AWAKENINGS FESTIVAL LINE-UP BEKEND

05 maart 2013 - 09:18
AWAKENINGS FESTIVAL 2013

Monumental Productions organiseert op zaterdag 29 juni de dertiende editie van Awakenings Festival in recreatiegebied Spaarnwoude (deelplan Houtrak). In de line-up staan meer dan 75 (inter)nationale topartiesten met dit jaar onder andere Carl Cox, Adam Beyer, Jeff Mills, Trentemøller en Sven Väth die na bijna dertien jaar van afwezigheid weer present is op Awakenings.

Live on stage zie je grote buitenlandse acts zoals Fritz Kalkbrenner, Modeselektor, Vitalic en Miss Kittin die met haar liveshow voor het eerst in Nederland te zien is. Uit eigen land zien we naast vaste Awakenings dj’s zoals Joris Voorn en Speedy J ook veel nieuwe talenten zoals Joran van Pol, Kevin Arnemann en Mirella Kroes op het programma.

Sinds 1997 organiseert Monumental Productions technofeesten onder de naam Awakenings, onder meer in de Gashouder in Amsterdam. Awakenings is gerenommeerd om het consequente sterke muzikale programma met toonaangevende technoacts uit buiten- en binnenland.

Ook de immer spectaculaire video, licht- en lasershow is vermaard. Het Awakenings Festival in recreatiegebied Spaarnwoude (deelplan Houtrak) in Halfweg is de jaarlijkse open air editie en is het grootste openlucht technofestival ter wereld.

De kaartverkoop voor Awakenings Festival is maandag 25 februari gestart via www.awakeningsfestival.nl en Ticketscript.

Vorig jaar verkocht Awakenings Festival ruim drie maanden van tevoren alle 35.000 beschikbare kaarten met bezoekers uit meer dan 50 landen.

Volledige line-up

  • Abstract Division
  • Adam Beyer
  • Alan Fitzpatrick
  • Bart Skils
  • Ben Klock
  • Ben Sims
  • Ben UFO
  • Blawan
  • Carl Cox
  • Dave Clarke
  • Fatima Hajji
  • Green Velvet
  • Ida Engberg
  • Invite
  • Ivan Smagghe
  • James Holden
  • Jasper Wolff & Maarten Mittendorff
  • Jeff Mills
  • Jeroen Search
  • Joran van Pol
  • Joris Voorn
  • Joseph Capriati
  • Keinemusik
  • Kevin Arnemann
  • Koze
  • Len Faki
  • Loco Dice
  • Marcel Dettmann
  • Marco Carola
  • Mathias Kaden
  • Melon
  • Mirella Kroes
  • Miss Kittin
  • Nicole Moudaber
  • Nina Kraviz
  • Noir
  • O.B.I.
  • Oliver Koletzki
  • Oscar Mulero
  • Pan-Pot
  • Pet Trio
  • Peter Van Hoesen
  • Pink Noise
  • Reeko
  • Rush
  • Speedy J
  • Sven Väth
  • Tim Wolff
  • Trentemøller
  • Underdogz
  • Live: Awanto3
  • Live: Extrawelt
  • Live: Fritz Kalkbrenner
  • Live: Gaiser
  • Live: Gui Boratto
  • Live: La Vondèl
  • Live: Max Cooper
  • Live: ME.N.U.
  • Live: Modeselektor
  • Live: Some Chemistry
  • Live: The Advent
  • Live: Triple Religion
  • Live: Vitalic

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie