SUPERSIZED KINGSDAY FESTIVAL – 27 APRIL 2016, AQUABEST, BEST

27 april 2016 - 12:00
SUPERSIZED KINGSDAY FESTIVAL - 27 APRIL 2016, AQUABEST, BEST

Datum:
woensdag 27 april 2016
Tijd:
12:00 – 23:00
Locatie:
Aquabest
Plaats:
Ekkersweijer 4, Best
Muziekstijlen:

hardstyle, hardcore, jump, raw hardstyle, happy hardcore, french tek, early hardstyle, early rave, freestyle, early hardcore
Prijs:
Voorverkoop:€ 25,-
Minimum leeftijd:
Minimum leeftijd is 18.

 

Line Up

Hardstyle
12:00 – 13:30: Rebourne
13:30 – 15:00: Audiotricz
15:00 – 16:30: D-Block & S-te-Fan
16:30 – 17:30: Da Tweekaz
17:30 – 18:30: Atmozfears
18:30 – 19:30: Brennan Heart
19:30 – 20:30: Adaro
20:30 – 22:00: B-Front
22:00 – 23:00: E-Force
00:00-00:00: MC: DV8
Hardcore
12:00 – 13:30: Synthax
13:30 – 14:30: Decipher
14:30 – 16:00: Mad Dog
16:00 – 17:00: Korsakoff
17:00 – 18:30: Angerfist
18:30 – 19:30: Amada
18:30 – 19:30: Kasparov
19:30 – 20:30: AniMe
20:30 – 22:00: Destructive Tendencies
22:00 – 23:00: Partyraiser
00:00-00:00: MC: Ruffian
Freestyle
12:00 – 13:30: Profreaks
13:30 – 15:00: Potato
15:00 – 16:00: Ransom
16:00 – 17:00: Mark with a K
17:00 – 18:30: Dr. Rude
18:30 – 19:30: Paul Elstak
19:30 – 20:30: The Viper
20:30 – 21:30: Panic
21:30 – 23:00: Darkraver
00:00-00:00: MC: Alee
Raw
12:00 – 13:30: Crossfight
13:30 – 14:30: Degos & Re-Done
14:30 – 15:30: Requiem
15:30 – 17:00: Bass Chaserz
17:00 – 18:00: Regain
18:00 – 19:30: Delete
19:30 – 20:30: Titan
20:30 – 21:45: Deetox
21:45 – 23:00: Jason Payne
21:45 – 23:00: Unresolved
00:00-00:00: MC: DL
Hardstyle Classics
12:00 – 13:30: The Z.
13:30 – 15:00: Balistic
13:30 – 15:00: The Beholder
15:00 – 16:00: Dana
16:00 – 17:30: Luna
17:30 – 19:00: Davide Sonar
19:00 – 20:30: Josh & Wesz
20:30 – 21:30: Alphaverb
20:30 – 21:30: Intractable One
21:30 – 23:00: Tatanka
00:00-00:00: MC: V
Zany & Friends
12:00 – 14:00: Jones
14:00 – 16:00: Dr Phunk
16:00 – 17:00: Ruthless
17:00 – 19:00: Zany
19:00 – 20:00: B-Front
20:00 – 21:00: The Pitcher
21:00 – 22:00: Vince
22:00 – 23:00: Neophyte
00:00-00:00: MC: Dash
Retro
12:00 – 13:30: Daniel June
13:30 – 15:00: Jesselyn
15:00 – 16:30: Benjamin Bates
16:30 – 17:30: Jowan
17:30 – 18:30: Francois
18:30 – 20:00: Pat Krimson
20:00 – 21:30: Yves Deruyter
21:30 – 23:00: Miss Djax
00:00-00:00: MC: RG
Uptempo
12:00 – 13:30: Noize Destructor
13:30 – 15:00: Hardbouncer
15:00 – 16:30: System:Overload
16:30 – 17:30: Lady Dammage
17:30 – 19:00: Spitnoise
19:00 – 20:30: F. NøIzE
20:30 – 22:00: Andy The Core
22:00 – 23:00: Dr. Peacock
00:00-00:00: MC: No-iD

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *