T-TOWN MADNESS – MC APSTER'S B-DAY BASH – 8 DECEMBER 2007, GALLERY, TILBURG

08 december 2007 - 21:00
T-TOWN MADNESS - MC APSTER'S B-DAY BASH - 8 DECEMBER 2007, GALLERY, TILBURG
Datum:
zaterdag 8 december 2007
Tijd:
21:00 – 04:00
Locatie:
Partycentrum The Gallery
Plaats:
Tilburg

Muziekstijlen:
darkcore, early hardcore, hardcore, jump, terror
Prijs:
Voorverkoop: € 10,-
Deurverkoop: € 13,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Mainstage – Hardcore: 4 deck battle
21:00 – 21:45 – Mogwai
21:00 – 21:45 – Scott Marten
21:00 – 21:45 – Sjek
21:45 – 22:30 – AXN
21:45 – 22:30 – Cemon Victa
21:45 – 22:30 – Up-skillz
22:30 – 23:30 – Dazzler
22:30 – 23:30 – Recype
23:30 – 00:30 – Rudeboy
23:30 – 00:30 – Tomcat
00:30 – 01:30 – Only
00:30 – 01:30 – Raoul – D.K.C.
00:30 – 01:30 – Reflect
01:30 – 02:30 – Bass-D
01:30 – 02:30 – J.D.A.
02:30 – 03:30 – Devillien
02:30 – 03:30 – Dr. Rude
02:30 – 03:30 – Kristof
00:00 – 00:00 – MC: Da Mouth of Madness
00:00 – 00:00 – MC: Syco
00:00 – 00:00 – MC: Tha Watcher
Area 2 – Terror // Speedcore // Industrial
21:00 – 21:45 – Artifex
21:00 – 21:45 – D-Master
21:00 – 21:45 – Evil Twins
21:45 – 22:30 – Nazgûl
21:45 – 22:30 – The Beat Controller
22:30 – 23:15 – Mercenary
22:30 – 23:15 – Rob Lavardi
22:30 – 23:15 – The Menace
23:15 – 00:00 – Paratronix
23:15 – 00:00 – Raveroy
23:15 – 00:00 – Trypsin
00:00 – 01:00 – Mad
00:00 – 01:00 – s’Aphira
00:00 – 01:00 – Sagem
01:00 – 02:00 – Reiner
01:00 – 02:00 – The X-clusive
02:00 – 03:00 – Live: Noisekick
02:00 – 03:00 – MC: Psyclown
03:00 – 04:00 – Noizefucker
03:00 – 04:00 – Vageman
03:00 – 04:00 – Vahg
00:00 – 00:00 – MC: Nolz
00:00 – 00:00 – MC: R.G.
Area 3 – Belgium beats// Early Rave // Oldschool
21:00 – 22:00 – C-Rius
21:00 – 22:00 – Pieter Leijten
22:00 – 23:00 – Anoebis
22:00 – 23:00 – K-One
23:00 – 00:00 – Pat B
23:00 – 00:00 – Robbie Magura
00:00 – 01:00 – Darcon Inc.
00:00 – 01:00 – Franky Dux
01:00 – 02:00 – Affix
01:00 – 02:00 – OCD
02:00 – 03:00 – Freeze
02:00 – 03:00 – Vecino
03:00 – 04:00 – Eddy
03:00 – 04:00 – Spete
00:00 – 00:00 – MC: Linez
Area 4 – Villafiesta: Hardstyle // Early Hardstyle
21:00 – 22:00 – Divato
21:00 – 22:00 – Dweazle
21:00 – 22:00 – Pablo S
22:00 – 23:00 – Charly
22:00 – 23:00 – Leep
23:00 – 00:00 – Dragan
23:00 – 00:00 – Main
23:00 – 00:00 – Tony
00:00 – 01:00 – B-Front
00:00 – 01:00 – Jones
00:00 – 01:00 – Pulse
01:00 – 02:00 – Live: The Overminds
02:00 – 03:00 – A-lusion
03:00 – 04:00 – A-Drive
03:00 – 04:00 – Dystielec
03:00 – 04:00 – Shadowphaxx
00:00 – 00:00 – MC: Renegade

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *