GROUND ZERO FESTIVAL 2009 – INDEPENDENCE DAY – 4 JULI 2009, BUSSLOO, BUSSLOO

04 juli 2009 - 21:00
GROUND ZERO FESTIVAL 2009 - INDEPENDENCE DAY - 4 JULI 2009, BUSSLOO, BUSSLOO
Datum:
zaterdag 4 juli 2009
Tijd:
21:00 – 07:00
Locatie:
Recreatieplas Bussloo
Plaats:
Bussloo

Muziekstijlen:
classics, early hardcore, electro, hardcore, harddance, hardhouse, hardstyle, house, industrial hardcore, oldschool, schranz, techno, terror
Prijs:
Voorverkoop: 45,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Mainstage
21:00 – 22:30 – JP
21:00 – 22:30 – Miss Monica
22:30 – 23:30 – Spider Willem
23:30 – 00:30 – Darkraver
00:30 – 01:30 – Alex Kidd
01:30 – 02:30 – Sven Wittekind
02:30 – 03:30 – Pavo
03:30 – 04:00 – Live: Trance Generators
04:00 – 05:00 – Daniele Mondello
05:00 – 06:00 – Bass-D
05:00 – 06:00 – Delirium
05:00 – 06:00 – Vince
06:00 – 07:00 – Partyraiser
00:00 – 00:00 – MC: Apster
00:00 – 00:00 – MC: Rems


Bonfire

21:00 – 22:30 – Bob Bishop
22:30 – 00:00 – Amber
00:00 – 01:30 – Mr Joey
00:00 – 01:30 – Raul Moniz
01:30 – 02:30 – Chris Cortez
02:30 – 03:30 – Bingo Players
03:30 – 03:30 – Madskillz
04:30 – 05:30 – Franky Rizardo
05:30 – 07:00 – Martijn van Langen


Classics

21:00 – 22:00 – Gino
22:00 – 23:00 – Quadrophonia
23:00 – 00:00 – T99
00:00 – 00:30 – Live: Meng Syndicate
00:30 – 01:30 – Luca Cucchetti
01:30 – 02:30 – Champ-e-on
01:30 – 02:30 – Dano
02:30 – 03:00 – Live: Bonzai All Stars
03:00 – 04:00 – Miss Monica
04:00 – 05:00 – Bountyhunter
05:00 – 06:30 – JP


Early Hardcore

21:00 – 21:55 – Chaos
21:55 – 22:50 – Tango & Cash
22:50 – 23:45 – Dano
22:50 – 23:45 – Tellurian
23:45 – 00:40 – Vinyl Junk
00:40 – 01:10 – Live: Dr. Macabre
01:10 – 02:05 – Scott Brown
02:05 – 03:35 – Live: System 3
03:35 – 04:20 – Predator
04:20 – 05:15 – Placid K
05:15 – 06:00 – Rob Gee
00:00 – 00:00 – MC: D


Hardcore

21:00 – 22:00 – Miss Twilight
21:00 – 22:00 – The Antidote
22:00 – 23:00 – Bass-D
22:00 – 23:00 – Dr. Rude
23:00 – 00:25 – Ruffneck
00:25 – 01:20 – Enzyme X
01:20 – 02:15 – Vince
02:15 – 03:10 – One man//half machine
03:10 – 04:05 – Delta 9
04:05 – 05:00 – Lenny Dee
05:00 – 06:00 – Tieum
00:00 – 00:00 – MC: Da Hustla
00:00 – 00:00 – MC: Linez


Djax

22:00 – 23:00 – Andreas Krämer
22:00 – 23:00 – Thomas Pogadl
23:00 – 00:00 – Manu Kenton
00:00 – 01:00 – Miss Djax
01:00 – 02:00 – Mike Drama
02:00 – 03:00 – Robert Natus
03:00 – 04:00 – Sven Wittekind
04:00 – 05:00 – Frank Kvitta
05:00 – 06:00 – Sandy Warez
00:00 – 00:00 – MC: Da Silva


Hardstyle

21:00 – 21:50 – J. Hiroshy
21:50 – 22:40 – Express Viviana
22:40 – 23:30 – Abyss & Judge
23:30 – 00:20 – Norman
00:20 – 01:10 – The Machine
01:10 – 01:40 – Live: DHHD
01:40 – 02:30 – Josh & Wesz
02:30 – 03:20 – Vortex
03:20 – 04:10 – Max B. Grant
04:10 – 05:00 – Activator
05:00 – 06:00 – Dutch Master
05:00 – 06:00 – Super Marco May
00:00 – 00:00 – MC: J-B
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher


Pounding Grooves

21:00 – 21:55 – Danny D
21:55 – 22:55 – Kutski
22:50 – 23:45 – Dark by Design
23:45 – 00:15 – Live: Adam Lab 4
00:15 – 10:10 – Russenmafia
01:10 – 02:05 – Coldfusion
02:05 – 03:00 – 2Junxion
03:00 – 04:00 – Alex Kidd
03:00 – 04:00 – Kidchaos
04:00 – 05:00 – Mark EG
05:00 – 06:00 – Proteus
00:00 – 00:00 – Flax 2 da max


Industrial

21:00 – 21:45 – The Rapist
21:45 – 22:30 – Cut A Kaos
22:30 – 23:00 – Live: Moleculez
23:00 – 23:45 – Randy
23:45 – 00:30 – DNA DJ-Team
00:30 – 01:00 – Live: Ophidian
01:00 – 01:50 – Stormtrooper
01:50 – 02:20 – Live: Slavefriese
02:20 – 03:10 – Simon Underground
03:10 – 03:40 – Live: Forsaken is Dead
03:40 – 04:20 – Live: Sarin Assault
04:20 – 05:10 – Kill ‘em All
05:10 – 05:40 – Live: Ybrid
05:40 – 06:10 – Live: Kali DTS
00:00 – 00:00 – MC: Axys
00:00 – 00:00 – MC: Linez


Terror

21:00 – 21:45 – Tekno-Bitchfuker
21:45 – 22:15 – Live: IOM Factory
22:15 – 23:00 – AK47
23:00 – 23:30 – Live: TimeTwister
23:30 – 00:15 – Crazy-2nr
00:15 – 00:45 – Live: The Sickest Squad
00:45 – 01:30 – The Speed Freak
01:30 – 02:00 – Live: iGoA
02:00 – 02:30 – Live: Nordcore
02:30 – 03:15 – Mark N
03:15 – 03:45 – Live: Gabba Front Berlin
03:45 – 04:30 – Smurf
05:00 – 05:45 – Frazzbass
05:00 – 05:45 – Komprex
05:45 – 06:15 – Live: Noisekick

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *