EARTHQUAKE FESTIVAL – 29 AUGUSTUS 2009, TURBINENHALLE, OBERHAUSEN

29 augustus 2009 - 14:00
EARTHQUAKE FESTIVAL - 29 AUGUSTUS 2009, TURBINENHALLE, OBERHAUSEN
Datum:
zaterdag 29 augustus 2009
Tijd:
14:00 – 08:00
Locatie:
Turbinenhalle
Plaats:
Oberhausen

Muziekstijlen:
classics, darkcore, early hardcore, early rave, hardcore, industrial hardcore, oldschool, speedcore, terror
Prijs:
Voorverkoop: 30,-
VIP: 70,-
Deurverkoop: 40,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16

Line Up :

Outdoor: The Power Plant
14:00 – 15:30 – D-Ceptor
14:00 – 15:30 – Newstyler
15:30 – 17:00 – Triax
17:00 – 18:00 – Promo
18:00 – 19:00 – Noize Suppressor
19:00 – 20:00 – Outblast
20:00 – 21:00 – Endymion
21:00 – 22:00 – Panic
22:00 – 23:00 – Korsakoff
00:00 – 00:00 – MC: M-Core
00:00 – 00:00 – MC: M-Shane


Outdoor: The Base

14:00 – 15:30 – Genius
15:30 – 17:00 – Dr. Rude
17:00 – 18:00 – Waxweazle
18:00 – 19:00 – Bass-D
19:00 – 20:30 – Darkraver
20:30 – 21:30 – Paul Elstak
21:30 – 23:00 – Charly Lownoise
21:30 – 23:00 – Mental Theo
00:00 – 00:00 – Pita
00:00 – 00:00 – MC: Apster


Outdoor: Graveyard Of Industry

14:45 – 15:30 – Rudeboy
14:45 – 15:30 – Tomcat
15:30 – 16:30 – Kristof
16:30 – 17:15 – Amnesys
17:15 – 18:00 – Weapon X
18:00 – 19:00 – D-Spirit
18:00 – 19:00 – Sceletor
19:00 – 20:00 – Lunatic
19:00 – 20:00 – Miss Hysteria
20:00 – 21:00 – Re-Style
21:00 – 22:00 – Ophidian
22:00 – 23:00 – E-Noid
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher


Indoor: The Turbine

20:00 – 20:45 – Masters of Noise
20:00 – 20:45 – The Beat Controller
20:45 – 21:30 – Mr. Sinister
20:45 – 21:30 – X-treme
21:30 – 22:30 – Headbanger
22:30 – 23:30 – D-Passion
23:30 – 00:00 – Live: Slavefriese
00:00 – 01:00 – Predator
01:00 – 02:00 – Kasparov
02:00 – 02:30 – Live: Evil Activities
02:30 – 03:30 – Placid K
03:30 – 04:30 – Tha Playah
04:30 – 05:00 – Live: Art of Fighters
05:00 – 06:00 – Tommyknocker
06:00 – 07:00 – The Wishmaster
07:00 – 08:00 – Partyraiser
00:00 – 00:00 – VJ: 3DJL
00:00 – 00:00 – VJ: Miroch
00:00 – 00:00 – MC: M-Shane
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher


Indoor: The Archive

20:00 – 21:00 – R-Kane
21:00 – 22:00 – Brunoxide
21:00 – 22:00 – Dr Bone
22:00 – 23:00 – Early Bastards
23:00 – 00:00 – Vinyl Junk
00:00 – 01:00 – Dione
01:00 – 02:00 – Buzz Fuzz
02:00 – 03:00 – Delirium
03:00 – 04:00 – Ruffneck
04:00 – 05:00 – Scott Brown
05:00 – 06:00 – Human Resource
06:00 – 07:00 – Arjuna
06:00 – 07:00 – Leviathan
07:00 – 08:00 – Chosen Few
00:00 – 00:00 – MC: Apster
00:00 – 00:00 – MC: Nolz


Indoor: Maintenance

20:00 – 20:45 – Stocker
20:45 – 21:30 – Live: Raum 107
21:30 – 22:30 – Daisy
22:30 – 23:30 – Peaky Pounder
23:30 – 00:00 – Live: Moleculez
00:00 – 01:00 – Mental Wreckage
01:00 – 02:00 – Viper XXL
02:00 – 02:30 – Live: Waldhaus
02:00 – 02:30 – Live: Weichentechnikk
02:30 – 03:30 – The Outside Agency
03:30 – 04:30 – Stormtrooper
04:30 – 05:00 – Live: Matt Green
05:00 – 06:00 – Bryan Fury
06:00 – 07:00 – Simon Underground
07:00 – 08:00 – Unexist
00:00 – 00:00 – MC: The Hardest


Indoor: Demolition Area

20:00 – 20:45 – Robustus
20:45 – 21:30 – Jabo
21:30 – 22:30 – Explicit
21:30 – 22:30 – Vexer
22:30 – 23:10 – Tieum
23:10 – 00:00 – Element: Destruction
00:00 – 01:00 – Randy
01:00 – 02:00 – Skeeta
02:00 – 02:30 – Live: Dolphin
02:30 – 03:30 – Deathmachine
03:30 – 04:30 – Fracture 4
05:15 – 06:15 – Live: Messias
06:15 – 07:00 – Mortum
06:15 – 07:00 – Live: Hate Division
07:00 – 08:00 – Noizefucker
07:00 – 08:00 – The Vizitor
00:00 – 00:00 – Blood Omen
00:00 – 00:00 – MC: The Syntax MC


Indoor: The Lab

20:00 – 21:00 – Sonic-D
20:00 – 21:00 – Tensor
21:00 – 21:50 – B.A.
21:50 – 22:40 – Andarax
21:50 – 22:40 – D-Fighter
22:40 – 23:25 – Da Dreamer
23:25 – 00:10 – E-Rayzor
00:10 – 01:00 – D.O.T.
00:10 – 01:00 – Tenebrae
01:00 – 02:00 – Divato
01:00 – 02:00 – Only
02:00 – 03:00 – Bigfoot
02:00 – 03:00 – The Rizzler
03:00 – 04:00 – Chris van Cleef
03:00 – 04:00 – Mad
04:00 – 05:00 – Foltergeist
04:00 – 05:00 – Vitality
05:00 – 06:00 – D-Master
05:00 – 06:00 – S-Kill
06:00 – 07:00 – Agent Mulder
06:00 – 07:00 – Da Noizah
07:00 – 08:00 – Antrax
07:00 – 08:00 – Zeromind
00:00 – 00:00 – Da Beat
00:00 – 00:00 – MC: Axys

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *