NATURE ONE – 2011 – 5 AUGUSTUS 2011, RAKETBASIS PYDNA, KASTELLAUN

05 augustus 2011 - 10:00
NATURE ONE - 2011 - 5 AUGUSTUS 2011, RAKETBASIS PYDNA, KASTELLAUN

Datum:
vrijdag 5 augustus 2011
Tijd:
Raketbasis Pydna
Locatie:
Kastellaun
Minimum leeftijd:

Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Open Air Mainfloor

20:00 – 21:00 – Alex O’Rion
21:00 – 22:00 – Arty
22:00 – 23:00 – Live: Lexy & K-Paul
23:00 – 00:30 – Tiefschwarz
00:30 – 01:00 – Live: Laserkraft 3D
01:00 – 02:30 – ATB
02:30 – 04:00 – Sander van Doorn
04:00 – 04:30 – Live: Gustavo Bravetti
04:30 – 06:00 – Gtronic


Century Circus

20:00 – 21:30 – Daniel Soave
21:30 – 22:15 – Live: Chymera
22:15 – 23:45 – Klaudia Gawlas
23:45 – 01:15 – Monika Kruse
01:15 – 02:00 – Live: Lützenkirchen
02:00 – 04:00 – Adam Beyer
04:00 – 06:00 – Sven Väth


House of House

20:00 – 21:00 – Juliet Sikora
21:00 – 22:30 – Ante Perry
22:30 – 23:15 – Live: Kollektiv Turmstrasse
23:15 – 00:45 – Sebastien Drums
00:45 – 02:15 – Abigail Bailey
00:45 – 02:15 – Tom Novy
02:15 – 03:45 – Turntablerocker
03:45 – 04:30 – Live: Kaiserdisco
04:30 – 06:00 – Tube & Berger


Classic Terminal

20:00 – 22:00 – Mike MH4
22:00 – 00:00 – Niels van Gogh
00:00 – 01:00 – Beroshima
01:00 – 03:00 – Kai Tracid
03:00 – 04:00 – Future Breeze
04:00 – 06:00 – Tom Novy


Thunderdome

20:00 – 21:30 – N!CK
21:30 – 23:30 – Rampage
23:30 – 01:00 – E-Ruption
01:00 – 02:00 – Angerfist
02:00 – 03:30 – Terminal
02:00 – 03:30 – Vavaculo
03:30 – 04:45 – Counterfeit
03:30 – 04:45 – Negative A
04:45 – 06:00 – Unexist
00:00 – 00:00 – MC: Axys


Acid Wars & Fusion Club

20:00 – 21:30 – Philip Dengler
21:30 – 23:00 – Jon Asher
23:00 – 00:15 – Divouse.AM
00:00 – 14:00 – Sale Ajaan & AC i DC
00:15 – 01:30 – Queen of Vandalism
01:30 – 03:00 – Man at Arms
01:30 – 03:00 – Sorgenkint
04:30 – 06:00 – Live: Arkus P.


Abstract meets dancefield & Butan

20:00 – 22:00 – Elmar Strathe
22:00 – 23:00 – Live: Eric Sneo
23:00 – 01:00 – Secret Cinema
01:00 – 03:00 – Felix Kröcher
03:00 – 04:00 – Live: Brachiale Musikgestalter
04:00 – 06:00 – Sutura


Airport (outdoor)

20:00 – 23:00 – Project Hubraum
23:00 – 01:00 – Samsara
01:00 – 03:30 – Sonic
03:30 – 05:00 – Agent!


Airport (indoor)

20:00 – 00:00 – Elbucca Soundsystem
00:00 – 03:00 – Iori Wakasa
03:00 – 05:00 – Johannes Pazzo
03:00 – 05:00 – Marc Alexa


Dasding Plattenlegerzelt

20:00 – 21:30 – Stephan Hinz
21:30 – 23:00 – DGeorge
23:00 – 00:00 – Philipp Ruhmhardt
00:00 – 02:00 – Helmut Dubnitzky
02:00 – 03:30 – Sandro Marques
03:30 – 05:00 – Benjamin Reichert
05:00 – 06:00 – Deerk Hollaender


Dirty Workz

20:00 – 22:00 – Outlander
22:00 – 00:00 – D-Liciouz
00:00 – 02:00 – In-Phase
02:00 – 03:00 – The Vision
03:00 – 04:30 – Unloaders
04:30 – 06:00 – Short-E vs Mainpower


Elektroküche featuring rheinTime Entertainment & e-lectribe

20:00 – 21:00 – Dominik Dansauer
21:00 – 22:00 – Base
22:00 – 23:00 – Paul.Groove
23:00 – 00:30 – Alex H.
00:30 – 02:00 – Norman
02:00 – 03:30 – Live: Brian Sanhaji
03:30 – 04:30 – Felix Bernhardt
04:30 – 06:00 – Newman


Energy 11 in cooperation with “In Bed Width Space”

20:00 – 22:00 – Dready-2
20:00 – 22:00 – Q Randy
22:00 – 23:00 – Scream
23:00 – 00:15 – CJ Stone
00:15 – 01:30 – Dito
01:30 – 02:40 – Nyando
02:40 – 03:50 – Nico
03:50 – 05:00 – Invincible
05:00 – 06:00 – Code Red


Forum (Trier)

20:00 – 00:00 – Robin Junker
00:00 – 02:00 – Spoony
02:00 – 04:00 – Boogie Pimps
04:00 – 06:00 – Dirk Federkeil


Hardcore Gladiators

20:00 – 21:15 – Insiderz
21:15 – 22:30 – G-style Brothers
22:30 – 23:45 – Dalora
23:45 – 01:00 – Mystery
01:00 – 02:15 – Sidephex
02:15 – 03:30 – Dyprax
03:30 – 04:45 – EBE Company


HeavensGate meets Raveline

20:00 – 21:00 – Dr. nacht
20:00 – 21:00 – Wollion
21:00 – 22:00 – Beroshima
22:00 – 23:30 – Michael Noack
22:00 – 23:30 – Mo-ryn
23:30 – 00:30 – Ante Perry
00:30 – 01:30 – Live: Kollektiv Turmstrasse
01:30 – 02:30 – Arty
02:30 – 03:30 – Abigail Bailey
02:30 – 03:30 – Tom Novy
03:30 – 05:00 – Lützenkirchen
05:00 – 06:00 – DIGITALmusikanten


Hexenhouse

21:30 – 23:00 – Juliez
23:00 – 00:30 – Der Kaiser
00:30 – 02:00 – Tora
00:30 – 02:00 – Xano
02:00 – 04:00 – Daniel Strauss
02:00 – 04:00 – Niels van Gogh
04:00 – 06:00 – Chris de Car


Ostfunk Berlin- The eastside story tour

20:00 – 21:30 – Match Hoffman
21:30 – 23:00 – Sascha Cawa
23:00 – 00:30 – Dirty Doering
02:00 – 03:30 – Andreas Henneberg
03:30 – 05:00 – Oliver Tatsch
05:00 – 06:00 – Daniel Boon


Strezzkidz vs. Spielstaud

20:00 – 22:00 – Live: Beat Stroganow
22:00 – 23:00 – Frabrixxx & Ricksen J.K.
23:00 – 00:00 – P. Slang
00:00 – 01:00 – Der Totmacher
01:00 – 02:30 – Live: Zahni
02:30 – 04:00 – Gebruder W


Thunderdome

21:30 – 23:30 – Rampage
23:30 – 01:00 – E-Ruption
01:00 – 02:00 – Angerfist
02:00 – 03:30 – Terminal
02:00 – 03:30 – Vavaculo
03:30 – 04:45 – Counterfeit
03:30 – 04:45 – Negative A
04:45 – 06:00 – Unexist
00:00 – 00:00 – MC: Axys


20 jahre Tresor Berlin

20:00 – 21:45 – Bebetta
21:45 – 23:30 – Eltron
23:30 – 01:00 – Sub Dealers
01:00 – 02:45 – Ro
02:45 – 04:30 – T.A.G.
04:30 – 06:00 – Erique 47


Tunnel Trance Force

20:00 – 21:00 – Delude
21:00 – 22:00 – Inside Visage
22:00 – 23:00 – Franky B
23:00 – 00:00 – Chris Deelay
00:00 – 01:00 – The Xfactor
01:00 – 02:00 – Patrick Bunton
02:00 – 03:00 – Sam Punk
03:00 – 04:00 – FJ Project
04:00 – 05:00 – Deejane Kim


USB- The Hardtechno Family

20:00 – 21:30 – Pappenheimer
21:30 – 23:00 – Nadine Coalyard
23:00 – 00:30 – Jan Fleck
00:30 – 02:00 – The Hells Bangers
02:00 – 03:15 – Live: Jane Ephex
03:15 – 04:45 – Jason Little
04:45 – 06:00 – Pablo Ramirez


Vogue Club- For Gays, Lesbians & Friends

20:00 – 21:00 – Philipp Kempnich
21:00 – 23:00 – Markus Klein
23:00 – 01:00 – Ben Gala
01:00 – 03:00 – Simoné
03:00 – 04:00 – Fräggel
03:00 – 04:00 – Simoné
04:00 – 06:00 – Fräggel

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *