FREEFALL FESTIVAL 2012

15 april 2012 - 11:05
FREEFALL FESTIVAL 2012
(Klik op de afbeelding
om deze te vergroten)
29 & 30 april, Gele Rijdersplein, Arnhem

DANCE | POP | ART | CULTURE

4 music area’s | performances | Jacobiberg | attracties | NDS (New Dutch School) | festivalmarket | drinks | street-art | foodcourt | kids-area | unplugged | terras | Planet Rose (Doornroosje) | free entrance | Ransom (Give It Dub, Forms, Luxor Live en Deepcutz) | Betonrot

KONINGINNENACHT 29/4/2012

Jacobiberg-Unplugged 29 april; Jacobiberg
Vanaf 14:30 uur verspreid over twee podia diverse (semi)akoestische optredens:

LIEVE BERTHA, JURGEN RIJKERS, FLOORED, TED’s ROADSHOW, BE’s DOG, MONOKOESTIK, FINAL FOUR

Jacobiberg-Live Stage 29 April; Jacobiberg
18:30 Uur E Royal & The Kingsz
19:45 Uur Puta Madre Brothers (Au)
21:15 Uur Leeways
22:30 Uur Automatic Sam

Nds Stage 29 April; New Dutch School
18:00 Uur Hoge Toon
20:00 Uur Frank Haag
22:00 Uur Dario Zenker (De)

Jacobiberg Elektro-Live Stage 29 April; Jacobiberg
18:00 Uur Dail-A-Poets
19:15 Uur Capacocha
20:15 Uur Bimbo Electrico
21:15 Uur Gardenfest
22:30 Uur Dearworld

Koninginnedag 30/4/2012

Jacobiberg-Live Stage 30 April; Jacobiberg
13:00 Uur Onkalo
14:00 Uur Noola
15:30 Uur Backcorner Boogie Band
17:00 Uur The Heat
18:15 Uur Knuckles Of Frisco
19:45 Uur John Frost & His Souldiers
21:00 Uur Birth Of Joy
22:15 Uur Ten Tempiés

Planet Rose Stage 30 April; Doornroosje
13:00 Uur Wouter Brok
14:00 Uur Emilio Bestevez
15:00 Uur Micha Venderbos
16:00 Uur Matthias Tanzmann (De)
18:00 Uur Darko Esser
20:00 Uur Perc
22:00 Uur Eshu

Nds Stage 30 April; New Dutch School
14:00 Uur Flipse
17:00 Uur Avatism (It)
20:00 Uur Normano
22:00 Uur William Köster

Ransom Stage 30 April; Give It Dub, Forms, Luxor Live En Deepcutz
14:30 Uur Trap (Uk Bass Set)
15:40 Uur Beevee & Dbs & Mc Brown Sugar (Dubstep)
18:00 Uur Dephanx (Dubstep)
19:10 Uur Tyson (Dnb)
20:20 Uur Devnik (Dubstep)
21:30 Uur Trap & Unreal (Dnb)
22:40 Uur Wpl & Noname (It) (Dnb)
Mc Don.Sky (Nl), Multiplex Mc (Nl)

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

FREEFALL FESTIVAL 2012

15 april 2012 - 11:05
FREEFALL FESTIVAL 2012
(Klik op de afbeelding
om deze te vergroten)
29 & 30 april, Gele Rijdersplein, Arnhem

DANCE | POP | ART | CULTURE

4 music area’s | performances | Jacobiberg | attracties | NDS (New Dutch School) | festivalmarket | drinks | street-art | foodcourt | kids-area | unplugged | terras | Planet Rose (Doornroosje) | free entrance | Ransom (Give It Dub, Forms, Luxor Live en Deepcutz) | Betonrot

KONINGINNENACHT 29/4/2012

Jacobiberg-Unplugged 29 april; Jacobiberg
Vanaf 14:30 uur verspreid over twee podia diverse (semi)akoestische optredens:

LIEVE BERTHA, JURGEN RIJKERS, FLOORED, TED’s ROADSHOW, BE’s DOG, MONOKOESTIK, FINAL FOUR

Jacobiberg-Live Stage 29 April; Jacobiberg
18:30 Uur E Royal & The Kingsz
19:45 Uur Puta Madre Brothers (Au)
21:15 Uur Leeways
22:30 Uur Automatic Sam

Nds Stage 29 April; New Dutch School
18:00 Uur Hoge Toon
20:00 Uur Frank Haag
22:00 Uur Dario Zenker (De)

Jacobiberg Elektro-Live Stage 29 April; Jacobiberg
18:00 Uur Dail-A-Poets
19:15 Uur Capacocha
20:15 Uur Bimbo Electrico
21:15 Uur Gardenfest
22:30 Uur Dearworld

Koninginnedag 30/4/2012

Jacobiberg-Live Stage 30 April; Jacobiberg
13:00 Uur Onkalo
14:00 Uur Noola
15:30 Uur Backcorner Boogie Band
17:00 Uur The Heat
18:15 Uur Knuckles Of Frisco
19:45 Uur John Frost & His Souldiers
21:00 Uur Birth Of Joy
22:15 Uur Ten Tempiés

Planet Rose Stage 30 April; Doornroosje
13:00 Uur Wouter Brok
14:00 Uur Emilio Bestevez
15:00 Uur Micha Venderbos
16:00 Uur Matthias Tanzmann (De)
18:00 Uur Darko Esser
20:00 Uur Perc
22:00 Uur Eshu

Nds Stage 30 April; New Dutch School
14:00 Uur Flipse
17:00 Uur Avatism (It)
20:00 Uur Normano
22:00 Uur William Köster

Ransom Stage 30 April; Give It Dub, Forms, Luxor Live En Deepcutz
14:30 Uur Trap (Uk Bass Set)
15:40 Uur Beevee & Dbs & Mc Brown Sugar (Dubstep)
18:00 Uur Dephanx (Dubstep)
19:10 Uur Tyson (Dnb)
20:20 Uur Devnik (Dubstep)
21:30 Uur Trap & Unreal (Dnb)
22:40 Uur Wpl & Noname (It) (Dnb)
Mc Don.Sky (Nl), Multiplex Mc (Nl)

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *