FUSION OF DANCE FESTIVAL – 19 MEI 2012, WIJTHMENERPLAS, ZWOLLE

19 mei 2012 - 12:00
FUSION OF DANCE FESTIVAL - 19 MEI 2012, WIJTHMENERPLAS, ZWOLLE

Datum:
zaterdag 19 mei 2012
Tijd:
12:00 – 00:00
Locatie:
Wijthmenerplas
Plaats:
Zwolle

Muziekstijlen:
deephouse, dirty house, early hardstyle, harddance, hardhouse, hardstyle, hardtrance, house, raw hardstyle, techhouse, techno, trance
Prijs:
Early bird: 39,50 tot 13 mei 2012
Voorverkoop: 47,50
Deurverkoop: 55,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Lipgloss

12:00 – 13:15 – Jay Mocio
13:15 – 14:30 – Calle & Cruz
14:00 – 18:30 – MC: Choral
14:30 – 15:45 – East & Young
15:45 – 17:15 – Gregor Salto
17:15 – 18:30 – Michael Mendoza
18:30 – 20:00 – Roog
18:30 – 00:00 – MC: Spyder
20:00 – 21:15 – Mitchell Niemeyer
21:15 – 22:40 – Luciën Foort
22:50 – 00:00 – Audio Bullys


Megabase

12:00 – 14:00 – Bad HabitZ
12:00 – 00:00 – MC: Renegade
14:00 – 15:00 – Jack of Sound
15:00 – 16:00 – Zentiments
16:00 – 17:00 – Toneshifterz
17:00 – 18:00 – Coone
18:00 – 19:00 – Wasted Penguinz
19:00 – 20:00 – The Pitcher
20:00 – 21:00 – Wildstylez
21:00 – 22:00 – Geck-o
21:00 – 22:00 – Thera
22:00 – 23:00 – Noisecontrollers
23:00 – 23:10 – Geck-o
23:10 – 00:00 – Zatox


Harddefinition

12:00 – 14:15 – Charly & Nazzz
14:15 – 16:30 – Jim Justice
16:30 – 18:00 – Phil York
18:00 – 19:30 – Fausto
19:30 – 21:00 – Pavo
21:00 – 22:30 – Raoul Coolman
22:30 – 00:00 – Luna


Onlytechno

12:00 – 13:30 – Sebastard
13:30 – 15:00 – Wouter de Moor
15:00 – 17:00 – Melon
17:00 – 18:30 – Joey Daniel
18:30 – 20:30 – Michel de Hey
20:30 – 22:00 – Roy El Kei
22:00 – 00:00 – Alex Under


Sound Of Energy

12:00 – 13:30 – Diederick van Loo
12:00 – 00:00 – MC: Me’s
13:30 – 15:00 – Setrise
15:00 – 16:30 – Tommygoff
16:30 – 18:00 – El Haag
18:00 – 19:30 – Alex M.O.R.P.H.
19:30 – 21:00 – Artento Divini
21:00 – 22:30 – Lisa Lashes
22:30 – 00:00 – Fausto


Smirnoff Stage

12:00 – 12:45 – Rob Black
12:45 – 13:30 – Lucash
13:30 – 14:15 – Donagrandi
14:00 – 18:00 – MC: Dan Stezo
14:15 – 15:00 – Boogieman Soundsystem
15:00 – 15:45 – The Voyagers
15:45 – 16:30 – Kleine Dondersteen
15:45 – 16:30 – Material Girls
16:30 – 17:30 – Kuddedieren
16:30 – 17:30 – Zang: Cata Pirata
17:30 – 18:15 – Weslo
18:15 – 19:00 – Kubus
18:15 – 19:00 – MC: Sticks
19:00 – 23:00 – Dom Pérignon
19:00 – 20:00 – Snelle Jelle
20:00 – 21:00 – Hitmeister D
21:00 – 22:00 – When Harry Met Sally
22:00 – 23:00 – Dirtcaps


Fusion Lounge

12:00 – 13:00 – Timo-T
13:00 – 14:15 – Sox & Boxers
14:15 – 15:30 – Bjornsane
15:30 – 17:00 – PakPak
17:00 – 18:30 – Spiranic
18:30 – 19:30 – Jeff Jive
19:30 – 21:30 – Bjorn Know-how
19:30 – 21:30 – Cosmic
21:30 – 23:00 – Low-reply
21:30 – 23:00 – Pharaonic


Jagermeister-dubstep Stage

12:00 – 13:00 – Pauluz
12:00 – 00:00 – Rico
13:00 – 14:00 – Piro
14:00 – 15:30 – Boeboe
15:30 – 17:00 – Yellow Claw
17:00 – 18:00 – Sjemig Soundsystem
18:00 – 19:00 – Cinnaman
19:00 – 20:00 – Gomes
20:00 – 21:00 – Giographic
21:00 – 22:30 – Swindle
22:30 – 00:00 – Dion Cassius
22:30 – 00:00 – Stereologic


Hardstyle Talents

12:00 – 13:00 – Global Soundz
13:00 – 14:00 – Refuze
14:00 – 15:00 – SiweZ
15:00 – 16:00 – Raw Inc.
16:00 – 17:00 – The Tempest
17:00 – 18:00 – Ruff J.
18:00 – 19:00 – Azerr
19:00 – 20:00 – Clock Kid
20:00 – 21:00 – Diabolic
21:00 – 22:00 – Blockside
22:00 – 23:00 – Vecino
23:00 – 00:00 – ArmenianBoy

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *