – Live: Shadowlands Terrorists
21:00 – 22:00 – Vinyl Junk
22:00 – 23:00 – Vince
00:00 – 00:00 – MC: Syco


The Liquor Store – Hardcore Italia

11:00 – 12:30 – Alien-T
12:30 – 13:30 – Meccano Twins
13:30 – 14:30 – Claudio Lancinhouse
14:30 – 15:30 – Hellsystem
15:30 – 16:30 – Nico & Tetta
16:30 – 17:30 – D
17:30 – 18:30 – Tommyknocker
18:30 – 19:30 – Anime
19:30 – 20:00 – Live: Noize Suppressor presents Sonar
20:00 – 21:00 – Placid K
21:00 – 22:00 – Amnesys
22:00 – 23:00 – Unexist
00:00 – 00:00 – MC: Jeff


The Highway – Raw Hardstyle

11:00 – 12:00 – Anagenetic
12:00 – 13:30 – Psyko Punkz
13:30 – 15:00 – Chain Reaction
15:00 – 15:30 – Live: Crypsis
15:30 – 16:30 – The Machine
16:30 – 18:00 – Max Enforcer
18:00 – 19:30 – Alpha²
19:30 – 20:00 – Live: Donkey Rollers
20:00 – 21:30 – B-Front
21:30 – 23:00 – Tatanka
21:30 – 23:00 – Zatox
00:00 – 00:00 – MC: Renegade


Hong Kong Violence – Terror

11:00 – 12:00 – La Magra
11:00 – 12:00 – Rapticon
12:00 – 13:00 – Melvin Tegno
13:00 – 14:00 – Element: Destruction
13:00 – 14:00 – Stinger
14:00 – 15:00 – Beatkiller
15:00 – 16:00 – Explicit
15:00 – 16:00 – Vexer
16:00 – 16:30 – Live: Tripped
16:30 – 17:00 – Live: Mr. Courage
17:00 – 17:45 – Live: Sarin Assault
17:45 – 18:30 – Live: Bonehead
17:45 – 18:30 – Live: HKV
18:30 – 19:30 – Live: Rotator
19:30 – 20:30 – Live: Liquid Blasted
20:30 – 21:00 – Live: Passenger of Shit
21:00 – 23:00 – Akira
21:00 – 23:00 – Drokz
00:00 – 00:00 – MC: Metal D

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *