PRE WEEKEND UPDATE – WEEK 29 – 2012

20 juli 2012 - 14:21
PFSquad : Party Freakz Online gaat dit weekend foto’s maken bij :



CORE SICKENSS 100% HARDCORE

DOMINATOR - THE HARDCORE FESTIVAL

CORE SICKNESS – 100% HARDCORE

DOMINATOR – THE HARDCORE FESTIVAL

Datum: 20-07-2012
Locatie: Riddim
Plaats: Venray
Tijd: 22:00 tot 02:30

Prijs:
DVK: € 5,-

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 16 jaar.

Muziekstijlen :
hardcore

Line Up :
22:00 – 23:00: Bassweiler
23:00 – 00:00: Scorpion
00:00 – 01:00: Mr. Blunt vs V-Maxx
01:00 – 02:00: Fanatic Chaoz vs Reload-R
02:00 – 03:00: Robson Bordella
03:00 – 04:30: La-Voice vs Uproarious
MC: Furious
MC: Mast-R

Datum: 21-07-2012
Locatie:
E3 Strand
Plaats: Eersel
Tijd: 11:00 tot 23:00

Prijs:
Voorverkoop: €54,- (UITVERKOCHT)

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 18 jaar.

Muziekstijlen :
hardcore

Line Up :

Cast Of Catastrophe (Mainstage)
11:00 – 12:30: Hellsystem
12:30 – 14:00: Re-Style
14:00 – 15:30: State of Emergency
15:30 – 17:00: Amnesys VS The Stunned Guys
17:00 – 17:30: Live: Endymion
17:30 – 18:30: DaY-már VS Partyraiser
18:30 – 19:00: Live: Noize Suppressor
19:00 – 20:30: Korsakoff
20:30 – 21:15: Live: Neophyte VS Live: Tha Playah
21:15 – 22:15: Dyprax
22:15 – 23:00: Outblast VS Live: Angerfist
MC: Tha Watcher

Outcast (Industrial & Frenchcore)
11:00 – 12:00: Dither
12:00 – 13:30: Miss K8
13:30 – 14:30: Lowroller
14:30 – 16:00: Meagashira
16:00 – 16:30: Live: Negative Audio
16:30 – 17:30: Tymon
17:30 – 19:00: The DJ Producer
19:00 – 20:00: Live: I:gor
20:00 – 21:00: Switch Technique
21:00 – 21:30: Live: The Sickest Squad
21:30 – 22:30: Tieum
MC: Justice

16 MM (Early Hardcore)
11:00 – 12:00: Stanton
12:00 – 13:00: Franky Jones
13:00 – 14:00: J.D.A.
14:00 – 15:30: Lenny Dee
15:30 – 16:15: Live: Marc Acardipane
16:15 – 17:30: Buzz Fuzz
17:30 – 18:00: Live: Bodylotion
18:00 – 19:00: Predator
19:00 – 20:00: Bass-D
20:00 – 21:00: Darkraver
21:00 – 22:30: Vince
MC: Syco

International Cast (International Hardcore)
11:00 – 12:30: Obsession
12:30 – 13:30: Javi Boss VS Juanma
13:30 – 14:30: Exotane
14:30 – 15:30: Angeldust
15:30 – 16:30: Kutski
16:30 – 18:00: Kristof
18:00 – 19:15: Miosa
19:15 – 20:00: Satronica VS Unexist
20:00 – 21:30: Anime VS Mad Dog
21:30 – 22:45: D VS Rayden
MC: Jeff

Raw Cast (Raw Hardstyle)
11:00 – 13:30: Alphaverb
13:30 – 14:30: Chain Reaction
14:30 – 15:00: Live: Frequencerz
15:00 – 16:30: Psyko Punkz
16:30 – 01:70: Ran-D
17:30 – 19:00: Crypsis
19:00 – 20:30: B-Front
20:30 – 21:30: Thera
21:30 – 22:30: Radical Redemption
MC: Da Syndrome

Honk Kong Violence (Terror & Speedcore)
11:00 – 13:00: Rictus Sempra VS The Vizitor
13:00 – 13:45: Beatkiller
13:45 – 14:45: Limewax VS Thrasher
14:45 – 15:30: Live: Noisekick
15:30 – 16:30: Live: Nekrolog1k
16:30 – 17:30: Bryan Fury VS Homeboy
17:30 – 18:30: Maissouille
18:30 – 19:30: Bonehead
19:30 – 20:15: Tripped
20:15 – 21:00: Live: The Destroyer
21:00 – 23:00: Akira VS Drokz
MC: Metal D

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *