PRE WEEKEND UPDATE – WEEK 35 – 2012

31 augustus 2012 - 11:05
PFSquad : Party Freakz Online gaat dit weekend foto’s maken bij :


BATTLE MACHINES - LADY BEX B-DAY EDITION

GROUND ZERO FESTIVAL 2012 - NIGHT PROJECT

BATTLE MACHINES – LADY BEX B-DAY EDITION

GROUND ZERO FESTIVAL 2012 – NIGHT PROJECT

Datum : 31-08-2012
Locatie: Club Expierence
Plaats: Weert
Tijd: 21:00 tot 03:00

Prijs:
VVK: € 2,50
DVK: € 2,50

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 16 jaar.

Muziekstijlen :
darkcore, early hardcore, early rave, frenchcore, hardcore, hardstyle, industrial hardcore, raw hardstyle, terror

Line Up :

21:00 – 22:00: Amplify-R vs D’Clain
22:00 – 23:00: Deamer vs Maximizer
23:00 – 00:00: Dispase vs The Skull
00:00 – 01:00: Furious Stylez vs System:Overload
01:00 – 02:30: Lady Bex vs Salvage
02:30 – 03:00: Tharoza
MC: M-Core
Datum: 01-09-2012
Locatie: Recreatieplas Bussloo
Plaats: Bussloo
Tijd: 22:00 tot 07:00

Prijs:
VVK: € 39,-
VIP: € 47,-

Minimum Leeftijd:
Minimum leeftijd is 16 jaar.

Line Up :

Main Hardstyle
22:00 – 23:15: Bass Chaserz
23:15 – 00:15: Dozer
00:15 – 01:15: Organ Donors
01:15 – 02:15: Scope DJ
02:15 – 03:30: Tuneboy
03:30 – 04:00: Live: Geck-o
04:00 – 05:00: Avio
05:00 – 06:00: Digital Punk
06:00 – 07:00: The Prophet
MC: Tha Watcher

Main Hardcore
22:00 – 22:45: Lunatic vs Miss Hysteria
22:45 – 23:30: Predator
23:30 – 00:30: Tommyknocker
00:30 – 01:30: Tha Playah
01:30 – 02:00: System 3
02:00 – 03:00: Promo
03:00 – 04:00: Arizona Hardcore Junkies
04:00 – 05:00: Enzyme X vs Insane Dj Mafia
05:00 – 06:00: Tieum
06:00 – 07:00: Mr Madness
MC: Da Hustla
MC: Triggah

Early Hardcore
22:00 – 23:00: Gangsta Alliance
23:00 – 00:00: Chosen Few vs Leviathan
00:00 – 01:30: Dano vs Rheeza
01:30 – 02:00: Live: The Horrorist
02:00 – 03:00: Lenny Dee
03:00 – 04:00: Laurent Hô
04:00 – 05:00: Delta 9
05:00 – 06:15: The Stunned Guys
MC: TMC

Frenchcore / industrial / terror
22:00 – 23:00: Cut A Kaos
23:00 – 23:30: Live: TimeTwister
23:30 – 00:30: Cemon Victa vs Fight
00:30 – 01:30: Manu Le Malin
01:30 – 02:30: Petrochemical
02:30 – 03:30: Live: Tymon
03:30 – 04:30: The Outside Agency
04:30 – 05:30: Live: The Speed Freak
05:30 – 06:30: Hellfish

Harstyle Raw
22:00 – 23:00: Juized
23:00 – 00:00: Titan
00:00 – 01:00: Deetox vs Phrantic
01:00 – 02:00: Mark EG
02:00 – 03:00: Chain Reaction
03:00 – 04:00: Clock Kid
04:00 – 05:00: Prefix & Density
05:00 – 06:00: Wavolizer
MC: No-iD

Chill Out / Freestyle
22:00 – 01:00: Baba
01:00 – 03:00: Spider
03:00 – 04:00: Housebangerz
04:00 – 07:00: Steve Sweet

Gerelateerde Berichten

Geen comments

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *