WISH OUTDOOR 2012 – THIS IS OUR WONDERLAND – 30 JUNI 2012, FESTIVALTERREIN DE AA, BEEK EN DONK

30 juni 2012 - 14:00
WISH OUTDOOR 2012 - THIS IS OUR WONDERLAND - 30 JUNI 2012, FESTIVALTERREIN DE AA, BEEK EN DONK

Datum:
zaterdag 30 juni 2012
Tijd:
14:00 – 02:00
Locatie:
Festivalterrein de Aa
Plaats:
Beek en Donk

Muziekstijlen:
classics, drum & bass, dubstep, early hardcore, early hardstyle, eclectic, electro, happy hardcore, hardcore, hardstyle, house, lounge, minimal, raw hardstyle
Prijs:
Voorverkoop: 40,-
passepartout: 50,-
Tickets:

Waren verkrijgbaar bij Paylogic.
Minimum leeftijd:

Minimum leeftijd is 18
Kluisjes:

Er zijn kluisjes aanwezig.

Line Up :

Dedicated Stage (hardstyle)

14:00 – 15:00 – Audio Addicts
15:00 – 16:00 – Juized
15:00 – 16:00 – San Miquel
16:00 – 16:30 – Live: Scope DJ
16:30 – 17:30 – Toneshifterz
17:30 – 18:00 – Live: Ambassador Inc
18:00 – 19:00 – Wasted Penguinz
19:00 – 19:30 – Live: Hard Driver
19:30 – 20:30 – Frontliner
19:30 – 20:30 – Max Enforcer
20:30 – 21:00 – MC: DV8
21:00 – 22:00 – Code Black
21:00 – 22:00 – Slim Shore
22:00 – 23:00 – Frequencerz
22:00 – 23:00 – Zany
23:00 – 23:30 – Live: Donkey Rollers
23:30 – 00:30 – B-Front
23:30 – 00:30 – Zatox
00:30 – 01:45 – Art of Fighters
00:30 – 01:45 – Endymion
00:00 – 00:00 – MC: DV8
00:00 – 00:00 – MC: Renegade

Devoted Stage (house, electro)

14:00 – 15:30 – FunkmasterB
15:30 – 16:30 – JoeySuki
16:30 – 17:30 – Live: Shermanology
17:30 – 18:30 – Nicky Romero
18:30 – 19:30 – Dimitri Vegas & Like Mike
19:30 – 21:00 – Hardwell
20:00 – 02:00 – MC: Bizzey
21:00 – 22:30 – Hard Rock Sofa
22:30 – 00:00 – La Fuente
22:30 – 00:00 – MC: Gee
00:00 – 01:45 – Mightyfools
00:00 – 00:00 – MC: Mitch Crown

Delicious Dutch (electro)

14:00 – 15:30 – Giorgio Fine
15:30 – 16:30 – Franky Rizardo
16:30 – 17:30 – Sandro Silva
17:30 – 19:00 – Bassjackers
19:00 – 19:45 – Live: De Kraaien
19:45 – 20:45 – Guerilla Speakerz
20:45 – 22:00 – Henzel & Disco Nova
22:00 – 23:00 – Boemklatsch
23:00 – 00:15 – The Oddword
00:00 – 00:00 – MC: Apster

The Magic Show (raw hardstyle)

14:00 – 15:00 – Infexious
14:00 – 15:00 – Quarantined Red
15:00 – 16:00 – Zero Sanity
16:00 – 17:00 – Mind.Illusion
17:00 – 18:00 – The Machine
18:00 – 19:00 – Digital Punk
19:00 – 20:00 – Live: The R3belz
20:00 – 20:30 – Tartaros
20:30 – 21:30 – Adaro
21:30 – 22:30 – The Geminizers
22:30 – 23:30 – Chain Reaction
23:30 – 00:30 – Arboza
23:30 – 00:30 – Solutio & The I’s
00:30 – 01:30 – Degos & Re-Done
00:00 – 00:00 – MC: Shizzler

Dubbel Dik (dubstep, drum & bass)

14:00 – 15:15 – Madster
15:15 – 16:30 – BeeVee
15:15 – 16:30 – MC: Brown Sugar
16:30 – 17:30 – Obscure
17:30 – 18:45 – Brutuzz
17:30 – 18:45 – Gomes
18:45 – 19:45 – WE are A-R
19:45 – 20:45 – Lephen
19:45 – 20:45 – Thirteen
20:45 – 21:45 – Point.Blank
21:45 – 23:00 – Cookie Monsta
23:00 – 00:15 – Black Sun Empire
00:15 – 01:00 – Karimooo
00:00 – 00:00 – MC: Dart


Distorted (hardcore)

14:00 – 15:30 – Hyperactive-D
15:30 – 17:00 – Sceletor
17:00 – 18:00 – State of Emergency
18:00 – 19:00 – Gia
19:00 – 20:00 – Korsakoff
19:00 – 20:00 – Outblast
20:00 – 21:30 – Nitrogenetics
21:30 – 22:30 – Noize Suppressor
22:30 – 23:45 – Kasparov
23:45 – 01:00 – Tha Playah
00:00 – 00:00 – MC: Syco


Chique de Friemel (feest)

14:00 – 15:00 – Loco Loco Discoshow
16:00 – 16:30 – Loco Loco Discoshow
17:00 – 17:30 – Loco Loco Discoshow
18:00 – 18:30 – Loco Loco Discoshow
20:00 – 22:00 – Tim Little
22:00 – 00:30 – It all started in the Nineties DJ Team

Talent Stage (lounge, house)

14:00 – 15:30 – Royinho
15:30 – 16:30 – Jean de la Foret
15:30 – 16:30 – Sven Feijen
16:30 – 17:30 – Beatgrooverz
17:30 – 18:30 – Dutch Tribbiani
18:30 – 19:30 – Los Amantes
19:30 – 20:30 – MarkOss
20:30 – 21:30 – YLF
21:30 – 22:30 – Crude Kid

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *