HARMONY OF HARDCORE 2012 – 26 MEI 2012, DE ROOST, ERP

26 mei 2012 - 14:00
HARMONY OF HARDCORE 2012 - 26 MEI 2012, DE ROOST, ERP
Datum:
zaterdag 26 mei 2012
Tijd:
14:00 – 00:00
Locatie:
Festivalterrein De Roost
Plaats:
Erp

Muziekstijlen:
classics, early hardcore, early rave, hardcore, industrial hardcore, oldschool, terror
Prijs:
Early bird: 29,-
Voorverkoop: 35,50
VIP: 52,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Mainstage
14:00 – 15:30 – D-Spirit
14:00 – 15:30 – Sceletor
15:30 – 16:30 – Buzz Fuzz
15:30 – 16:30 – Waxweazle
16:30 – 17:30 – Affix
16:30 – 17:30 – Teaser
17:30 – 18:15 – System:Overload
18:15 – 19:15 – Amnesys
18:15 – 19:15 – Mad Dog
19:15 – 19:45 – Live: Shadowlands Terrorists
19:45 – 20:45 – Partyraiser
20:45 – 21:15 – Live: Rotterdam Terror Corps
21:15 – 22:15 – Tha Playah
22:15 – 22:45 – Live: Neophyte
22:45 – 23:45 – DaY-már
22:45 – 23:45 – Outblast
00:00 – 00:00 – MC: Apster


Ravezone

14:00 – 15:00 – The Rizzler
15:00 – 16:00 – Triax
16:00 – 17:00 – Lunatic
16:00 – 17:00 – Miss Hysteria
17:00 – 18:00 – Meccano Twins
18:00 – 19:00 – Nosferatu
19:00 – 19:30 – Affix
19:30 – 20:00 – Chrono
19:30 – 20:00 – The Demon Dwarf
20:00 – 21:00 – Enzyme X
20:00 – 21:00 – Ruffneck
21:00 – 22:00 – D-Passion
21:00 – 22:00 – Promo
22:00 – 22:30 – Live: Kasparov
22:30 – 23:30 – Partyraiser
00:00 – 00:00 – VJ: 3DJL
00:00 – 00:00 – MC: Nolz


Oldschool Gangsters

14:00 – 15:00 – Affix
15:00 – 16:00 – Dano
16:00 – 18:00 – Panic
16:00 – 18:00 – Paul Elstak
18:00 – 19:00 – Human Resource
19:00 – 19:30 – Live: Danger Hardcore Team
19:30 – 20:30 – Rob & MC Joe
20:30 – 21:30 – Tango & Cash
21:30 – 22:30 – Frantic Freak
22:30 – 23:30 – Vince
00:00 – 00:00 – MC: MC-B
00:00 – 00:00 – MC: TMC


Extreme Darkness

14:00 – 15:15 – The Unbreakable
15:15 – 16:15 – Live: Innovative
16:15 – 17:15 – Meagashira
17:15 – 18:15 – Igneon System
18:15 – 19:15 – Sandy Warez
19:15 – 20:15 – Dr. Peacock
20:15 – 21:00 – Live: Pattern J
21:00 – 21:45 – Live: Progamers
21:45 – 22:45 – SRB
22:45 – 23:15 – Live: Noisekick
00:00 – 00:00 – MC: Da Hustla


Freestyle

14:00 – 15:15 – Tweaker
15:15 – 16:15 – Noisemaking Criminals
16:15 – 17:15 – Dave Dope
17:15 – 18:15 – The Beat Controller
18:15 – 19:15 – Sjek
19:15 – 20:15 – Amada
20:15 – 21:15 – Reload-R
21:15 – 22:00 – D-Master
22:00 – 22:45 – Mad
00:00 – 00:00 – MC: Axys


Dubbs

14:00 – 15:30 – Durian
15:30 – 17:00 – Gijs Tadda
17:00 – 18:30 – BeeVee
18:30 – 20:00 – Dynemic
20:30 – 22:00 – Drywood


Hoh Central

Dweazle
JK
Taa

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *