EXTREMA OUTDOOR BELGIUM 2013 MAAKT LINE-UP BEKEND

04 maart 2013 - 15:38
XO - EXTREMA OUTDOOR BELGIUM 2013

XO Belgium, het voormalige Extrema Outdoor maakt vandaag de complete line-up van haar driedaags festival bekend. De derde Belgische editie kan rekenen op onder anderen Luciano, Sasha, Jamie Jones, The Magician, Ame & Dixon, Ben Pearce, Infinity Ink en Tiga.

Het internationale dancefestival vindt plaats tijdens het pinksterweekend op 17, 18 en 19 mei op het recreatiestrand van Kelchterhoef in het Belgische Houthalen-Helchteren.

De eerste namen werden al mondjesmaat vrijgegeven via een wedstrijd, maar vandaag komt Extrema dan eindelijk met de complete line-up naar buiten.

Net zoals vorige jaren ligt de nadruk op house en techouse al worden dit jaar ook andere stijlen van het dancespectrum toegevoegd.

Verdeeld over drie dagen en tien stages, zakken meer dan vijftig artiesten van over heel de wereld af naar Houthalen-Helchteren. Headliners zijn dit jaar Luciano, The Magician, Sasha, Jamie Jones, Hernan Cattaneo, Nic Fanciulli, Camo & Krooked, Joris Voorn, Ame & Dixon, Gesaffelstein en Brodinski.

Daarnaast worden ook nieuwkomers uit de scene toegevoegd aan de line-up. Zo ook Ben Pearce die dit jaar een grote hit scoorde met ‘What I Might Do’ en Kölsch die grijsgedraaid wordt met ‘All That Matters’ of Infinity Ink bekend van hitsingle ‘Infinity’.

De line-up wordt verder aangevuld met zowel nationale als internationale namen die steevast hoge ogen gooien.

Hiermee wil XO Belgium ook opnieuw de echte muziekliefhebbers bekoren.

De volledige line-up van alle stages:

Line-up vrijdag

H20 vs Labyrinth Productions

  • Cimai
  • Massimo Dacosta
  • Sascha Sonido
  • The Jelly Bellies
  • Live: Kölsch

Disco Dasco vs Bar a Bar

  • Christophe
  • David
  • Delriva
  • Disco Dasco
  • Jean Delaru
  • Mr. Grammy
  • Philip

Line-up zaterdag

Culture Club

  • Brodinski
  • Camo & Krooked
  • Eats Everything
  • Gesaffelstein
  • Neon
  • Pole Folder
  • The Magician
  • Tiga

Ushuaia

  • Andrea Oliva
  • Luciano
  • ONNO
  • Reboot
  • Ugur Yurt

Café d’Anvers Invites Circoloco

  • Andrew Grant
  • Cassy
  • Davide Squillace
  • Matthias Tanzmann
  • System Of Survival
  • The Martinez Brothers

Feestgedruis

  • Alex Dolby
  • Fernando Constantini
  • KooDoo
  • Lamaz
  • Pirrès
  • Ultrasone

Line-up zondag

La Rocca Revolution

  • Âme
  • Ben Pearce
  • Dixon
  • Joeri
  • Joris Voorn
  • Nic Fanciulli
  • Tofke

Café d’Anvers invites Rebel Rave

  • Damian Lazarus
  • Francesca Lombardo
  • Jamie Jones
  • Jan van Biesen
  • Russ Yallop
  • Live: Infinity Ink

Lakeside

  • Dusky
  • Hernan Cattaneo
  • Huxley
  • Sasha
  • Thermal Bear

Feestgedruis

  • Arado
  • Deejames
  • Gols
  • Marco Faraone
  • Massaar
  • Max Cooper
  • Whizz

Tickets voor het festival zijn te koop via www.xobelgium.be of in alle FreeRecordShops in België.

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie