GIGADANCE FESTIVAL – 5 JUNI 2010, GEFFENSEPLAS, OSS

05 juni 2010 - 12:00
GIGADANCE FESTIVAL - 5 JUNI 2010, GEFFENSEPLAS, OSS

Datum:
zaterdag 5 juni 2010
Tijd:
12:00 – 23:30
Locatie:
Recreatieterrein de Geffenseplas
Plaats:
Oss

Muziekstijlen:
harddance, hardstyle, hardtrance, house, lounge, minimal, oldschool, progressive, techhouse, techno, trance
Prijs:
Early bird: 33,-tot 15 april 2010
Voorverkoop: 33,-
VIP: 45,50
passepartout: 60,-
Deurverkoop: 45,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Area 1

12:00 – 13:45 – Tom Tilldawn
13:45 – 14:45 – SPRfresh
14:45 – 16:00 – Tony Cha Cha
16:00 – 17:15 – Benny Rodrigues
17:15 – 18:45 – Don Diablo
18:45 – 20:00 – Dada Life
20:00 – 21:00 – Luciën Foort
21:00 – 22:00 – Alex M.O.R.P.H.
22:00 – 23:15 – Artento Divini
22:00 – 23:15 – Jochen Miller
00:00 – 00:00 – MC: Gunner


Area 2

12:00 – 13:30 – Ground Force
13:30 – 14:45 – Dweazle
14:45 – 16:00 – Crypsis
16:00 – 16:30 – Live: Psyko Punkz
16:30 – 17:30 – Noisecontrollers
17:30 – 18:30 – Showtek
18:30 – 19:00 – Live: 2-Sidez
19:00 – 20:00 – Brennan Heart
20:00 – 21:00 – Activator
21:00 – 22:00 – Pavo
22:00 – 23:00 – The Prophet
00:00 – 00:00 – MC: Rems


Oldschool Gangsters

12:00 – 13:00 – Taa
12:00 – 18:00 – MC: MC-B
13:00 – 14:00 – Chosen Few
14:00 – 15:30 – OCD
14:00 – 15:30 – Reload-R
15:30 – 17:00 – Dr. Rude
15:30 – 17:00 – Ruthless
17:00 – 18:00 – Human Resource
18:00 – 19:00 – Stanton
18:00 – 23:30 – MC: Joe
19:00 – 19:30 – Live: G-Town Madness
19:30 – 20:30 – Rob & MC Joe
20:30 – 22:00 – Darkraver
20:30 – 22:00 – The Viper
22:00 – 23:00 – Bass-D


Area 4

12:00 – 14:00 – Ruben Vitalis
14:00 – 15:30 – Ed Mission
15:30 – 17:00 – Quintin
17:00 – 18:30 – Jean
18:30 – 19:45 – Ko-c
19:45 – 21:15 – Mike S
21:15 – 22:15 – Randy Katana
22:15 – 23:15 – Billy the Klit
00:00 – 00:00 – MC: Awi


Area 5

12:30 – 13:15 – Ram6
13:15 – 14:00 – JeeVee
14:00 – 15:00 – Jazu
15:00 – 15:45 – Genius
15:45 – 16:30 – Francois
16:30 – 17:15 – Freak-B
17:15 – 18:00 – Bart Blanche
18:00 – 18:45 – Ram6
18:45 – 19:00 – JeeVee
19:00 – 19:45 – Genius
19:45 – 21:00 – Fiocco
21:00 – 21:30 – Francois
21:30 – 23:30 – Nowaxx
11:00 – 11:45 – Freak-B
11:45 – 12:30 – Bart Blanche


Area 6

12:00 – 13:45 – Immer Gerade Aus
12:00 – 13:45 – Ricket
13:45 – 14:45 – Sebastian Sleebos
14:45 – 15:45 – Dan Higher
15:45 – 16:45 – Cillus
15:45 – 16:45 – Le Que
16:45 – 17:45 – Denz
17:45 – 18:45 – Koen Lebens
18:45 – 19:45 – Miss Melera
19:45 – 20:45 – Tomaschek
20:45 – 21:45 – Size
21:45 – 23:30 – Ratha

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *