DOMINATOR – THE HARDCORE FESTIVAL – 25 JULI 2009, E3 STRAND, EERSEL

26 juli 2009 - 11:00
DOMINATOR - THE HARDCORE FESTIVAL - 25 JULI 2009, E3 STRAND, EERSEL

Datum:
zaterdag 25 juli 2009
Tijd:
11:00 – 23:00
Locatie:
E3 Strand
Plaats:
Eersel

Muziekstijlen:
classics, darkcore, early hardcore, early rave, frenchcore, hardcore, industrial hardcore, oldschool, schranz, terror
Prijs:
Voorverkoop: 45,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Mainstage

11:00 – 12:30 – T-junction
12:30 – 13:30 – Endymion
13:30 – 14:00 – Live: Angerfist
14:00 – 15:00 – Art of Fighters
15:00 – 16:00 – Catscan
16:00 – 17:00 – Amnesys
16:00 – 17:00 – D
17:00 – 18:00 – Korsakoff
18:00 – 19:00 – DaY-már
18:00 – 19:00 – Nosferatu
19:00 – 20:15 – Outblast
19:00 – 20:15 – Tommyknocker
20:15 – 21:00 – Live: Neophyte Records Allstars
21:00 – 22:30 – D-Passion
21:00 – 22:30 – Promo
22:30 – 23:00 – Live: Noize Suppressor
00:00 – 00:00 – MC: Ruffian


Early Hardcore

11:00 – 12:30 – Buzz Fuzz
12:30 – 14:00 – Rob
12:30 – 14:00 – MC: Hughie Babe
14:00 – 15:00 – Digital Boy
15:00 – 15:30 – Live: The Horrorist
15:30 – 16:30 – Lady Dana
16:30 – 17:30 – Paul
17:30 – 18:30 – Panic
17:30 – 18:30 – Stanton
18:30 – 20:00 – Charly Lownoise
18:30 – 20:00 – Mental Theo
20:00 – 21:30 – Darkraver
21:30 – 23:00 – The Prophet
00:00 – 00:00 – MC: Syco


Hardcore Italia

11:00 – 12:30 – Alien-T
12:30 – 14:00 – The Wishmaster
14:00 – 15:30 – Anime
15:30 – 17:00 – Nico & Tetta
17:00 – 18:00 – Noize Suppressor
18:00 – 18:30 – Live: Traxtorm Gangstaz Allied
18:30 – 19:30 – Unexist
19:30 – 20:30 – Meccano Twins
20:30 – 21:45 – Mad Dog
20:30 – 21:45 – The Stunned Guys
21:45 – 23:00 – Tommyknocker
00:00 – 00:00 – MC: Jeff


Hong Kong Violence Stage

11:00 – 12:30 – DJMR
11:00 – 12:30 – Giovanni
12:30 – 13:30 – Soundwave
13:30 – 14:30 – Beatkiller
13:30 – 14:30 – Charlie
14:30 – 15:30 – Vortex
15:30 – 16:30 – The Vizitor
16:30 – 17:15 – XXXXXLarge
17:15 – 17:45 – Live: Bryan Fury
17:45 – 18:15 – Live: Speedcore Terror Kinetic
18:15 – 18:45 – Live: HKV
18:45 – 20:15 – Narotic
18:45 – 20:15 – Nevermind
20:15 – 20:45 – Live: Passenger of Shit
20:45 – 23:00 – Akira
20:45 – 23:00 – Drokz
00:00 – 00:00 – MC: Metal D


Industrial

11:00 – 12:30 – D-Spirit
12:30 – 14:00 – Armageddon Project
14:00 – 15:30 – The Outside Agency
15:30 – 17:00 – Manu Le Malin
17:00 – 18:00 – Deathmachine
18:00 – 19:00 – Radium
19:00 – 20:00 – Tymon
20:00 – 21:30 – The DJ Producer
21:30 – 23:00 – Hellfish
00:00 – 00:00 – MC: Justice


Uprising Dominators

11:00 – 12:30 – The Rizzler
12:30 – 13:30 – Sagem
13:30 – 14:30 – The Menace
14:30 – 15:30 – The Beat Controller
15:30 – 17:00 – Terminal
15:30 – 17:00 – Vavaculo
17:00 – 18:00 – Mercenary
18:00 – 19:30 – Sceletor
19:30 – 20:30 – Vega
20:30 – 21:30 – Only
21:30 – 23:00 – Recype
00:00 – 00:00 – MC: Linez

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *