Q-BASE – RAVEOLUTION – 10 SEPTEMBER 2011, AIRPORT WEEZE, WEEZE

10 september 2011 - 17:00
Q-BASE - RAVEOLUTION - 10 SEPTEMBER 2011, AIRPORT WEEZE, WEEZE
Datum:
zaterdag 10 september 2011
Tijd:
17:00 – 07:00
Locatie:
Airport Weeze
Plaats:
Weeze
Prijs:
Voorverkoop: 49,50
VIP: 64,50
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Hangar 2011
17:00 – 18:30 – Wasted Penguinz
18:30 – 20:15 – Toneshifterz
20:15 – 21:45 – Arkaine
21:45 – 23:30 – Josh & Wesz
23:30 – 00:00 – Live: Ambassador Inc
00:00 – 01:45 – Psyko Punkz
01:45 – 03:30 – Ran-D
03:30 – 05:15 – The R3belz
05:15 – 07:00 – B-Front
00:00 – 00:00 – MC: Villain


Tillt! vs A² Records

17:00 – 18:30 – Revolutionz
18:30 – 20:00 – Solutio & The I’s
20:00 – 21:00 – Sasha F
21:00 – 22:00 – Beholder
22:00 – 23:00 – Digital Punk
23:00 – 00:00 – Chris One
00:00 – 00:00 – MC: Jeff


A² Records

00:00 – 01:15 – Ran-D
01:15 – 02:30 – E-Force
02:30 – 04:00 – Alpha²
02:30 – 04:00 – Wildstylez
04:00 – 04:45 – B-Front
04:45 – 06:00 – Adaro
00:00 – 00:00 – MC: Nolz


Prspct

18:00 – 19:00 – Nicon
19:00 – 20:00 – Lucy Furr
20:00 – 21:00 – Sinister Souls
21:00 – 22:00 – Cooh
22:00 – 23:30 – Bare Noize
23:30 – 00:30 – Thrasher
00:30 – 02:00 – Eye-D
00:30 – 02:00 – Hidden
02:00 – 03:00 – Dub Elements
03:00 – 04:00 – Panacea
04:00 – 05:00 – Limewax
05:00 – 06:00 – Live: I:gor
00:00 – 00:00 – MC: Dart


Hardcore Italia

18:00 – 19:30 – Brackles
19:30 – 20:30 – Alien-T
20:30 – 21:30 – Meccano Twins
21:30 – 22:30 – Nico & Tetta
22:30 – 23:30 – Tommyknocker
23:30 – 00:30 – Anime
00:30 – 01:30 – Unexist
01:30 – 02:30 – Amnesys
02:30 – 03:30 – Art of Fighters
03:30 – 04:30 – Mad Dog
04:30 – 06:00 – The Stunned Guys


Footworxx

17:00 – 19:00 – Jason Little
19:00 – 21:00 – Minupren
19:00 – 21:00 – Stormtrooper
21:00 – 22:00 – Richie Gee
22:00 – 23:30 – Dep Affect
23:30 – 00:30 – Sandy Warez
00:30 – 02:00 – Roms aka Harry Potar
02:00 – 03:30 – The Outside Agency
03:30 – 04:30 – Madhouse Brothers
04:30 – 06:00 – Tieum
06:00 – 07:00 – Tripped


Drop Your Own Area (Hit ’n Run)

18:00 – 19:00 – Live: OMFG
19:00 – 20:00 – Semiomime
20:00 – 21:00 – That Fool
21:00 – 22:00 – Li-z
22:00 – 23:00 – Ghost in the Machine
23:00 – 00:00 – Live: Monster X
00:00 – 01:00 – Legion
00:00 – 01:00 – Vallen
01:00 – 02:00 – Stefan ZMK
02:00 – 03:00 – Live: Rinse
03:00 – 04:00 – War is inevitable
04:00 – 05:00 – Live: Rotator
05:00 – 06:00 – D-Cursed
05:00 – 06:00 – Hit ’n Run Eindbazen
05:00 – 06:00 – Li-z
05:00 – 06:00 – Stefan ZMK
05:00 – 06:00 – War is inevitable


Open Air Strip (All harder styles)

17:00 – 18:45 – Disco Nova
17:00 – 18:45 – Henzel
18:45 – 20:30 – D-Block & S-te-Fan
20:30 – 22:15 – Showtek
22:15 – 00:00 – Technoboy
00:00 – 01:45 – Noisecontrollers
00:00 – 01:45 – Wildstylez
01:45 – 03:30 – Zany
03:30 – 05:15 – Crypsis
05:15 – 07:00 – Korsakoff
00:00 – 00:00 – MC: DV8


Drop Your Own Area (Andere Koek)

18:00 – 19:00 – Basterd & Suiker
19:00 – 20:00 – Bart Kleijn
20:00 – 21:00 – Wouter de Moor
21:00 – 22:00 – Bootsman2Bootsman
22:00 – 23:00 – Fanny West
23:00 – 00:00 – Verdine Bel
00:00 – 01:00 – Chip du Clé
00:00 – 01:00 – Twiener
01:00 – 02:00 – KlapSandwich
02:00 – 03:00 – Dimzen
02:00 – 03:00 – Erik Heijting
03:00 – 04:00 – Bas Struik
04:00 – 05:00 – Lilith
05:00 – 06:00 – Peter Horrevorts


Qlub Underground

18:00 – 20:00 – Fanny West
20:00 – 21:30 – Angy Kore
21:30 – 23:00 – Julian Jeweil
23:00 – 00:30 – TWR72
00:30 – 02:30 – Jaan Dansen
02:30 – 03:30 – Live: Space Pirates
03:30 – 04:30 – A*S*Y*S
04:30 – 06:00 – Evanti
04:30 – 06:00 – Thilo

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *