NIGHTMARE OUTDOOR – LOST IN THE FOREST – 8 MEI 2010, LUTTENBERGER, HELLENDOORN

08 mei 2010 - 12:00
NIGHTMARE OUTDOOR - LOST IN THE FOREST - 8 MEI 2010, LUTTENBERGER, HELLENDOORN

Datum:
zaterdag 8 mei 2010
Tijd:
12:00 – 23:00
Locatie:
Evenemententerrein Luttenberger
Plaats:
Hellendoorn

Muziekstijlen:
darkcore, early rave, frenchcore, hardcore, industrial hardcore, oldschool, terror
Prijs:
Voorverkoop: 42,50
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Soul Asylum

12:00 – 13:00 – Outrage
12:00 – 13:00 – Prolaxx
13:00 – 14:30 – Furyan
13:00 – 14:30 – Prankster
14:30 – 16:00 – Na-Goyah
14:30 – 16:00 – s’Aphira
16:00 – 18:00 – DaY-már
16:00 – 18:00 – Mad Dog
18:00 – 19:00 – Tha Playah
19:00 – 19:30 – Live: Art of Fighters
19:30 – 20:30 – Outblast
20:30 – 21:30 – Promo
21:30 – 23:00 – Neophyte
21:30 – 23:00 – Tommyknocker
00:00 – 00:00 – MC: Ruffian


Deadman’s Tree

12:00 – 13:00 – Redrum
13:00 – 14:00 – Dazzler
14:00 – 15:00 – Kristof
15:00 – 16:30 – Vince
16:30 – 17:30 – Partyraiser
17:30 – 18:00 – Live: Shadowlands Terrorists
18:00 – 20:00 – Buzz Fuzz
18:00 – 20:00 – Dano
20:00 – 21:00 – Paul Elstak
21:00 – 22:00 – Predator
22:00 – 23:00 – The Viper
00:00 – 00:00 – MC: TMC


Dark Ruins

12:00 – 13:30 – Reza
13:30 – 15:00 – Rotterdam Termination Source
15:00 – 16:30 – Ricky da Dragon
16:30 – 17:30 – Norman
17:30 – 19:00 – Lars
19:00 – 20:00 – Darkraver
20:00 – 21:00 – Stanton
21:00 – 22:00 – Panic
00:00 – 00:00 – MC: Jeff


Divine Sanctuary, hosted by Enzyme

12:00 – 13:30 – Miss Twilight
13:30 – 14:30 – Weapon X
14:30 – 15:30 – Meagashira
15:30 – 16:30 – Endymion
16:30 – 17:00 – Live: Ophidian
17:00 – 18:00 – Ruffneck
18:00 – 19:00 – Synapse
19:00 – 20:00 – Nosferatu
20:00 – 21:30 – Enzyme X
00:00 – 00:00 – MC: J-B


Dungeon Of The Underground, hosted by Uhm

12:00 – 13:00 – Pita
12:00 – 13:00 – X-treme
13:00 – 13:50 – D-Ceptor
13:00 – 13:50 – Newstyler
13:50 – 14:40 – Mental Wreckage
14:40 – 15:40 – Armageddon Project
15:40 – 16:30 – Live: Matt Green
16:30 – 17:30 – Amnesys
16:30 – 17:30 – The Wishmaster
17:30 – 18:30 – The DJ Producer
18:30 – 19:40 – Mr. Sinister
18:30 – 19:40 – Triax
19:40 – 20:40 – D-Passion
20:40 – 21:30 – Live: The Speed Freak
21:30 – 22:15 – Live: Gabba Front Berlin
22:15 – 23:00 – Live: The Massacre
00:00 – 00:00 – MC: D-Style


Devil’s Road

13:00 – 14:00 – Lonka
13:00 – 14:00 – Vitamin C
14:00 – 15:00 – Bex
14:00 – 15:00 – Nemi
15:00 – 16:00 – Coreback
16:00 – 17:00 – Incinerator
16:00 – 17:00 – Spinello
17:00 – 17:30 – Live: Innovative
17:30 – 18:30 – Baba
17:30 – 18:30 – Nefilem
18:30 – 19:30 – Liz Rahman
19:30 – 20:30 – Terrox
19:30 – 20:30 – Twist
20:30 – 21:30 – Emphasis
21:30 – 22:30 – Project 9
00:00 – 00:00 – MC: Flax 2 da max

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *