NOG 1 NACHT TE GAAN! WIJ ZIJN ER KLAAR VOOR,JIJ OOK?

10 februari 2012 - 23:55

DANCEFAIR
(Klik op de afbeelding
om deze te vergroten)
Zet je schrap voor 140 seminars in 2 dagen, 50 labels die nieuwe muziek scouten, meer dan 100 merken die hun nieuwste gear showen, 58 artiesten en 8 top engineers die maar 1 doel hebben:

Jou te inspireren om nog vettere tracks te maken en je nog beter voor te bereiden als artiest!

ARTIESTEN/MENTOREN ZATERDAG

Alex Kidd, Arjuna Schiks, Arpad Gerecsey, Baggi Begovic, Benny Rodrigues, Billy The Klit, Crip Theeuwes, Deepack, Dennis Ruyer, Dyna, Egbert, Emile Bode, Fatty K, Fausto, Franky Rizardo, Isis, Jack of Sound, Jonas Filtenborg, Lucien Foort, Lucky Charmes, Luna, Marcella, Mischa Jacobi, Mitch Crown, Nicky Romero, Olivier Weiter, Pier Durk, Quintino Ricky Rivaro, Rob Papen,Roog, Secret Cinema, Simon Dunmore, Stefan Oorbeek, Taras Van De Voorde, Tettero, Thera,Thomas Van Der Jagt, True Identity, Vato Gonzalez, Vato Gonzalez, Warren Fellow, Wesley Bandall, Woody v. Eyden, Zany, Zoe Xenia

ARTIESTEN/MENTOREN ZONDAG

Alex Kidd, Apster, Argy, Arpad Gerecsey, Artento Divini, Bastian “Ernesto & Bastian”, Bram van Houtum (Housepital Records), Dj Lead, Endymion, Fausto, Filip van Deuren, Gabriel Ananda, Geck-O, Hardsoul,Jaz Von D,Jesse Brustolin, Johan (Fusion Records), Johan Gielen, Jordy Dazz aka Jordy Lishious, Kabale Und Liebe, Kutski, Laidback Luke, Lucky Charmes, Michel De Hey, Mischa Jacobi, Mitch Crown, Niels Brand , Oliver Twizt, Peter Schreurs, Promo, Rene Amesz, Ronald Prent, Sandro Silva, Satori, Shermanology, Shlomi Aber, Steve Rachmad, Tettero, The Flexican, The Viper, Thomas Van Der Jagt, Tommy Pulse, True Identity, Vato Gonzalez, Wesley Bendall

DJ GEAR, PRODUCER GEAR, AGENCIES EN PORTALS OP DE BEURSVLOER

SPL, 1Management Amsterdam, 432.FM, Adam Audio, AEA, AKAI PROFESSIONAL, AKG, ALTO PROFESSIONAL,, AMPTEC, ANALOGUE TUBE, ANAMOD, API, APOGEE, APPARTY, ARTURIA, AUDIENT, AURALEX, AVALON, AVID, BEATGEAR, BENCHMARK, BOOK YOU, BRAINWORX, BRAUNER, BUZZ AUDIO, C-RIUS, CHANDLER LIMITED,CRANE SONG, CREATIEVE BOEKHOUDING, CUE CREATIVE, D.W. FEARN, DAKING AUDIO,DANCEPRODUCER, DANGEROUS MUSIC, DAVE HILL DESIGNS, DJ GUIDE, DJ2DJ, DUTCHBAND, DYNAUDIO, ECLECTIC RADIO, ELYSIA, EMPIRICAL LABS, EUPHONIX, FEAR FM, FEEDBACK, FOCUSRITE , FUSION RECORDS, GEARJUNKIES, GML, GRACE DESIGN, HERCULES, HERMAN BROOD ACADEMIE, HOUSE OF STYLE, HOUSEPITAL RECORDS, IHDS, INTERFACE MAGAZINE, IZOTOPE, JOYSTICK AUDIO, KRK, KURZWEIL, KUSH AUDIO, LITTLE LABS, LYNX, M-AUDIO, M-WORKS, MAGMA, MASELEC, MCDSP, METRIC HALO, MIDI AMSTERDAM, MIKA DISTRIBUTION, MILLENIA, MOOG, MSV, NATIVE INSTRUMENTS, NEVE, NORD, NOVATION ,NUMARK, OXFORD PLUGINS, PLUGIN ALLIANCE, PMC AUDIO, PRIMACOUSTIC, PRISM, PRODA, PSI AUDIO, PUURR, RME,ROLAND, RUPERT NEVE DESIGNS, SE ELECTRONICS, SLATE PRO AUDIO, SOLID STATE LOGIC , STANTON, SOUND EDUCATION, STEEL ARTISTS MANAGEMENT, SUBCULTURE BOOKINGS&EVENTS, TC ELECTRONIC, EACH MUSIC, TELEFUNKEN, THERACORDS, THERMIONIC CULTURE, THINK!AV, TUBE TECH, TW, AUDIO, TWOPPY, ULTIMATE SUPPORT, UNIVERSAL AUDIO, VAN DIEPEN VAN DER KROEF ADVOCATEN, VINYL RECORDER, VOVOX, WAVES, WEISS

LABELS OP ZATERDAG

12:00 – 13:30 Made2Dance
12:00 – 13:30 Room 01 Recordings
12:30 – 14:00 Manual Music
12:30 – 14:00 Fusion Records
13:30 – 15:00 Nightbird Music
13:30 – 15:00 Selekted Music
13:30 – 15:00 Buckle Up Records
14:00 – 15:30 Strom Recordings
14:00 – 15:30 Kid In a Corner
14:00 – 15:30 Noculan / Coolman Records
14:00 – 15:30 Hardsoul Pressings
15:00 – 16:30 Rejected
15:00 – 16:30 Defected
15:00 – 16:30 This Is
15:30 – 17:00 Comport Records
15:30 – 17:00 Klopfgeist
16:30 – 18:00 Selekted Music

LABELS OP ZONDAG

12:00 – 13:30 Made2Dance
12:00 – 13:30 Fusion Records
12:30 – 14:00 Sliced Records
12:30 – 14:00 Above All Records
13:30 – 15:00 Farris Wheel Recordings
13:30 – 15:00 Watts Records
13:30 – 15:00 Buckle Up Records
14:00 – 15:30 Effektive Music
14:00 – 15:30 Dutch Master Works
14:00 – 15:30 Squeeze Music
14:00 – 15:30 Vintage Records
15:00 – 16:30 Housepital Records
15:00 – 16:30 Repressure Recordings
15:00 – 16:30 Taylor Made Recordings
15:00 – 16:30 Deep Journey
15:00 – 16:30 Rimbu
15:00 – 16:30 G-Rex / DaDaDam / Samsobeats / Majestic
15:00 – 16:30 Greasy
15:30 – 17:00 Comport Records
15:30 – 17:00 Siprec / Strangers in Paradise
15:30 – 17:00 Audentity Recordings
16:30 – 18:00 Kid In a Corner Records
16:30 – 18:00 Afrazoo
16:30 – 18:00 Deep Journey
16:30 – 18:00 Rimbu
16:30 – 18:00 G-Rex / DaDaDam / Samsobeats / Majestic
16:30 – 18:00 Grease

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *