HARMONY OF HARDCORE THE FESTIVAL – THE CORE OF THE ULTIMATE HARDCORE FEELING – 30 MEI 2009, HACKEROM, ERP

30 mei 2009 - 14:00
HARMONY OF HARDCORE THE FESTIVAL - THE CORE OF THE ULTIMATE HARDCORE FEELING - 30 MEI 2009, HACKEROM, ERP
Datum:
zaterdag 30 mei 2009
Tijd:
13:00 – 01:00
Locatie:
Landgoed Hackerom
Plaats:
Erp

Muziekstijlen:
classics, darkcore, early hardcore, early rave, hardcore, oldschool, terror
Prijs:
Voorverkoop: 30,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Mainstage
13:00 – 14:00 – Freeze
13:00 – 14:00 – Pita
14:00 – 14:45 – OCD
14:45 – 15:45 – Waxweazle
15:45 – 16:45 – Affix
15:45 – 16:45 – Teaser
16:45 – 17:45 – Tommyknocker
17:45 – 18:45 – Outblast
18:45 – 19:15 – Live: Human Resource
19:15 – 20:15 – J.D.A.
20:15 – 20:45 – Live: Endymion
20:45 – 21:45 – Paul Elstak
21:45 – 22:15 – Live: Evil Activities
22:15 – 23:15 – Gangsta Alliance
22:15 – 23:15 – Ruffneck
23:15 – 23:45 – Live: Rotterdam Terror Corps
23:45 – 00:45 – Neophyte
00:00 – 00:00 – MC: Apster


Hardcore, hosted by X-factor Events

13:00 – 13:45 – Distorted Revelation
13:45 – 14:30 – Reload-R
13:45 – 14:30 – Sjek
14:30 – 15:30 – Meccano Twins
15:30 – 16:15 – Rudeboy
15:30 – 16:15 – Tomcat
16:15 – 17:15 – Nitrogenetics
17:15 – 18:15 – D-Spirit
17:15 – 18:15 – Sceletor
18:15 – 19:15 – Dione
19:15 – 20:00 – Headbanger
20:00 – 20:30 – Affix
20:30 – 21:30 – Tha Playah
21:30 – 22:30 – Partyraiser
22:30 – 23:15 – DaY-már
23:15 – 00:00 – Drokz
00:00 – 00:30 – Live: Noisekick
00:00 – 00:00 – MC: Renegade


Early Rave, hosted by Shadowblaster

13:00 – 14:00 – Ricardo Moreno
13:00 – 14:00 – Taa
14:00 – 15:00 – Dennis The Menace
15:00 – 16:00 – Ernesto
15:00 – 16:00 – Xrazz
16:00 – 17:00 – Bountyhunter
17:00 – 18:00 – Lars
17:00 – 18:00 – Panic
18:00 – 19:00 – Dano
19:00 – 20:00 – Buzz Fuzz
20:00 – 21:00 – Bass-D
21:00 – 22:00 – Predator
22:00 – 23:00 – Rob & MC Joe
23:00 – 00:00 – Vince
00:00 – 00:00 – MC: D


Freestyle Area Harmony Of Hardcore

13:00 – 13:45 – The Maniac
13:45 – 14:30 – EL V & Tip
14:30 – 15:15 – Ivex
15:15 – 16:00 – Bigfoot
16:00 – 17:00 – Yataah
17:00 – 18:00 – The Silentist
18:00 – 19:00 – Domus
19:00 – 20:00 – Rob Lavardi
20:00 – 21:00 – Major Dilemma
21:00 – 22:00 – Mercenary
22:00 – 23:00 – The Mindhunters
23:00 – 00:00 – Hardblaster
00:00 – 00:00 – MC: PFSquad MC

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *