LAST WORLD FESTIVAL – THE RISING – 2 JULI 2011, FESTIVALWEIDE KRISTALPARK, LOMMEL

02 juli 2011 - 11:00
LAST WORLD FESTIVAL - THE RISING - 2 JULI 2011, FESTIVALWEIDE KRISTALPARK, LOMMEL
Datum:
zaterdag 2 juli 2011
Tijd:
11:00 – 01:00
Locatie:
Festivalweide Kristalpark
Plaats:
Lommel

Muziekstijlen:
classics, dubstep, early hardcore, early hardstyle, early rave, french tek, frenchcore, happy hardcore, hardcore, harddance, hardstyle, jump, oldschool
Prijs:
Voorverkoop: 19,50
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16
Line Up :

Mainstage
11:45 – 12:30 – Groose
12:30 – 13:30 – Ground Force
13:30 – 14:30 – The R3belz
14:00 – 19:30 – MC: DV8
15:30 – 16:30 – Anagenetic
16:30 – 17:30 – The Prophet
17:30 – 18:30 – Wasted Penguinz
18:30 – 19:00 – Live: Showtek
19:00 – 20:15 – Zany
19:30 – 01:00 – Villain
20:15 – 20:45 – Live: Second Identity
20:45 – 22:00 – Activator
22:00 – 22:30 – Live: Brennan Heart
22:30 – 23:45 – The Pitcher
23:45 – 00:45 – Rob & MC Joe


Concrete Canyon

12:00 – 13:15 – Fatal inc.
13:15 – 14:30 – Dweazle
14:00 – 19:30 – MC: V
14:30 – 15:30 – Kevin Kaos
15:30 – 16:30 – Digital Punk
16:30 – 17:30 – Chris One
17:30 – 18:30 – Kodex
18:30 – 19:00 – Live: Bioweapon
19:00 – 20:00 – Ran-D
19:30 – 01:00 – MC: Ruffian
20:00 – 21:15 – Josh & Wesz
21:15 – 22:30 – Frequencerz
22:30 – 23:30 – Crypsis
23:30 – 00:00 – Live: Avio


Black Rock Dessert, hosted by T-Town Masters

11:00 – 12:00 – Cianno
12:00 – 13:15 – Franky Dux
12:00 – 13:15 – Xardio
13:15 – 14:30 – Repeater
13:15 – 14:30 – Trypsin
14:00 – 19:30 – MC: Tha Watcher
14:30 – 15:45 – Partyraiser
15:45 – 16:45 – Danger Hardcore Team
16:45 – 17:45 – System:Overload
17:45 – 19:00 – The Wishmaster
19:00 – 20:30 – Headbanger
19:30 – 01:00 – MC: Apster
20:30 – 22:00 – Paul Elstak
22:00 – 22:30 – Live: Kasparov
22:30 – 00:00 – D-Passion


Bonzai records

12:00 – 13:30 – Jimmy Galle
13:30 – 15:30 – Fire & Ice
15:30 – 16:45 – Fly
16:45 – 18:00 – Antidote
18:00 – 19:15 – Jan Vervloet
19:15 – 20:30 – Francois
20:30 – 21:30 – Franky Kloeck
21:30 – 22:45 – Yves Deruyter
22:45 – 01:00 – Bountyhunter


Vulcano Valley

12:00 – 13:30 – Pat B
13:30 – 15:00 – Bountyhunter
15:00 – 16:30 – Dr. Rude
16:30 – 17:30 – Ruthless
17:30 – 18:30 – Freeze
18:30 – 19:00 – Live: Human Resource
19:00 – 20:00 – Darkraver
20:00 – 21:00 – Leviathan
21:00 – 22:00 – Pavo
22:00 – 23:00 – Ruffneck
23:00 – 00:00 – Stanton


Jungle Town, hosted by Fresh Beats

12:00 – 13:00 – Ron-S
14:00 – 15:00 – Miss Faction
15:30 – 16:30 – Dave Dk
15:30 – 16:30 – E-Max
16:30 – 17:30 – DNA Killerz
17:30 – 18:30 – Ronald-V
19:00 – 19:30 – Ghost
20:30 – 21:00 – Live: Teka B
21:00 – 21:30 – Trent Easton
21:30 – 22:30 – Dany BPM
22:30 – 23:30 – Gave


Green garden

12:00 – 13:30 – Juelzz
13:30 – 14:30 – Juelzz
14:30 – 15:45 – Deep Origin
15:45 – 17:15 – Jumpbeatz
15:45 – 17:15 – Mickey House
17:15 – 18:45 – F.R.A.N.K.
18:45 – 20:00 – Pros-T-tunes
20:00 – 21:30 – Deluxxe
21:30 – 22:45 – Frenz
22:45 – 01:00 – PartyShakerz


Goldmine

16:00 – 00:00 – Bass
16:00 – 00:00 – Tweeter

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *