MASTERS OF HARDCORE – DESIGN THE FUTURE – 7 MAART 2009, BRABANTHALLEN, 'S-HERTOGENBOSCH

07 maart 2009 - 22:00
MASTERS OF HARDCORE - DESIGN THE FUTURE - 7 MAART 2009, BRABANTHALLEN, 'S-HERTOGENBOSCH
Datum:
zaterdag 7 maart 2009
Tijd:
22:00 – 07:00
Locatie:
Brabanthallen indoor
Plaats:
‘s-Hertogenbosch

Muziekstijlen:
hardcore
Prijs:
Voorverkoop: 45,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 16

Line Up :

Design The Future Stage
22:00 – 22:45 – D-Spirit
22:00 – 22:45 – Sceletor
22:45 – 23:30 – T-junction
23:30 – 00:30 – DaY-már
00:30 – 01:00 – Live: Noize Suppressor
01:00 – 02:15 – Korsakoff
01:00 – 02:15 – Lady Dana
02:15 – 03:15 – Catscan
03:15 – 04:00 – Live: Endymion
03:15 – 04:00 – Live: Ophidian
04:00 – 05:00 – Outblast
04:00 – 05:00 – The Viper
05:00 – 05:30 – Live: Evil Activities
05:30 – 06:30 – The Stunned Guys
06:30 – 07:00 – Live: Angerfist
00:00 – 00:00 – MC: Villain


Early Visionairs

22:00 – 23:00 – Tango & Cash
23:00 – 00:00 – Pavo
00:00 – 01:00 – Dyewitness
01:00 – 02:00 – Predator
02:00 – 02:30 – Live: Neophyte
02:30 – 04:30 – Bass-D
02:30 – 04:30 – Darkraver
02:30 – 04:30 – Vince
04:30 – 05:00 – Live: Rotterdam Terror Corps
05:00 – 06:00 – Dr. Rude
06:00 – 07:00 – Panic
06:00 – 07:00 – Paul
00:00 – 00:00 – MC: Syco


Future Breed

22:00 – 22:45 – D-Jackal
22:45 – 23:30 – Mercenary
22:45 – 23:30 – Redemption
23:30 – 00:15 – Affix
23:30 – 00:15 – Teaser
00:15 – 01:00 – Anime
01:00 – 01:45 – The Beat Controller
01:45 – 02:45 – Mercenary
01:45 – 02:45 – Only
01:45 – 02:45 – Recype
01:45 – 02:45 – The Menace
02:45 – 03:45 – Nexes
03:45 – 04:45 – OCD
03:45 – 04:45 – The Beast
04:45 – 05:30 – Crucifier
04:45 – 05:30 – MC: Axys
05:30 – 06:15 – Reflect
05:30 – 06:15 – The Menace
06:15 – 07:00 – Vahg
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher


Modern Warfare

22:00 – 23:00 – Stormtrooper
23:00 – 00:45 – The Outside Agency
23:45 – 00:30 – Negative A
00:30 – 03:30 – Manu Le Malin
03:30 – 04:20 – Radium
04:20 – 04:45 – Live: The Destroyer
04:45 – 05:45 – Unexist
05:45 – 06:40 – Akira
05:45 – 06:40 – Drokz
06:40 – 07:00 – Live: Noisekick
00:00 – 00:00 – MC: Justice


The Lab

22:00 – 23:00 – D-Saster
23:00 – 00:00 – Nico & Tetta
00:00 – 01:00 – J.D.A.
01:00 – 02:00 – Amnesys
02:00 – 03:00 – Tha Playah
03:00 – 03:30 – Live: Offensive
03:30 – 04:20 – Art of Fighters
04:20 – 05:10 – Rudeboy
04:20 – 05:10 – Tomcat
05:10 – 06:00 – Dione
06:00 – 07:00 – Mad Dog
06:00 – 07:00 – Tommyknocker
00:00 – 00:00 – MC: Linez

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *