NIGHTMARE OUTDOOR – THE LAST DAYLIGHT – 16 MEI 2009, LUTTENBERGER, HELLENDOORN

16 mei 2009 - 12:00
NIGHTMARE OUTDOOR - THE LAST DAYLIGHT - 16 MEI 2009, LUTTENBERGER, HELLENDOORN
Datum:
zaterdag 16 mei 2009
Tijd:
12:00 – 23:00
Locatie:
Evenemententerrein Luttenberger
Plaats:
Hellendoorn

Muziekstijlen:
early hardcore, happy hardcore, hardcore, industrial hardcore, oldschool, terror
Prijs:
Voorverkoop: 42,50
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Main
12:00 – 13:00 – Outrage
12:00 – 13:00 – Prolaxx
13:00 – 14:30 – Ruffneck
13:00 – 14:30 – Weapon X
14:30 – 15:30 – The Stunned Guys
15:30 – 16:30 – Ophidian
16:30 – 17:30 – Amnesys
17:30 – 18:00 – Live: Offensive
17:30 – 18:00 – Live: The Hitmen
18:00 – 19:30 – Neophyte
18:00 – 19:30 – Tha Playah
19:30 – 20:30 – Paul Elstak
20:30 – 21:30 – Nosferatu
21:30 – 22:00 – Live: Evil Activities
22:00 – 23:00 – Unexist
00:00 – 00:00 – MC: Ruffian


Early

12:00 – 13:30 – Ominous
12:00 – 13:30 – Sequence
13:30 – 15:00 – Reza
13:30 – 15:00 – Stanton
15:00 – 15:30 – Live: Dr. Macabre
15:30 – 16:30 – Rotterdam Termination Source
16:30 – 18:00 – Isaac
16:30 – 18:00 – The Viper
18:00 – 18:30 – Live: G-Town Madness
18:30 – 19:30 – Rob & MC Joe
19:30 – 20:30 – Marc Acardipane
20:30 – 21:00 – Live: Bodylotion
21:00 – 22:00 – Predator
22:00 – 23:00 – Dano
00:00 – 00:00 – MC: Alee


Present

12:00 – 13:00 – Emphasis
13:00 – 14:00 – Inyoung
13:00 – 14:00 – MC: Static.
14:00 – 15:00 – Panic
15:00 – 16:00 – D-Passion
15:00 – 16:00 – Mad Dog
16:00 – 17:00 – Catscan
17:00 – 18:00 – Prankster
18:00 – 18:30 – Live: Terror Traxx
18:30 – 19:30 – Nexes
19:30 – 20:30 – Na-Goyah
20:30 – 21:30 – Dione
21:30 – 22:30 – Enzyme X
00:00 – 00:00 – MC: TMC


Happy Hardcore

12:00 – 13:30 – Deaz D
12:00 – 17:00 – MC: Jeff
13:30 – 14:30 – The Nightraver
14:30 – 15:30 – Scott Brown
15:30 – 17:00 – Forze DJ Team
17:00 – 18:00 – Dune
17:00 – 22:00 – MC: Flax 2 da max
18:00 – 19:30 – Dazzler
19:30 – 20:30 – Highlander
20:30 – 22:00 – Dutchman Jack
20:30 – 22:00 – Noizer


Industrial

12:00 – 13:00 – Project 9
13:00 – 14:00 – Peaky Pounder
14:00 – 14:30 – Live: Sei2ure
14:00 – 14:30 – Live: Synapse
14:30 – 15:30 – The Relic
15:30 – 16:30 – Hamunaptra
16:30 – 17:30 – Live: Moleculez
17:30 – 18:30 – Mental Wreckage
18:30 – 19:30 – Mindustries
19:30 – 20:00 – Live: N-Vitral
20:00 – 21:15 – Dual Mechanism
21:15 – 22:30 – The Outside Agency


Terror

12:00 – 13:00 – Digeon
13:00 – 14:00 – Explicit
13:00 – 14:00 – Vexer
14:00 – 15:00 – Toxic
15:00 – 15:45 – Live: Detest
15:45 – 16:30 – Live: Tripped
16:30 – 17:00 – Live: Noisekick
17:00 – 18:00 – Deathmachine
18:00 – 19:00 – Goetia
18:00 – 19:00 – Venom
19:00 – 19:45 – Live: The Destroyer
19:45 – 20:15 – Live: Passenger of Shit
20:15 – 20:45 – Live: Bonehead
20:15 – 20:45 – Live: Prince ov Darkness
20:45 – 22:00 – Akira

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *