IK BEN JE BITCH NIET – SMACK MY BITCH UP – 17 MEI 2008, HAPPYDAYZZ, CULEMBORG

17 mei 2008 - 22:00
IK BEN JE BITCH NIET - SMACK MY BITCH UP - 17 MEI 2008, HAPPYDAYZZ, CULEMBORG
Datum:
zaterdag 17 mei 2008
Tijd:
22:00 – 08:00
Locatie:
HappydayZZ
Plaats:
Culemborg

Muziekstijlen:
darkcore, hardcore, speedcore, terror
Prijs:
Voorverkoop: € 25,-
Deurverkoop: € 35,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16

Line Up :

Hardcore Bitch!
22:00 – 22:45 – Rob Lavardi
22:00 – 22:45 – The Trucidor
22:45 – 23:30 – Prime
22:45 – 23:30 – Raoul – D.K.C.
22:45 – 23:30 – Speedmouse
23:30 – 00:15 – Buzz Fuzz
23:30 – 00:15 – Predator
00:15 – 01:00 – Lady Dana
01:00 – 02:00 – Outblast
02:00 – 02:45 – Brightness
02:00 – 02:45 – The Masochist
02:45 – 03:15 – Live: Slavefriese
03:15 – 04:00 – Angerfist
04:00 – 05:00 – Mad Dog
04:00 – 05:00 – Tommyknocker
05:00 – 05:45 – Bass-D
05:00 – 05:45 – Dr. Rude
05:45 – 06:15 – Live: Meccano Twins
06:15 – 07:15 – Partyraiser
06:15 – 07:15 – Tieum
07:15 – 08:00 – Simon Underground
00:00 – 00:00 – MC: Apster
Terror Bitch!
23:00 – 23:30 – Live: Next Generation.89
23:30 – 00:30 – AXN
23:30 – 00:30 – Up-skillz
00:30 – 01:30 – Little terror man
00:30 – 01:30 – The Vizitor
01:30 – 02:15 – Live: Hate Division
02:15 – 03:00 – Plague
02:15 – 03:00 – Smurf
02:15 – 03:00 – Live: Luk
03:00 – 03:45 – Live: The Destroyer
03:45 – 04:30 – Live: Canadian Speedcore Resistance
03:45 – 04:30 – MC: Psyclown
04:30 – 05:00 – Akira
05:00 – 05:30 – Live: Noisekick
05:30 – 06:00 – Live: The Sickest Squad
06:00 – 06:30 – Live: The Speed Freak
Darkcore Bitch!
22:30 – 23:15 – Kristof
22:30 – 23:15 – Only
22:30 – 23:15 – MC: Chucky
22:30 – 05:00 – MC: Tha Watcher
23:15 – 00:00 – Mindustries
00:00 – 00:45 – DaY-már
00:45 – 01:30 – AK47
02:45 – 03:30 – Live: Fist of Fury
03:30 – 04:15 – Live: Sarin Assault
04:15 – 05:00 – Live: Neurocore
05:00 – 05:45 – Venom
05:00 – 05:45 – Live: Goetia
Speedcore Bitch!
00:45 – 01:30 – SL!
01:30 – 02:00 – Live: Bazooka
02:00 – 02:30 – Crazy-2nr
02:30 – 03:15 – Noizefucker
02:30 – 03:15 – Vahg
03:15 – 04:00 – Bonehead
03:15 – 04:00 – Prince ov Darkness
04:00 – 04:30 – Hellseeker
04:30 – 05:00 – Live: Elektrotot
05:00 – 08:00 – Live: Frazzbass
05:00 – 08:00 – Live: Komprex

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *