IK BEN JE BITCH NIET – THE GRAND EDITION – 25 AUGUSTUS 2007, HAPPYDAYZZ, CULEMBORG

25 augustus 2007 - 18:00
IK BEN JE BITCH NIET - THE GRAND EDITION - 25 AUGUSTUS 2007, HAPPYDAYZZ, CULEMBORG
Datum:
zaterdag 25 augustus 2007
Tijd:
18:00 – 08:00
Locatie:
HappydayZZ
Plaats:
Culemborg

Muziekstijlen:
darkcore, hardcore, speedcore, terror
Prijs:
Voorverkoop: € 25,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16

Line Up :

Hardcore bitch
22:00 – 23:00 – J.D.A.
23:00 – 23:45 – Endymion
23:45 – 00:15 – Prime
23:45 – 00:15 – Speedmouse
00:15 – 01:00 – Bass-D
00:15 – 01:00 – Dr. Rude
01:00 – 01:45 – Noize Suppressor
01:45 – 02:30 – Headbanger
02:30 – 03:30 – D-Spirit
02:30 – 03:30 – Re-Style
03:30 – 04:30 – DaY-már
03:30 – 04:30 – Dione
04:30 – 05:30 – Tommyknocker
04:30 – 05:30 – Unexist
05:30 – 06:30 – Akira
06:30 – 07:00 – Live: AXN
06:30 – 07:00 – Live: Up-skillz
07:00 – 08:00 – Partyraiser
07:00 – 08:00 – Tieum
00:00 – 00:00 – MC: Apster
00:00 – 00:00 – MC: Villain
Terror bitch
23:00 – 23:30 – Live: Cemon Victa
23:30 – 00:00 – Live: Matt Green
00:00 – 00:30 – Live: The Destroyer
00:30 – 01:00 – Live: Kreislaufstörung
01:00 – 01:30 – Live: Canadian Speedcore Resistance
01:30 – 02:15 – Plague
01:30 – 02:15 – The Vizitor
02:15 – 03:00 – Live: Demons of terror
03:00 – 03:45 – Live: Noisekick
03:45 – 04:15 – Live: Frazzbass
03:45 – 04:15 – Live: Komprex
04:15 – 05:00 – Noizefucker
04:15 – 05:00 – Vahg
05:00 – 05:30 – Live: The Untitled
05:30 – 06:00 – Bonehead
05:30 – 06:00 – Prince ov Darkness
06:00 – 06:30 – Little terror man
06:00 – 06:30 – Live: Pengo
Darkcore bitch
22:30 – 23:15 – Enzyme X
23:15 – 00:00 – Live: Bryan Fury
00:00 – 01:00 – Bong-Ra
01:00 – 01:30 – Live: Moleculez
01:30 – 02:30 – E-Noid
01:30 – 02:30 – Negative A
02:30 – 03:00 – Live: The Wishmaster
03:00 – 03:45 – Live: Dr. Macabre
03:45 – 04:30 – AXN
03:45 – 04:30 – Up-skillz
04:30 – 05:15 – Lunatic
04:30 – 05:15 – Miss Hysteria
05:15 – 06:00 – Simon Underground
06:00 – 06:45 – Bart Hard
Upcoming bitch
00:00 – 00:45 – Backfire
00:00 – 00:45 – Rebellian
00:45 – 01:30 – Reload-R
00:45 – 01:30 – Sagem
01:30 – 02:15 – The Nibbler
01:30 – 02:15 – The Trucidor
02:15 – 03:00 – Affix
02:15 – 03:00 – Teaser
03:00 – 03:45 – Hazes
03:00 – 03:45 – Ravehard
03:45 – 04:30 – Bart Hard
03:45 – 04:30 – Element: Destruction
04:30 – 05:00 – Live: Next Generation.89
00:00 – 00:00 – MC: Rems
Outdoor hardcore bitch
18:00 – 19:00 – Prime
18:00 – 19:00 – Speedmouse
19:00 – 20:00 – Scott Marten
19:00 – 20:00 – The Beast
20:00 – 21:00 – Dr. Rude
21:00 – 22:00 – Nosferatu
22:00 – 23:00 – Bass-D
22:00 – 23:00 – Marlice
23:00 – 00:00 – Partyraiser
00:00 – 00:00 – MC: Apster
00:00 – 00:00 – MC: Rudis

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *