HARDSHOCK FESTIVAL – 14 APRIL 2012, WIJTHMENERPLAS, ZWOLLE

14 april 2012 - 12:00
HARDSHOCK FESTIVAL - 14 APRIL 2012, WIJTHMENERPLAS, ZWOLLE
Datum:
zaterdag 14 april 2012
Tijd:
12:00 – 00:00
Locatie:
Wijthmenerplas
Plaats:
Zwolle

Muziekstijlen:
darkcore, early hardcore, early rave, frenchcore, hardcore, industrial hardcore, raw hardstyle, speedcore
Prijs:
Early bird: 27,50
Voorverkoop: 42,50
Deurverkoop: 50,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16

Line Up :

Hardshock Mainstage
12:00 – 12:45 – Miss Jay
12:00 – 12:45 – Your-On
12:45 – 13:30 – Masters of Noise
13:30 – 14:15 – Insane Dj Mafia
14:15 – 15:15 – Endymion
15:15 – 16:15 – Rudeboy
15:15 – 16:15 – T-junction
16:15 – 17:15 – Nosferatu
17:15 – 18:00 – Dano
17:15 – 18:00 – Live: System 3
18:00 – 19:00 – Evil Activities
19:00 – 20:00 – Unexist
20:00 – 22:00 – Partyraiser
20:00 – 22:00 – Tieum
22:00 – 23:00 – Radium
23:00 – 00:00 – Delta 9
00:00 – 00:00 – MC: Ruffian


100% Insane Bus

12:00 – 13:00 – sinaK-E
13:00 – 13:30 – Cortex
13:30 – 14:00 – Hasty Boy
14:00 – 15:00 – Petrochemical
15:00 – 16:00 – Cemon Victa
16:00 – 17:00 – Stocker
17:00 – 17:45 – Matt Green
17:45 – 18:20 – Fight
18:20 – 19:20 – Ruffneck
19:20 – 20:00 – Live: TimeTwister
20:00 – 21:00 – Manu Le Malin
21:00 – 22:00 – Mental Wreckage
21:00 – 22:00 – The Relic
22:00 – 23:00 – Dione
22:00 – 23:00 – E-Noid
23:00 – 00:00 – Live: Sarin Assault
00:00 – 00:00 – Fight


Dark Forest

12:00 – 12:45 – Anal Core
12:45 – 13:30 – Live: Shadowcore
13:30 – 14:30 – Stinger
14:30 – 15:30 – Rictus Sempra
15:30 – 16:15 – Live: Dr. Peacock
16:15 – 17:15 – Fight
16:15 – 17:15 – Noizefucker
17:15 – 18:15 – Smurf
18:15 – 19:00 – Live: Lord Nazgul
19:00 – 20:00 – SRB
20:00 – 21:00 – Live: Junkie Kut
21:00 – 22:00 – Crazy-2nr
22:00 – 23:00 – Live: Komprex
23:00 – 00:00 – Live: Noisekick


Oldschool Madness

12:00 – 13:00 – The Guardian
13:00 – 14:00 – Brunoxide
13:00 – 14:00 – The Philosopher
14:00 – 15:00 – Vecino
15:00 – 16:00 – Rheeza
16:00 – 17:00 – Dano
17:00 – 18:00 – Waxweazle
18:00 – 19:00 – Buzz Fuzz
19:00 – 20:00 – Gizmo
20:00 – 21:00 – Chosen Few
21:00 – 22:00 – Vinyl Junk
22:00 – 23:00 – Leviathan
22:00 – 23:00 – Tellurian
23:00 – 00:00 – Laurent Hô
00:00 – 00:00 – MC: Syco


Raw Defenition

12:00 – 13:00 – Deetox
13:00 – 14:00 – Prefix & Density
14:00 – 15:00 – Titan
15:00 – 16:00 – Solutio & The I’s
16:00 – 17:00 – Radical Redemption
17:00 – 18:00 – Alpha²
18:00 – 19:00 – Adaro
19:00 – 20:00 – Chain Reaction
20:00 – 21:00 – The R3belz
21:00 – 22:00 – E-Force
22:00 – 23:00 – Ran-D
23:00 – 00:00 – B-Front
00:00 – 00:00 – MC: Renegade

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *