PRE WEEKEND UPDATE – WEEK 21 – 2012

25 mei 2012 - 13:02
PFSquad : Party Freakz Online gaat dit weekend foto’s maken bij :



HARMONY OF HARDCORE - THE FESTIVAL 2012

EARKILLERS - AFTERPARTY EDITION

7TH SUNDAY FESTIVAL 2012

HARMONY OF HARDCORE –
THE FESTIVAL 2012

EARKILLERS –
THE AFTERPARTY EDITION

7TH SUNDAY FESTIVAL
2012

Datum : 26-05-2012
Locatie: Festivalterrein de Roost
Plaats: Erp/Veghel
Tijd: 14:00 tot 00:00

Prijs:
VVK: € 35,50
Early Bird: € 29,-

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 18 jaar.

Muziekstijlen :
classics, early hardcore, early rave, hardcore, industrial hardcore, oldschool, terror

Line Up:

Mainstage
Affix
Amnesys
Buzz Fuzz
D-Spirit
DaY-már
Mad Dog
Outblast
Partyraiser
Sceletor
System:Overload
Teaser
Tha Playah
Waxweazle
Live: Neophyte
Live: Rotterdam Terror Corps
Live: Shadowlands Terrorists
MC: Apster

Ravezone, hosted by X-factor
Affix
Chrono
D-Passion
Enzyme X
Lunatic
Meccano Twins
Miss Hysteria
Nosferatu
Partyraiser
Promo
Ruffneck
The Rizzler
Triax
Live: Kasparov
Live: The Demon Dwarf
MC: Nolz

Extreme Darkness
Dr. Peacock
Igneon System
Meagashira
Sandy Warez
SRB
The Unbreakable
Live: Innovative
Live: Noisekick
Live: Pattern J
Live: Progamers
MC: Da Hustla

Oldschool Gangsters
Affix
Frantic Freak
Human Resource
Miss Zelda
Panic
Paul Elstak
Rob & MC Joe
Tango & Cash
Vince
Live: Danger Hardcore Team
MC: MC-B
MC: TMC

Freestyle
Amada
D-Master
Dave Dope
Mad
Noisemaking Criminals
Reload-R
Sjek
The Beat Controller
Tweaker
MC: Axys

Datum: 26-05-2012
Locatie: Club Broadway
Plaats: Erp
Tijd: 22:00 tot 04:00

Prijs:
Deurverkoop: € 5,-

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 16 jaar.

Muziekstijlen :
Hardcore, Early Rave, Happy Hardocre, Frenchcore

Line Up :

Hardcore & Harder
Bigfoot
Critical Damage
Future
Insaniax
Mr. Ivex
Scott Marten
The Beat Controller
Tweaker
MC: PFSquad MC
MC: Sinnergy

Early Rave & Happy Hardcore
Darkangel
Freeze
Omattic
The Rizzler
MC: Buddha
MC: PFSquad MC

Datum: 27-05-2012
Locatie: Festivalterrein de Roost
Plaats: Erp/Veghel
Tijd: 14:00 tot 00:00

Prijs:
VVK: € 43,50
Early Bird: € 37,50
VIP: € 60,-

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 18 jaar.

Muziekstijlen :
dirty house, drum & bass, dub, dubstep, hardstyle, hiphop, house, lounge, progressive, r&b, reggae, techno

Line Up :

Mainstage
14:00 – 15:00: Jordy Dazz
15:00 – 16:00: Funkerman
16:00 – 17:00: Pleasurekraft
17:00 – 18:00: La Fuente
MC: Gee
18:00 – 19:00: Hardwell
19:00 – 20:00: Robbie Rivera
20:00 – 21:15: John Dahlbäck
21:15 – 22:45: Martin Solveig
22:45 – 23:45: Quintino
VJ: Optiqal
MC: Apster
MC: Gee

Hard Nature
15:00 – 16:00: Dozer
16:00 – 17:00: Brennan Heart
17:00 – 18:00: Tatanka
18:00 – 19:00: D-Block & S-te-Fan
19:00 – 19:30: Live: Noisecontrollers
19:30 – 20:30: Ran-D
20:30 – 21:45: B-Front
Zany
21:45 – 22:45: Psyko Punkz
22:45 – 23:30: Vince
Live: 3DJL
MC: Apster
MC: DV8

Reboot
14:00 – 15:00: Ferreck Dawn
15:00 – 16:00: 2000 and One
Madskillz
16:00 – 17:30: Gregor Tresher
17:30 – 18:30: Live: The Advent
18:30 – 20:00: Joel Mull
20:00 – 21:30: Steve Rachmad
21:30 – 23:30: Dave Clarke
Nelis
VJ: Stv-Visuals

Electrorush
14:00 – 15:00: Bram van Helden
15:00 – 16:00: She Male
16:00 – 17:00: Cursed P
17:00 – 18:00: The Oddword
18:00 – 19:00: RipTidE
19:00 – 20:00: Joost van Bellen
20:00 – 21:00: Dr. Lektroluv
21:00 – 22:00: Boemklatsch
22:00 – 23:00: Kypski
MC: Lyrical Tie

Slam!fm
14:00 – 15:00: East & Young
15:00 – 16:00: D-wayne
16:00 – 17:00: Puresang
MC: D.MC
17:00 – 18:30: The Partysquad
18:30 – 19:00: Gers Pardoel
19:00 – 20:00: The Flexican
MC: Sef
20:00 – 21:00: Feestdjruud
21:00 – 22:00: Menno de Boer
22:00 – 23:00: Alvaro
MC: V

V-essentials
15:00 – 16:00: Sem Thomasson
16:00 – 17:00: Dave Lambert
17:00 – 18:00: Baggi Begovic
18:00 – 19:00: Gregor Salto
19:00 – 20:00: Live: Shermanology
20:00 – 21:00: Luciën Foort
21:00 – 22:00: Swanky Tunes
22:00 – 23:00: Bingo Players
Mitch Crown

Dirty House
14:00 – 15:00: Dyna
15:00 – 16:00: Funk D
16:00 – 17:30: Kenneth G
17:30 – 19:00: Stefan Vilijn
19:00 – 20:00: Skitzofrenix
20:00 – 21:30: Tjen
Vato Gonzalez
21:30 – 23:00: Sandro Silva
MC: Bizzey
MC: Iceman

Los Vegas
14:00 – 16:30: Niels Sterken
Ricket
16:30 – 18:15: Dirk Dali
18:15 – 20:00: Naughty Nik
20:00 – 21:45: Jay Juice
21:45 – 23:00: Dave Knoxx

The Ballsroom
15:15 – 16:00: Madmix Mustang
17:45 – 18:45: Live: Memphis Maniacs
19:15 – 19:45: Jody Bernal
19:45 – 20:15: Live: The Scooter Experience

Boomshakalak Sound System
14:00 – 15:00: Durian
16:00 – 17:00: Drywood

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *