HARMONY OF HARDCORE THE FESTIVAL – WILD WEST OF THE ULTIMATE HARDCORE FEELING – 22 MEI 2010, DE ROOST, ERP

22 mei 2010 - 13:00
HARMONY OF HARDCORE THE FESTIVAL - WILD WEST OF THE ULTIMATE HARDCORE FEELING - 22 MEI 2010, DE ROOST, ERP

Datum:
zaterdag 22 mei 2010
Tijd:
13:00 – 01:00
Locatie:
Festivalterrein De Roost
Plaats:
Erp

Muziekstijlen:
classics, early hardcore, early rave, hardcore, industrial hardcore, oldschool, terror
Prijs:
Voorverkoop: 32,50
VIP: 47,50
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18
Line Up :

Mainstage

13:00 – 14:30 – Distorted Revelation
14:30 – 15:45 – Weapon X
15:45 – 16:45 – Nitrogenetics
16:45 – 17:45 – Art of Fighters
17:45 – 18:45 – Affix
17:45 – 18:45 – Teaser
18:45 – 19:15 – Live: Shadowlands Terrorists
19:15 – 20:15 – Tommyknocker
20:15 – 20:45 – Live: Angerfist
20:45 – 21:45 – Nosferatu
21:45 – 22:15 – Live: Neophyte
22:15 – 23:15 – J.D.A.
23:15 – 23:45 – Live: Noize Suppressor
23:45 – 00:45 – Paul Elstak
00:00 – 00:00 – MC: Apster


Ravezone, hosted by X-Factor

13:00 – 14:00 – The Trucidor
14:00 – 15:00 – Reload-R
14:00 – 15:00 – Sjek
15:00 – 16:00 – Outrage
15:00 – 16:00 – Prolaxx
16:00 – 17:00 – Ophidian
17:00 – 18:00 – D-Passion
18:00 – 19:00 – Endymion
19:00 – 20:00 – Panic
20:00 – 20:30 – Affix
20:30 – 21:30 – Amnesys
20:30 – 21:30 – Mad Dog
21:30 – 22:30 – Gangsta Alliance
21:30 – 22:30 – Ruffneck
22:30 – 23:30 – Promo
23:30 – 00:30 – Partyraiser
00:00 – 00:00 – MC: Nolz


Oldschool Gangsters

13:00 – 14:00 – OCD
14:00 – 15:00 – Dr Static
15:00 – 16:00 – Bountyhunter
16:00 – 17:00 – Stanton
17:00 – 18:00 – Bass-D
18:00 – 19:00 – Gizmo
19:00 – 20:00 – Chosen Few
20:00 – 21:00 – Vince
21:00 – 21:30 – Live: Human Resource
21:30 – 22:30 – Rob & MC Joe
22:30 – 23:30 – Waxweazle
23:30 – 00:15 – Buzz Fuzz
00:00 – 00:00 – MC: Alee
00:00 – 00:00 – MC: D
00:00 – 00:00 – MC: Joe


Extreme Darkness

13:00 – 14:30 – Next Generation.89
14:30 – 15:30 – De Consument
15:30 – 17:00 – DaY-már
17:00 – 17:45 – Live: N-Vitral
17:45 – 18:15 – Live: Innovative
18:15 – 19:30 – Negative A
19:30 – 21:00 – The Outside Agency
21:00 – 21:30 – Live: Noisekick
21:30 – 23:00 – Tieum
23:00 – 00:00 – Live: The Sickest Squad


Freestyle

13:00 – 14:00 – R.P.M.
14:00 – 15:00 – La-Voice
15:00 – 16:00 – Re-set
16:00 – 17:00 – Scott Marten
17:00 – 18:00 – The Beat Controller
18:00 – 19:00 – The Rizzler
19:00 – 20:00 – Tweaker
20:00 – 21:00 – Vecino
21:00 – 22:00 – System:Overload
22:00 – 23:00 – Hardblaster
23:00 – 00:00 – D-Master
00:00 – 00:00 – MC: PFSquad MC

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *