LAST WORLD FESTIVAL – FINAL DESTINATION OF THE HARDER STYLES – 28 AUGUSTUS 2010, FESTIVALWEIDE KRISTALPARK, LOMMEL

28 augustus 2010 - 13:00
LAST WORLD FESTIVAL - FINAL DESTINATION OF THE HARDER STYLES - 28 AUGUSTUS 2010, FESTIVALWEIDE KRISTALPARK, LOMMEL
Datum:
zaterdag 28 augustus 2010
Tijd:
13:00 – 01:00
Locatie:
Festivalweide Kristalpark
Plaats:
Lommel

Muziekstijlen:
classics, early hardcore, early hardstyle, early rave, french tek, frenchcore, happy hardcore, hardcore, harddance, hardstyle, jump, oldschool
Prijs:
Voorverkoop: 17,50
VIP: 30,-
passepartout: 45,-
Deurverkoop: 30,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16
Line Up :

Last City Mainstage
14:30 – 15:30 – Dweazle
15:30 – 16:30 – Alphaverb
16:30 – 18:00 – The Pitcher
18:00 – 18:30 – Live: Activator
18:00 – 18:30 – MC: Rems
18:30 – 19:30 – Josh & Wesz
18:30 – 19:30 – Low-E
19:30 – 20:00 – Live: Southstylers
20:00 – 21:00 – Showtek
21:00 – 22:00 – A-lusion
22:00 – 22:30 – Live: Second Identity
22:30 – 23:30 – Zany
23:30 – 00:30 – Frequencerz
00:30 – 01:00 – Live: Shadowlands Terrorists
00:00 – 00:00 – MC: Apster

Black Rock Dessert, hosted by T-town Masters

14:00 – 15:30 – Repeater!
14:00 – 15:30 – Xardio
15:30 – 16:00 – Live: Endymion
16:00 – 17:00 – Outblast
17:00 – 18:00 – Only
17:00 – 18:00 – Trypsin
18:00 – 19:00 – Masochist
19:00 – 20:00 – Leviathan
20:00 – 21:00 – The Wishmaster
21:00 – 22:00 – Miss Twilight
21:00 – 22:00 – Ruffneck
22:00 – 23:00 – D-Passion
23:00 – 24:00 – Promo
00:00 – 00:00 – Franky Dux
00:00 – 00:00 – MC: Da Mouth of Madness


Concrete Canyon, hosted by Hard Nature

13:00 – 14:00 – Ground Force
14:00 – 15:00 – Nitrouz
15:00 – 16:00 – Abyss & Judge
16:00 – 17:00 – Dutch Master
17:00 – 18:00 – Daniele Mondello
17:00 – 18:00 – Express Viviana
18:00 – 19:00 – Stephanie
19:00 – 20:00 – Super Marco May
20:00 – 21:00 – Anagenetic
21:00 – 22:00 – Ran-D
22:00 – 23:00 – Avio
23:00 – 24:00 – Scope DJ
00:00 – 00:00 – The Wishmaster
00:00 – 00:00 – MC: Rems


Vulcano Valley

13:30 – 14:30 – OCD
14:30 – 15:30 – Freeze
15:30 – 16:30 – Vinyl Junk
16:30 – 17:30 – Human Resource
17:30 – 18:30 – Bass-D
18:30 – 19:30 – Bountyhunter
19:30 – 20:30 – Paul Elstak
20:30 – 21:30 – Gizmo
21:30 – 22:00 – Live: Rotterdam Terror Corps
22:00 – 23:00 – Darkraver
23:00 – 24:00 – Rob & MC Joe
00:00 – 00:00 – MC: B


Jungle Town

14:00 – 15:00 – Twin System
15:00 – 16:00 – Guarana
16:00 – 17:00 – The Rebel
17:00 – 18:00 – Lethal MG
18:00 – 19:00 – Bestien
19:00 – 20:00 – Ghost
20:00 – 21:00 – Gave
21:00 – 22:00 – E-Max
22:00 – 22:30 – Chicago Zone
22:00 – 22:30 – Ronald-V
22:30 – 23:15 – Binum
23:15 – 00:00 – Teka B
00:00 – 00:00 – MC: Chucky


New Generation

15:30 – 16:30 – Brilliant
15:30 – 16:30 – San Miquel
17:30 – 18:30 – Side Spinnerz
18:30 – 19:00 – Live: Mid Rangers
19:00 – 20:00 – Redixx
20:00 – 21:00 – JK
21:00 – 22:00 – The Geminizers
22:00 – 23:00 – Teaser
23:00 – 00:00 – Cianno
00:00 – 00:00 – MC: Dash
00:00 – 00:00 – MC: Pyro


Gold Mine (happy hardcore, allround hard)

15:30 – 23:00 – Bas
15:30 – 23:00 – Tweeter

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *