GIGADANCE FESTIVAL – 5 YEARS ANNIVERSARY – 27 JUNI 2009, GEFFENSEPLAS, OSS

27 juni 2009 - 12:00
GIGADANCE FESTIVAL - 5 YEARS ANNIVERSARY - 27 JUNI 2009, GEFFENSEPLAS, OSS
Datum:
zaterdag 27 juni 2009
Tijd:
12:00 – 23:30
Locatie:
Recreatieterrein de Geffenseplas
Plaats:
Oss

Muziekstijlen:
early rave, harddance, hardstyle, hardtrance, house, lounge, minimal, oldschool, progressive, techhouse, techno, trance
Prijs:
Voorverkoop: 30,-
VIP: 45,-
Deurverkoop: 40,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Area 1
12:00 – 13:45 – Rogier Zeebregts
13:45 – 14:45 – Ratha
14:45 – 16:00 – Luciën Foort
16:00 – 17:15 – Don Diablo
17:15 – 18:15 – Jean
18:15 – 19:45 – Marco V
19:45 – 21:00 – Marcel Woods
21:00 – 22:00 – Bart Claessen
22:00 – 23:15 – Johan Gielen
00:00 – 00:00 – MC: Da Silva


Area 2

12:00 – 13:00 – Be Charm’D
13:00 – 14:00 – Jay Matts
14:00 – 15:30 – Sidney Samson
15:30 – 17:00 – Be Charm’D
15:30 – 17:00 – Ratha
17:00 – 18:00 – Marc Benjamin
18:00 – 19:00 – R3hab
19:00 – 20:00 – Ratha
20:00 – 21:00 – Bingo Players
21:00 – 22:00 – Afrojack
22:00 – 23:00 – The Flexican
00:00 – 00:00 – MC: Zawdi MC


Area 3

12:00 – 13:30 – Dweazle
12:00 – 13:30 – Freeze
13:30 – 14:45 – Scope DJ
14:45 – 15:45 – Josh & Wesz
15:45 – 16:45 – 2-Sidez
16:45 – 17:45 – Bass Modulators
17:45 – 19:00 – Brennan Heart
19:00 – 20:15 – Zany
20:15 – 21:30 – Tatanka
21:30 – 22:00 – Live: Noisecontrollers
22:00 – 23:00 – Showtek
00:00 – 00:00 – MC: Apster


Oldschool Gangsters

12:00 – 13:00 – Sjek
13:00 – 14:30 – Affix
14:30 – 16:00 – Reload-R
16:00 – 17:30 – Bountyhunter
16:00 – 17:30 – Psyckodj
17:30 – 18:30 – Stanton
18:30 – 19:30 – Waxweazle
19:30 – 20:00 – Live: Human Resource
20:00 – 21:00 – Buzz Fuzz
20:00 – 21:00 – Gizmo
21:00 – 22:00 – Rob & MC Joe
22:00 – 23:30 – Paul Elstak
00:00 – 00:00 – MC: Joe
00:00 – 00:00 – MC: Nolz


Area 5

12:00 – 13:00 – Jazu
14:00 – 15:00 – Ram6
15:00 – 16:00 – Mike S
16:00 – 17:00 – JeeVee
17:00 – 18:00 – Francois
17:00 – 18:00 – Ram6
18:00 – 19:00 – Jazu
19:00 – 20:00 – Genius
19:00 – 20:00 – JeeVee
20:00 – 21:00 – Francois
21:00 – 22:00 – Genius
22:00 – 23:00 – Nowaxx
00:00 – 00:00 – MC: Axys


Area 6

12:00 – 13:00 – Denz
13:00 – 14:00 – MarkOss
14:00 – 15:00 – Cillus
15:00 – 16:00 – Ozani
16:00 – 17:00 – Simone
16:00 – 17:00 – Slicky Slasaus
17:00 – 18:00 – Denz
18:00 – 19:00 – T.L. Seng
19:00 – 20:00 – Marcus Fine
20:00 – 21:00 – Erwin S
21:00 – 22:00 – Ronald van Helden
22:00 – 23:30 – Rogier Zeebregts

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *