GROUND ZERO FESTIVAL – REBIRTH – 11 JUNI 2011, BUSSLOO, BUSSLOO

11 juni 2011 - 12:00
GROUND ZERO FESTIVAL - REBIRTH - 11 JUNI 2011, BUSSLOO, BUSSLOO

Datum:
zaterdag 11 juni 2011
Tijd:
12:00 – 23:00
Locatie:
Recreatieplas Bussloo
Plaats:
Bussloo
Prijs:
Voorverkoop: 45,-
Deurverkoop: 50,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16

Line Up :

Mainstage (hardstyle)

12:00 – 13:15 – Jowan
13:15 – 14:30 – Abyss & Judge
14:30 – 16:00 – Balistic
14:30 – 16:00 – Beholder
16:00 – 17:30 – D-Block & S-te-Fan
17:30 – 18:00 – Live: Donkey Rollers
18:00 – 19:30 – Showtek
19:30 – 21:00 – Zany
21:00 – 22:30 – Tatanka
00:00 – 00:00 – MC: Da Silva


Hardcore

12:00 – 12:30 – Pacifier
12:00 – 12:30 – Viruz
12:30 – 13:30 – The Soundwreck
13:30 – 14:30 – Forsaken is Dead
14:30 – 15:30 – Darrien Kelly
14:30 – 15:30 – Paul Elstak
15:30 – 16:30 – Mad Dog
15:30 – 16:30 – Tommyknocker
16:30 – 17:30 – Unexist
17:30 – 18:30 – Ruffneck
18:30 – 19:30 – Dione
18:30 – 19:30 – E-Noid
19:30 – 20:00 – Live: System 3
20:00 – 21:00 – Predator
21:00 – 22:00 – Radium
22:00 – 23:00 – Delta 9
00:00 – 00:00 – VJ: Digital Movement
00:00 – 00:00 – MC: Da Hustla
00:00 – 00:00 – MC: Triggah


Hardtechno, hosted by Djax-it-up

12:00 – 14:00 – Jeff Amadeus
14:00 – 15:30 – Bold
15:30 – 17:00 – Viper XXL
17:00 – 19:00 – Mike Drama
19:00 – 20:00 – Human Resource
19:00 – 20:00 – Miss Djax
20:00 – 22:00 – Pet Duo
00:00 – 00:00 – VJ: Digital Movement
00:00 – 00:00 – MC: TMC


Industrial, hosted by Club R_aw

12:00 – 13:30 – Hilarious
13:30 – 15:00 – Peaky Pounder
15:00 – 16:00 – Rude Awakening
16:00 – 16:30 – Live: Dr. Macabre
16:30 – 17:30 – Manu Le Malin
17:30 – 19:00 – Mindustries
19:00 – 20:00 – Matt Green
20:00 – 21:00 – Simon Underground
21:00 – 22:00 – Stormtrooper


Raw Hardstyle, hosted by Theracords

12:00 – 12:30 – Prefix & Density
12:30 – 13:30 – Deetox
13:30 – 14:30 – Degos & Re-Done
13:30 – 14:30 – Re-Done
14:30 – 15:30 – Frequencerz
15:30 – 16:30 – Intractable One
15:30 – 16:30 – Phrantic
16:30 – 17:30 – Mark EG
17:30 – 18:30 – Digital Punk
18:30 – 19:30 – Chain Reaction
19:30 – 21:00 – Geck-o
19:30 – 21:00 – Thera
21:00 – 22:00 – Catatonic Overload
00:00 – 00:00 – MC: Rudis


Hardtrance

12:00 – 13:00 – Russo
13:00 – 14:00 – Joey V
14:00 – 15:30 – Andrea Montorsi
14:00 – 15:30 – Sa.Vee.Oh
15:30 – 17:00 – Scot Project
17:00 – 18:30 – A*S*Y*S
18:30 – 19:30 – Phil York
19:30 – 20:30 – Fausto
20:30 – 22:00 – Proteus


Early Hardcore

12:00 – 12:30 – Youngsta
12:30 – 13:30 – Rheeza
13:30 – 14:30 – Delirium
14:30 – 16:00 – 75% Dream Team
14:30 – 16:00 – Buzz Fuzz
14:30 – 16:00 – Dano
14:30 – 16:00 – Gizmo
16:00 – 17:30 – Chosen Few
16:00 – 17:30 – Leviathan
17:30 – 18:30 – Scott Brown
18:30 – 19:00 – Live: Rotterdam Terror Corps
19:00 – 20:00 – Enzyme X
20:00 – 21:30 – Laurent Hô
21:30 – 22:30 – Rob Gee
00:00 – 00:00 – MC: The Intellectual Killer


Frenchcore/Terror

12:00 – 12:45 – Cortex
12:45 – 13:30 – Fight
13:30 – 14:30 – Cut A Kaos
14:30 – 15:30 – Randy
15:30 – 16:30 – Live: The Speed Freak
16:30 – 17:00 – Live: TimeTwister
17:00 – 18:00 – Live: Igneon System
18:00 – 19:00 – Mark N
19:00 – 20:00 – Live: iGoA
20:00 – 21:00 – Komprex
21:00 – 22:00 – Noizefucker


Freestyle/Classics

13:00 – 14:30 – Merv
14:30 – 16:00 – JP
16:00 – 17:30 – Spider
17:30 – 19:00 – Miss Monica
19:00 – 19:30 – Live: Bonzai All Stars
19:30 – 21:00 – Pavo
21:00 – 23:00 – Dr. Rude
00:00 – 00:00 – MC: Omen

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *