MASTERS OF HARDCORE – THE VORTEX OF VENGEANCE – 24 MAART 2012, BRABANTHALLEN, 'S-HERTOGENBOSCH

24 maart 2012 - 22:00
MASTERS OF HARDCORE - THE VORTEX OF VENGEANCE - 24 MAART 2012, BRABANTHALLEN, 'S-HERTOGENBOSCH
Datum:
zaterdag 24 maart 2012
Tijd:
22:00 – 08:00
Locatie:
Brabanthallen
Plaats:
‘s-Hertogenbosch

Muziekstijlen:
hardcore
Prijs:
Voorverkoop: 52,50
Minimum leeftijd:

Minimum leeftijd is 16

Line Up :

Vortex Of Vengeance
22:00 – 23:00 – Javi Boss
22:00 – 23:00 – Nitrogenetics
23:00 – 00:00 – Amnesys
23:00 – 00:00 – Dyprax
00:00 – 01:00 – Live: Accelarator
00:00 – 01:00 – Live: Re-Style
01:00 – 02:00 – Evil Activities
01:00 – 02:00 – Korsakoff
02:00 – 03:00 – State of Emergency
03:00 – 04:00 – Live: The Masters Elite
04:00 – 05:00 – DaY-már
04:00 – 05:00 – Unexist
05:00 – 06:00 – Live: Mad Dog
05:00 – 06:00 – Live: Noize Suppressor
06:00 – 07:00 – Nosferatu
06:00 – 07:00 – Tha Playah
00:00 – 00:00 – MC: Nolz
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher


Tyrants Void

22:00 – 23:00 – Meccano Twins
23:00 – 00:00 – Meagashira
00:00 – 01:00 – Lowroller
01:00 – 02:00 – Ophidian
02:00 – 02:30 – Live: Negative Audio
02:30 – 03:30 – Tymon
03:30 – 04:30 – Live: I:gor
04:30 – 05:30 – Lady Kate
05:30 – 06:30 – The DJ Producer
06:30 – 07:00 – Live: The Sickest Squad
00:00 – 00:00 – MC: Justice

Medieval Massacre

22:00 – 23:00 – Pavo
23:00 – 00:00 – Buzz Fuzz
00:00 – 01:00 – Dune
01:00 – 02:00 – Bass-D
02:00 – 03:00 – Lars
02:00 – 03:00 – Panic
03:00 – 04:00 – Lenny Dee
04:00 – 05:00 – Paul Elstak
04:00 – 05:00 – The Stunned Guys
05:00 – 06:00 – Vince
06:00 – 07:00 – Predator
00:00 – 00:00 – MC: Syco


Arch Of Anarchy

22:00 – 23:00 – Scott Marten
22:00 – 23:00 – The Beat Controller
23:00 – 00:00 – Decipher
23:00 – 00:00 – Shinra
00:00 – 01:00 – Angeldust
01:00 – 02:00 – Miosa
02:00 – 03:00 – Rudeboy
02:00 – 03:00 – T-junction
03:00 – 04:00 – Rayden
04:00 – 05:00 – Anime
05:00 – 06:00 – Hellsystem
06:00 – 07:00 – Mercenary
06:00 – 07:00 – The Menace
00:00 – 00:00 – MC: Jeff


Cube Of Chaos

22:00 – 23:30 – Paranoizer
23:30 – 01:00 – Bonehead
01:00 – 02:15 – Goetia
02:15 – 04:15 – Akira
02:15 – 04:15 – Drokz
04:15 – 05:15 – Live: The Destroyer
05:15 – 06:15 – Tripped
05:15 – 06:15 – Live: [KRTM]
06:15 – 07:00 – Live: Noisekick


Raver’s Warehouse

22:00 – 00:00 – Stanton
00:00 – 05:00 – Darkraver
05:00 – 07:00 – Rob & MC Joe

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *