DOMINATOR – THE HARDCORE FESTIVAL – 30 JULI 2011, E3 STRAND, EERSEL

30 juli 2011 - 11:00
DOMINATOR - THE HARDCORE FESTIVAL - 30 JULI 2011, E3 STRAND, EERSEL
Datum:
zaterdag 30 juli 2011
Tijd:
11:00 – 23:00
Locatie:
E3 Strand
Plaats:
Eersel

Muziekstijlen:
hardcore
Prijs:
Voorverkoop: 52,50
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Main
11:00 – 12:00 – Kasparov
12:00 – 13:00 – State of Emergency
13:00 – 14:00 – D-Passion
13:00 – 14:00 – Ophidian
14:00 – 15:00 – Nosferatu
15:00 – 15:30 – Live: Mad Dog
15:00 – 15:30 – Live: Noize Suppressor
15:30 – 16:30 – Neophyte
16:30 – 17:30 – Korsakoff
16:30 – 17:30 – The Viper
17:30 – 18:30 – Dyprax
18:30 – 19:30 – Negative A
19:30 – 20:30 – Nitrogenetics
20:30 – 21:30 – Amnesys
21:30 – 22:00 – Live: Art of Fighters
22:00 – 23:00 – The Supreme Team
00:00 – 00:00 – MC: Ruffian
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher


Industrial

11:00 – 12:30 – Counterfeit
12:30 – 14:00 – Catscan
14:00 – 14:30 – Live: N-Vitral
14:30 – 16:00 – Tymon
16:00 – 16:30 – Live: Sei2ure
16:00 – 16:30 – Live: Synapse
16:30 – 18:00 – DaY-már
18:00 – 19:00 – Live: I:gor
19:00 – 20:30 – Meccano Twins
20:30 – 22:00 – Partyraiser
20:30 – 22:00 – Tieum
22:00 – 22:30 – Live: The Sickest Squad
00:00 – 00:00 – MC: Justice


Early

11:00 – 12:30 – Pavo
12:30 – 14:30 – Bass-D
14:30 – 15:30 – Dune
15:30 – 16:30 – Mental Theo
16:30 – 17:00 – Live: Critical Mass
17:00 – 18:30 – Forze DJ Team
18:30 – 20:00 – Promo
20:00 – 21:30 – Predator
20:00 – 21:30 – Ruffneck
21:30 – 22:30 – Darkraver
21:30 – 22:30 – Vince
00:00 – 00:00 – MC: Syco


Hardcore Italia

11:00 – 12:30 – Kuz
12:30 – 14:00 – The Wishmaster
14:00 – 15:00 – Alien-T
15:00 – 15:30 – Live: Hardcore Blasters
15:30 – 16:30 – The Stunned Guys
16:30 – 17:30 – Anime
17:30 – 18:30 – Nico & Tetta
18:30 – 19:00 – Live: Traxtorm Gangstaz Allied
19:00 – 20:00 – Placid K
20:00 – 21:00 – Noize Suppressor
20:00 – 21:00 – Tommyknocker
21:00 – 22:00 – Unexist
22:00 – 22:45 – Live: The Destroyer
00:00 – 00:00 – MC: Jasta
00:00 – 00:00 – MC: Jeff


Raw Hardstyle

11:00 – 12:00 – Anagenetic
12:00 – 13:30 – Titan
13:30 – 15:00 – The R3belz
15:00 – 15:30 – Live: Psyko Punkz
15:30 – 16:30 – Ran-D
16:30 – 17:30 – Chain Reaction
16:30 – 17:30 – Luna
17:30 – 18:00 – Live: Crypsis
18:00 – 20:00 – B-Front
20:00 – 21:30 – Tatanka
20:00 – 21:30 – Zatox
21:30 – 22:30 – Zany
00:00 – 00:00 – MC: Renegade


Hong Kong Violence

11:00 – 12:00 – Garong
12:00 – 13:00 – Little terror man
12:00 – 13:00 – RDZ
13:00 – 13:30 – The Massacre
13:30 – 14:15 – Beatkiller
14:15 – 15:00 – Live: Noisekick
15:00 – 15:45 – Bonehead
15:45 – 16:30 – Live: D.O.M.
16:30 – 17:00 – Live: Mechakucha
17:00 – 17:45 – Bryan Fury
17:45 – 18:30 – CoffeeCore
18:30 – 19:00 – Live: HKV
19:00 – 20:00 – Live: Nawoto Suzuki
20:00 – 21:00 – The DJ Producer
21:00 – 22:30 – Akira
21:00 – 22:30 – Drokz
00:00 – 00:00 – MC: Metal D

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *