PRE WEEKEND UPDATE – WEEK 09 – 2013

01 maart 2013 - 09:06
PFSquad : Party Freakz Online gaat dit weekend foto’s maken bij :


XTREME MADNESS - THE MADNESS WILL ARRIVE

FRENCHCORE MANIAX

THE BASSMENT RESTYLED

FRENCHCORE SVP - PART 4

XTREME MADNESS –
THE MADNESS WILL ARRIVE

FRENCHCORE MANIAX

THE BASSMENT RESTYLED

FRENCHCORE SVP – PART 4

Datum : 01-03-2013
Locatie: JC Mainframe
Plaats: Goirle
Tijd: 21:00 tot 02:00

Prijs:
DVK: € 2,50

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 16 jaar.

Muziekstijlen :
hardcore, hardstyle, raw hardstyle

Line Up :

Bassreactor
Da Outlawz
Damage-D
PRDX
Sinturimons
Trypsin
Datum: 01-03-2013
Locatie: Time Out
Plaats: Gemert
Tijd: 22:00 tot 05:00

Prijs:
DVK: € 6,-

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 16 jaar.

Muziekstijlen :
frenchcore

Line Up :

Frenchcore specials
Dr. Peacock
Tripped
Live: Pattern J

Frenchcore talents
Mr. Ivex
Orange Bud
Repix
MC: Sinnergy

Datum: 02-03-2013
Locatie: ’t Kelderke
Plaats: Goirle
Tijd: 21:00 tot 03:00

Prijs:
GRATIS ENTREE

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 16 jaar.

Muziekstijlen :
early hardstyle, frenchcore, hardcore, hardstyle, industrial hardcore, raw hardstyle

Line Up :

A-style
Bassdealer
Bassreactor
Damage-D
DRS
Fano
Pascal Rolay
Sinturimons
Trypsin
MC: The JVR
Datum: 02-03-2013
Locatie: Culemborg
Plaats: Crystal Venue
Tijd: 22:00 tot 08:00

Prijs:
VVK: € 26.95
DVK: € 38.00
Special: € 39.95

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 16 jaar.

Muziekstijlen :
– frenchcore, hardcore, terror

Line Up :

Frenchcore S’il Vous Plaît!
22:00 – 23:00: Ristretto
23:00 – 23:45: Hozinotik vs Kopfschrank
23:45 – 00:30: Brutal Jesters
00:30 – 01:15: X-Mind
01:15 – 02:00: Subversion vs Live: Prototype Hardcore
02:00 – 03:00: Radium
03:00 – 04:00: The Speed Freak
04:00 – 05:00: Roms aka Harry Potar
05:00 – 05:45: Le Bask
05:45 – 06:30: Adrenokrome
06:30 – 07:15: Live: The Braindrillerz
07:15 – 08:00: Tripped
MC: No-iD

Hardcore & Terror Alsjeblieft
23:00 – 00:00: Scott Marten
00:00 – 01:00: Chrono vs The Demon Dwarf
01:00 – 02:00: Bartoch
02:00 – 03:00: Live: The Untitled
03:00 – 04:00: s’Aphira
04:00 – 05:00: Live: Noisekick
05:00 – 06:00: Smurf
06:00 – 07:00: Frazzbass

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *