NATURE ONE – 2011 – 6 AUGUSTUS 2011, RAKETBASIS PYDNA, KASTELLAUN

06 augustus 2011 - 10:00
NATURE ONE - 2011 - 6 AUGUSTUS 2011, RAKETBASIS PYDNA, KASTELLAUN

Datum:
zaterdag 6 augustus 2011
Locatie:
Raketbasis Pydna
Plaats:
Kastellaun
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Open Air Mainfloor

18:00 – 19:00 – Steve Anderson
19:00 – 20:00 – Dave 202
20:00 – 21:30 – Aly & Fila
21:30 – 23:00 – Moguai
23:00 – 23:40 – Fritz Kalkbrenner
23:40 – 01:10 – Ferry Corsten
01:10 – 01:30 – Live: Nature One Inc.
01:30 – 03:00 – Paul van Dyk
03:00 – 03:45 – Live: Anthony Rother
03:45 – 05:15 – Markus Schulz
05:15 – 06:00 – Live: Mason
06:00 – 07:30 – W&W
07:30 – 09:00 – Alex M.O.R.P.H.
07:30 – 09:00 – Woody van Eyden

Century Circus

18:00 – 19:30 – Sascha Krohn
19:30 – 20:15 – Live: Eric Sneo
20:15 – 21:45 – Marco Bailey
21:45 – 22:30 – Live: Planetary Assault Systems
22:30 – 00:00 – Felix Kröcher
00:00 – 01:30 – Dave Clarke
01:30 – 02:15 – Live: The Advent
02:15 – 03:45 – Umek
03:45 – 05:15 – Rush
05:15 – 06:00 – Live: Brachiale Musikgestalter
06:00 – 07:30 – Frank Kvitta
07:30 – 09:00 – Sutura

House Of House

18:00 – 20:00 – Anna Reusch
20:00 – 21:30 – Hanne & Lore
21:30 – 22:30 – Live: AKA AKA
21:30 – 22:30 – Live: Thalstroem
22:30 – 00:00 – Butch
00:00 – 02:00 – Matthias Tanzmann
02:00 – 03:30 – Gregor Tresher
03:30 – 05:00 – Dominik Eulberg
05:00 – 06:00 – Live: Format: B
06:00 – 07:30 – Niko Schwind
07:30 – 09:00 – Till Krüger


Classic Terminal

18:00 – 22:00 – Toyax
22:00 – 00:00 – Markus Gardeweg
00:00 – 02:00 – Jam El Mar
02:00 – 04:00 – Mark ‘Oh
04:00 – 05:00 – Live: Acid Junkies
05:00 – 07:00 – Takkiyu Ishino
07:00 – 09:00 – Taucher


Dirty Workz

18:00 – 20:00 – Jones
20:00 – 21:30 – Dr Phunk
21:30 – 22:30 – Demoniak
22:30 – 23:30 – Ruthless
23:30 – 00:00 – Dr. Rude
23:30 – 01:00 – Fenix
01:00 – 02:30 – Coone
02:30 – 04:00 – Psyko Punkz
04:00 – 05:00 – Live: Ambassador Inc
05:00 – 06:00 – Da Tweekaz
06:00 – 07:00 – D-Liciouz
06:00 – 07:00 – Short-E vs Mainpower


Hardcore Gladiators

18:00 – 20:00 – Chrust
18:00 – 00:00 – Distiller
20:00 – 21:30 – Pressureheads
21:30 – 23:00 – Twilight Forces
23:00 – 00:30 – Chain Reaction
00:30 – 02:00 – Masters of Noise
02:00 – 03:30 – Ron
03:30 – 05:00 – A.G.K.
05:00 – 06:30 – Kahlkopf HC
06:30 – 08:00 – Giant
06:30 – 08:00 – Gigi


Thunderdome

18:00 – 19:00 – Cremator
18:00 – 19:00 – The Raver
19:00 – 20:00 – Skullz
20:00 – 21:30 – Mercenary
20:00 – 21:30 – Recype
20:00 – 21:30 – The Menace
21:30 – 23:30 – J-Roon
21:30 – 23:30 – Kosmix
23:30 – 01:30 – Obscurity
01:30 – 03:15 – Distorted Revelation
03:15 – 04:45 – Kasparov
04:45 – 06:00 – CoffeeCore
06:00 – 07:00 – Mobius
07:00 – 08:00 – Ear-Splitter
07:00 – 08:00 – Jaan
00:00 – 00:00 – MC: Justice


Abstract Meets dancefield & Butan

18:00 – 19:30 – Rafael Da Cruz
19:30 – 21:00 – Frank Müller
21:00 – 22:30 – Frank Sonic
22:30 – 00:00 – Klaudia Gawlas
01:00 – 02:30 – Marco Bailey
02:30 – 04:00 – Takkyu Ishino
04:00 – 05:30 – Torsten Kanzler
05:30 – 06:30 – Arcane
06:30 – 07:00 – Razor


Acid wars & Fusion CLub

19:15 – 20:30 – Hierro
20:30 – 21:45 – Dave Ryder
21:45 – 23:00 – Jon Asher
23:00 – 00:30 – Michael Kruck
00:30 – 02:00 – Man at Arms
02:00 – 03:30 – Sorgenkint
03:30 – 05:00 – 2Junxion
05:00 – 06:45 – Tobi
06:45 – 07:30 – Da Hunter
07:30 – 08:00 – Incredible Papst


Airport Outdoor

18:00 – 21:30 – DeLaDope
23:00 – 01:30 – Jay Frog
01:30 – 06:00 – Daniel R.
06:00 – 07:00 – Marc Miroir
00:00 – 00:00 – Nykk


Airport Indoor

18:00 – 23:00 – Rex Kramer
23:00 – 02:00 – Zweikörpersystem
02:00 – 03:00 – Norman
02:00 – 03:00 – Peaco


Dasding Plattenlegerzeit

18:00 – 21:00 – Philipp Ruhmhardt
21:00 – 00:00 – Sandro Marques
00:00 – 02:00 – Stephan Hinz
02:00 – 04:00 – Raphael Dincsoy
04:00 – 05:30 – Deerk Hollaender
05:30 – 00:00 – Benjamin R
05:30 – 07:00 – DGeorge


Elekrokucke feat. RheinTime Entertainment & e-lectribe

19:00 – 20:00 – Dr. Gonzo
22:30 – 23:15 – John Porno
23:15 – 00:15 – Chris Sonaxx
00:15 – 01:15 – Hanne & Lore
02:45 – 03:45 – Dompe
03:45 – 05:45 – Jagger
05:45 – 07:00 – Christian Kliché


Energy 11 in cooperation with ‘In Bed With Space’

18:00 – 20:30 – Mr. Simpson
20:30 – 21:45 – Tom Nightowl
21:45 – 23:15 – Danni Matin
23:15 – 00:30 – Eric Preston
00:30 – 02:00 – Kid Chris
02:00 – 02:30 – Vito & Danito
02:30 – 04:00 – Sean Finn
04:00 – 05:00 – Tune Brothers
05:00 – 05:45 – Aleksey
05:45 – 06:30 – Preacher


Forum

18:00 – 21:00 – Robin Junker
21:00 – 23:00 – Spoony
23:00 – 04:30 – TT-Hacky
04:30 – 06:00 – Jerome
06:00 – 07:00 – Robin Junker


HeavensGate Meets Raveline

18:00 – 19:00 – G4bby
19:00 – 20:00 – Chrix & Chris Low
20:00 – 21:30 – Ruben de Ronde
21:30 – 23:00 – Chriss Ortega
23:00 – 00:30 – Alex M.O.R.P.H.
00:30 – 02:00 – Aly & Fila
02:00 – 03:30 – Woody van Eyden
03:30 – 05:00 – Steve Anderson
05:00 – 06:30 – RAM
06:30 – 07:00 – Neil Moore


Hexenhouse

18:00 – 20:30 – M&M
20:30 – 22:00 – Three Kingz
22:00 – 23:30 – Roughnix
23:30 – 01:30 – Dr. Motte
01:30 – 03:30 – Jewelz
03:30 – 05:00 – Tiger & Dragon
06:30 – 07:00 – Bojan Aleksander


Ostfunk Berlin- The Eastside Story tour

18:00 – 20:00 – Stereo Jack
20:00 – 22:00 – Marco Fender
22:00 – 00:00 – Marco Depulse
00:00 – 02:00 – Oliver Tatsch
00:00 – 02:00 – Thomas Lizzara
02:00 – 03:30 – Daniel Boon
05:00 – 06:30 – Thomas Lizzara
06:30 – 07:00 – Oliver Tatsch


Strezzkidz vs. Spielstaub

19:00 – 20:30 – Rudicarellgott
22:00 – 23:30 – Live: Perthil
23:30 – 00:30 – Justin Berkovi
00:30 – 02:00 – Alex Bau
02:00 – 04:00 – Pig & Dan
04:00 – 06:00 – Carsten Schorr
04:00 – 06:00 – Gaetano Parisio


20 Jahre Tresor Berlin

18:00 – 20:00 – Live: The Aggrolites
20:00 – 22:00 – Ro
22:00 – 24:00 – Erique 47
24:00 – 02:00 – Mad Max
04:00 – 06:00 – Dr. Motte
06:00 – 07:00 – Eltron


Tunnel Trance Force

18:00 – 20:00 – Merlin
21:00 – 22:00 – Pacemaker
22:00 – 23:00 – Texx
23:00 – 00:00 – Cyre
00:00 – 01:00 – Dean
01:00 – 02:00 – Benjamin R
02:00 – 03:00 – A*S*Y*S
03:00 – 04:00 – Dave Joy
04:00 – 05:00 – Slideout
05:00 – 06:00 – Louk
06:00 – 07:00 – Davidov
07:00 – 08:00 – Sven Mey


USB- The Hardtechno Family

18:00 – 19:30 – Marco Stylez
18:00 – 19:30 – Mark Mayu
19:30 – 20:45 – Viper XXL
20:45 – 22:00 – Live: Waldhaus
23:30 – 01:00 – Richie Gee
23:30 – 01:00 – Sandy Warez
01:00 – 02:30 – Stormtrooper
02:30 – 04:00 – Psytekk
04:00 – 05:00 – Aural Exciter


Vogua Club- For Gays, Lesbians & Friends

18:00 – 20:00 – Philipp Kempnich
00:00 – 02:00 – Sebastian Gnewkow
02:00 – 04:00 – Jay Frog
04:00 – 05:30 – Made in June
07:00 – 08:00 – Philipp Kempnich

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *