GROUND ZERO FESTIVAL – THE 5TH EPIDEMIC – 3 JULI 2010, BUSSLOO, BUSSLOO

03 juli 2010 - 21:00
GROUND ZERO FESTIVAL - THE 5TH EPIDEMIC - 3 JULI 2010, BUSSLOO, BUSSLOO
Datum:
zaterdag 3 juli 2010
Tijd:
21:00 – 07:00
Locatie:
Recreatieplas Bussloo
Plaats:
Bussloo

Muziekstijlen:
classics, early hardcore, electro, hardcore, harddance, hardhouse, hardstyle, hardtechno, house, industrial hardcore, oldschool, schranz, techno, terror
Prijs:
Voorverkoop: 45,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Head Quarters – Main
21:00 – 21:45 – Chosen Few
21:45 – 23:00 – Quadrophonia
23:00 – 00:00 – Adam Lab 4
23:00 – 00:00 – Proteus
00:00 – 01:00 – Organ Donors
01:00 – 01:30 – Miss Djax
01:00 – 01:30 – Live: Human Resource
01:30 – 02:30 – Rude Awakening
02:30 – 03:30 – Showtek
03:30 – 04:30 – Zany
04:30 – 05:30 – 75% Dream Team
05:30 – 06:30 – Paul Elstak
06:30 – 07:00 – Live: Bodylotion
00:00 – 00:00 – MC: Apster
00:00 – 00:00 – MC: Da Silva


Defense Department – Hardstyle

21:00 – 22:30 – d’Stylerz
22:30 – 23:30 – Dozer
23:30 – 00:30 – Norman
00:30 – 01:30 – Thera
01:30 – 02:30 – Activator
01:30 – 02:30 – Francesco Zeta
02:30 – 03:30 – Josh & Wesz
03:30 – 04:00 – 2-Sidez
04:00 – 05:00 – Balistic
04:00 – 05:00 – Beholder
05:00 – 05:30 – Live: Avio
05:30 – 06:30 – Vortex
00:00 – 00:00 – MC: Nolz
00:00 – 00:00 – MC: Rems


Desinfected Forest – Early Hardstyle

21:00 – 22:30 – Russenmafia
22:30 – 23:30 – Gizmo
23:30 – 00:30 – Gary D
00:30 – 01:30 – Jimmy The Sound
01:30 – 03:00 – Kai Tracid
03:00 – 04:30 – Scot Project
04:30 – 06:00 – Luna
06:00 – 07:00 – Super Marco May
00:00 – 00:00 – MC: M-Shane


Containment Zone – Hardcore

21:00 – 22:00 – Miss Twilight
21:00 – 22:00 – The Antidote
21:00 – 22:00 – MC: Axys
22:00 – 23:00 – Catscan
23:00 – 00:00 – J.D.A.
00:00 – 00:30 – Live: Rotterdam Terror Corps
00:30 – 01:30 – D-Passion
00:30 – 01:30 – The Wishmaster
01:30 – 02:25 – Meagashira
02:25 – 03:20 – Enzyme X
02:25 – 03:20 – Ruffneck
03:20 – 04:15 – Cik
04:15 – 05:10 – Delta 9
05:10 – 06:05 – Radium
06:05 – 07:00 – Tieum
00:00 – 00:00 – MC: Axys
00:00 – 00:00 – MC: Da Hustla


Research Department – Early Hardcore

21:00 – 22:00 – Franky Jones
22:00 – 23:00 – Buzz Fuzz
22:00 – 23:00 – Dano
23:00 – 00:00 – Chosen Few
23:00 – 00:00 – Tellurian
00:00 – 00:55 – Waxweazle
00:55 – 01:25 – Live: System 3
01:25 – 02:20 – Manu Le Malin
02:20 – 03:15 – AK47
03:15 – 03:45 – Live: Dr. Macabre
03:45 – 04:40 – Forze DJ Team
04:40 – 05:35 – Placid K
05:35 – 06:30 – Laurent Hô
00:00 – 00:00 – MC: D
00:00 – 00:00 – MC: Triggah


Patrol Boat – Classics

21:00 – 22:00 – Martin
22:00 – 23:00 – Robin Albers
23:00 – 00:00 – Ricky da Dragon
00:00 – 01:00 – Champ-e-on
01:00 – 02:30 – JP
01:00 – 02:30 – Miss Monica
02:30 – 03:30 – Rob & MC Joe
04:30 – 05:00 – Live: Bonzai All Stars
05:00 – 06:30 – Yves Deruyter
00:00 – 00:00 – MC: Twenny Ca$hley


Exiled Beach – Industrial

21:00 – 21:55 – Fight
21:55 – 22:50 – Cut A Kaos
22:50 – 23:45 – The Outside Agency
23:45 – 00:40 – Mental Wreckage
00:40 – 01:10 – Live: Matt Green
01:10 – 02:05 – Randy
02:05 – 03:00 – Petrochemical
03:00 – 03:55 – The Illuminati
03:55 – 04:50 – Kill ‘em All
04:50 – 05:45 – E-Noid
05:45 – 06:15 – Live: IOM Factory


Treatment Area – Terror & Frenchcore

21:00 – 21:30 – Live: Glurff
21:30 – 22:00 – Live: X&Trick
22:00 – 23:00 – Para-noid
23:00 – 00:00 – Sonam
00:00 – 01:00 – Speedloader
01:00 – 01:30 – Live: The Speed Freak
01:30 – 02:00 – Live: The Sickest Squad
02:00 – 02:30 – Live: Noisekick
02:30 – 03:30 – Crazy-2nr
03:30 – 04:00 – Live: Frazzbass
04:00 – 04:30 – Live: Komprex
04:30 – 05:30 – Noizefucker
05:30 – 06:00 – Live: iGoA


Carefree Zone – Bonfire

23:00 – 00:00 – Mr Joey
00:00 – 01:00 – Martijn van Langen
01:15 – 02:15 – Pullstar
02:15 – 03:15 – Spider
03:15 – 04:15 – XO
04:30 – 05:30 – Starbanger
05:30 – 06:30 – Riddles
00:00 – 00:00 – MC: Beer

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *