WISH OUTDOOR 2010 – ZATERDAG – 3 JULI 2010, LANDGOED EYKENLUST, BEEK EN DONK

03 juli 2010 - 14:00
WISH OUTDOOR 2010 - ZATERDAG - 3 JULI 2010, LANDGOED EYKENLUST, BEEK EN DONK

Datum:
zaterdag 3 juli 2010
Tijd:
14:00 – 02:00
Locatie:
Landgoed Eykenlust
Plaats:
Beek en Donk

Muziekstijlen:
club, early hardcore, electro, groove, hardcore, hardstyle, house, lounge, minimal, techno, trance
Prijs:
Voorverkoop: 32,50
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Devoted Stage

14:00 – 15:15 – FunkmasterB
15:00 – 20:30 – MC: Roga
15:15 – 16:15 – Erick E
16:15 – 17:15 – Boemklatsch
17:15 – 18:45 – Robbie Rivera
18:45 – 20:15 – Tocadisco
20:15 – 21:35 – Afrojack
20:15 – 21:35 – Benny Rodrigues
20:30 – 02:00 – MC: Ambush
21:35 – 22:35 – Joost van Bellen
22:35 – 23:20 – Live: Space Pirates
23:20 – 00:30 – Don Diablo
00:30 – 01:45 – Dr. Lektroluv
00:00 – 00:00 – VJ: Eyesupply VJ Collective


Dedicated Stage

14:00 – 15:30 – Audio Addicts
14:00 – 02:00 – MC: Renegade
15:30 – 16:30 – John Harrington
15:30 – 16:30 – Tecknoiz
15:30 – 16:30 – The Geminizers
16:30 – 17:30 – Wildstylez
17:30 – 18:30 – Flarup
18:30 – 19:30 – Crypsis
19:30 – 20:30 – D-Block & S-te-Fan
20:30 – 21:00 – Live: Noisecontrollers
21:00 – 22:00 – Showtek
22:00 – 22:30 – Live: Southstylers
22:00 – 23:30 – MC: DV8
22:30 – 23:30 – Zany
23:30 – 00:30 – Zatox
00:30 – 01:45 – Noize Suppressor


Delicious Dutch

14:00 – 15:30 – KruH
14:00 – 01:00 – VJ: Optiqal
14:00 – 01:00 – MC: Apster
15:30 – 16:30 – Bassjackers
16:30 – 17:30 – Ralvero
17:30 – 18:30 – Franky Rizardo
17:30 – 18:30 – Youri Donatz
18:30 – 19:30 – La Fuente
19:30 – 21:00 – Vato Gonzalez
19:30 – 21:00 – MC: Tjen
21:00 – 22:15 – Bingo Players
22:15 – 23:45 – Live: Nobody Beats The Drum
23:45 – 01:00 – Billy the Klit


Matjesdisco

14:00 – 15:00 – Klerezooi
15:00 – 16:00 – De Mechanische Turk
16:00 – 17:00 – The Gourmet Unit
17:15 – 18:15 – Lustige Lola
18:30 – 20:00 – Robotokkies
23:00 – 23:55 – Tom Schivez
00:10 – 01:00 – Klerezooi


Ricco’s Food & Lounge Village

21:00 – 22:00 – Mayday
22:00 – 23:00 – Paul Daniels
23:00 – 00:00 – Jackin’ PumpKidz
00:00 – 01:00 – Beatgrooverz


Hummer Time

14:00 – 15:00 – B-Senzz
15:00 – 16:00 – Robin Hendrikx
16:00 – 17:00 – WE are A-R

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *