WISH OUTDOOR 2011 – THIS IS OUR WONDERLAND – 2 JULI 2011, FESTIVALTERREIN DE AA, BEEK EN DONK

02 juli 2011 - 13:45
WISH OUTDOOR 2011 - THIS IS OUR WONDERLAND - 2 JULI 2011, FESTIVALTERREIN DE AA, BEEK EN DONK
Datum:
zaterdag 2 juli 2011
Tijd:
13:45 – 02:00
Locatie:
Festivalterrein de Aa
Plaats:
Beek en Donk

Muziekstijlen:
classics, early hardcore, early hardstyle, eclectic, electro, happy hardcore, hardcore, hardstyle, house, lounge, minimal
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18

Line Up :

Devoted
14:00 – 15:30 – FunkmasterB
15:30 – 16:30 – Mitch Crown
16:30 – 17:15 – Rene Amesz
17:15 – 17:45 – Baggi Begovic
17:15 – 17:45 – Rene Amesz
17:45 – 18:30 – Baggi Begovic
18:30 – 19:45 – Chocolate Puma
19:45 – 21:00 – Quintino
21:00 – 22:30 – Hardwell
21:00 – 01:45 – MC: Ambush
22:30 – 00:00 – Chuckie
00:00 – 01:45 – Crookers
00:00 – 00:00 – MC: Mitch Crown


Dedicated

14:00 – 15:30 – Audio Addicts
15:30 – 17:00 – Tartaros
15:30 – 17:00 – Zero Sanity
17:00 – 18:00 – Krusaders
18:00 – 19:00 – Digital Punk
19:00 – 20:00 – Slim Shore
20:00 – 21:00 – D-Block & S-te-Fan
21:00 – 22:00 – Psyko Punkz
22:00 – 23:00 – Zany
23:00 – 23:30 – Live: Donkey Rollers
23:30 – 00:30 – B-Front
23:30 – 00:30 – Ran-D
00:30 – 01:45 – Charly Lownoise
00:30 – 01:45 – Mental Theo
00:00 – 00:00 – MC: Renegade


Delicious Dutch

14:00 – 15:30 – Paul Daniels —
15:30 – 16:30 – Stefan Vilijn
16:30 – 17:30 – Jeremaine S
17:30 – 19:00 – La Fuente
19:00 – 20:30 – Dem Slackers
20:30 – 22:00 – Mightyfools
22:00 – 23:00 – Baskerville
23:00 – 00:00 – Live: Space Pirates
00:00 – 00:00 – MC: Apster


Insomnia

13:45 – 15:00 – Mind.Illusion
13:45 – 15:00 – San Miquel
15:00 – 16:00 – Frequencerz
16:00 – 17:00 – Sasha F
17:00 – 18:00 – The Geminizers
18:00 – 19:00 – Adaro
19:00 – 20:00 – Solutio & The I’s
20:00 – 21:00 – Kodex
21:00 – 22:00 – Radical Redemption
22:00 – 23:00 – The Machine
23:00 – 00:00 – Chris One
00:00 – 01:15 – Degos & Re-Done
00:00 – 01:15 – Thera
00:00 – 00:00 – MC: Shizzler


Distorted

14:00 – 15:30 – John Harrington
15:30 – 17:00 – Leviathan
17:00 – 18:00 – G-Town Madness
18:00 – 19:00 – Vince
19:00 – 20:30 – The Geminizers
20:30 – 21:30 – Gia
20:30 – 21:30 – Miosa
21:30 – 22:30 – Nitrogenetics
22:30 – 23:30 – The Viper
23:30 – 01:00 – Endymion
23:30 – 01:00 – Nosferatu
00:00 – 00:00 – MC: Syco


Chique de Friemel

14:00 – 16:00 – Loco Loco Discoshow
16:00 – 16:30 – Live: André Pronk
16:30 – 18:00 – Loco Loco Discoshow
18:00 – 18:30 – Live: André Pronk
18:30 – 20:00 – Loco Loco Discoshow
20:00 – 21:00 – Nicekens
21:00 – 23:00 – It all started in the Nineties DJ Team
23:00 – 01:00 – Qlubb Moustache


Sunshine Lounge

14:00 – 15:30 – Gwerra
15:30 – 17:00 – Redeau-Ré
17:00 – 18:30 – Sven Feijen
18:30 – 19:30 – MarkOss
19:30 – 20:30 – B-Senzz
20:30 – 22:00 – FunkmasterB
20:30 – 22:00 – Paul Daniels —
22:00 – 23:00 – Don Pedro
22:00 – 23:00 – MC: B.I.G.
23:00 – 00:00 – Matgoud
00:00 – 01:00 – WE are A-R

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *